261

Re: seksas tryse

Tiek daug zmoniu su kuriais noretume permiegoti bet tiek nedaug su kuriais noretume pabusti.

Visa esme tame kad zmones evoliuciskai yra monogamai.
Mes nesutverti poligamiskai nes procentaliai tai visiska mazuma..

Del to kad mes taip išvystytem naivu galvoti kad gali daryti ka nori ir su kuo nori be pasekmiu.
Tai atsiliepia psichiskai. Bisi tie gejai poligamai visi tie iskrypeliai realiai nuo pirmo iki paskutinio psihologiskai kencia nes ju gyvenimo būdas ir priezastis ir pasekme tos psichologines busenos.

O del nuogo kuno. Tos eilutės esmė kad be meiles viskas kas jus esat tai mesos gabalai besitvatinantys.  Niekam nuo to negeriau. Tiesa pasakius nepazistamam atsiduot beveik visad psichologoskai neigiamai paliečia zmogu. O jeigu jis veles i tai isvis tai greičiausiai jau psichologiskai neigiamai paveiktas jis nuo pradziu buvo.

262

Re: seksas tryse

Sako sūnus tėvui : Gerai tau tėti, turi mano mamą, o man reikės su nepažįstama...
Tuomet primityvūs mūsų protėviai buvo iškrypėliai, nes matriarchate ėjo viskas pagal motinos liniją. Ir dabar dar yra tokių tautelių žemėje.

263 (redagavo Fjord 2021-05-26 10:29)

Re: seksas tryse

Ieva parašė:

Sako sūnus tėvui : Gerai tau tėti, turi mano mamą, o man reikės su nepažįstama...
Tuomet primityvūs mūsų protėviai buvo iškrypėliai, nes matriarchate ėjo viskas pagal motinos liniją. Ir dabar dar yra tokių tautelių žemėje.

geras anekdotas big_smile

264

Re: seksas tryse

Fjord

Gal bande .

265

Re: seksas tryse

Edita parašė:

Fjord

Gal bande .

ka bande? smile

266

Re: seksas tryse

Na bandzius

267

Re: seksas tryse

Tai va

268

Re: seksas tryse

Edita parašė:

Na bandzius

ka bandzius ????

269

Re: seksas tryse

Fjord, mergaite nori paklaust, ar tu bandzius "na" ir "tai va" smile

270

Re: seksas tryse

Elle parašė:

Fjord, mergaite nori paklaust, ar tu bandzius "na" ir "tai va" smile

aaaa... dabar aisku.  o tai tokiais ilgais sakiniais raso... sunku uzuosti, ka omeni turi sitos musu "mergaites" big_smile big_smile