121

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

dievinu degtines ir rasin sveps kokteiliuka super :::854

122

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Brendis wink

123

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

alus arba vynas:::010:::010:::010

124

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Alus kas be ko smile)

125

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Viskas kas 40% + smile Dažniausiai balta į trasą....

126

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Dažniausiai  priklauso nuo nuotaikos. Šiuo metu vynas:::010

127

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Aš už brendį smile

128

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Labiausiai vertinu Tequilla arba degtine, kartais isgeriu alaus. Negaliu pakesti visokiu ten kokteiliu, sampuniuku (nors tikro sampano butu visai nieko siek tiek isgerti) ir kt. limonadu wink

129

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

vynukas

130

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

jeigu jau reiktu rinktis - vynas, nors beveik negeriu

131

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

H2O pats skaniausias big_smile jauciu gerensiu ir neber big_smile

132

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

o kokį alų dažniausiai renkatės? aš kažkaip lieku prie senų gerų - švyturio rūšių, užsienietiškas man nelabai kažkaip.

133 (redagavo adomas 2021-10-06 17:57)

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

visokio yra ir to švyturio, jeigu raudoną ar ekstrinį geri, tai nieko gero smile tačiau po truputį vystosi pas mus kokteilių kultūra, jaunimas daugiau kokteilius https://mojito.lt/ savaitgaliais geria. Klubuose irgi rečiau tepamatysi su alumi rankose

134

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Sausas džinas (London Dry Gin). Skanesnė degtinės forma. Vienu metu tik su kadagių uogomis, kitu - ir su kitais augalais. Gerčiau viskį, bet labai skauda galvą nuo kažkurios ar kažkurių medienos medžiagų jame.

135

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Geras kaimiskas lietuviskas samagonas visada mano nr.1 pasirinkimas.
Tai man suteikia galimybe pajausti rysi su proteviu dvasiomis ir susilieti bendrai patirciai bendrame nesusigaudyme big_smile

136

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

big_smile big_smile Matosii Visi Suda Malaa smile) AS Kalnapilis MYLIUU Nekenciuu SVYTURIUT Bliiaadd smile tongue tongue Beje, Jau 5val Rytoo O AS GYVAS JOMAJO ir Snekuu VISISKAI SUSIKTA TIESAA Besmegeniai tongue:P big_smile

137 (redagavo Valdas 2022-03-11 14:28)

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

O nuo protėvių dvasių, galvos neskauda?

Man alus irgi patinka, bet beveik nebegeriu jo, nes inkstus įprastai maudžia arba ir galvą nuo kažkurių nuodingų medžiagų, todėl pažiūrėjau, kad žmonės alų geria tikriausiai dėl silicio, kuris yra salykle ir apyniuose, ir tai pagrindinis silicio maistas, iš kurio galima gauti jo tiek, kiek reikia, todėl nusipirkau Silicea silicio papildą, kuriame daug silicio. Beje, tiems, kas išgeria per daug alaus, tokie silicio papildai, turėtų sumažinti per didelį išgeriamą kiekį.

Vienas pažįstamas geria per daug alaus, kitas žmogus klausė, kaip negerti per daug alaus, ir man buvo gaila jų, nes tai kenkia jų gyvenimui, todėl nusprendžiau, kad turiu sužinoti, dėl kurios gyvybiškai būtinos medžiagos, geriamas alus, kurios dalį galima suvalgyti iš papildų, ir taip normalizuoti išgeriamą alaus kiekį.

138 (redagavo Frenkas 2022-03-11 17:37)

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Nuo degtinės, brendžio, viskio ir kitokių skiedalu man labiau galva skauda nei nuo samanės, pačio tyriausio ir tauriausios formos alk gėrimo. Kaip manai kodėl jo neparduoda parduotuvese.

139 (redagavo Valdas 2022-03-11 18:11)

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Nuo degtinės skauda galvą, priklausomai nuo to, kiek nuodingų medžiagų palieka joje, tai nuo vienos skauda, kitos ne. Pavyzdžiui, nuo 5 kartus filtruotos sobieski neskaudėjo, bet reikia tikrinti asmeniškai, nes skirtingi žmonės turi skirtingą jautrumą nuodingų medžiagų kiekiui. Nuo viskio, brendžio ir man skauda, net labai stipriai, tai matyt nuo kažkurios medienos statinių medžiagos, o nuo daugumos gertų London Dry Gin - ne. Tai kodėl jos neparduoda prekybos centruose?

140

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Gordon's - antras perkamiausias džinas pasaulyje po Ginebra San Miguel.

https://store.liquortown.cn/wp-content/uploads/2019/04/600X600-01.jpg

https://store.liquortown.cn/buy-liquor/ … n-dry-gin/