21

Re: Ieškau antros pusės

Tai reikia turėti mašiną ir ko ten dar reikia. Jos juk nori turėti vaikų, o jiems vežioti reikia mašinos.

22

Re: Ieškau antros pusės

Vardas parašė:

jaunos merginos siais laikais vaizduoja princeses tai jom negrazus tai masinos neturi todel sudetinga atrasti antra puse labai pasikelusios isrankios jos yra siais laikais. smile

"Jaunos" tikriausiai. Ieškok subrendusios ir mąstančios savo galva, o ne emocijomis.

23

Re: Ieškau antros pusės

The Woman parašė:
Vardas parašė:

jaunos merginos siais laikais vaizduoja princeses tai jom negrazus tai masinos neturi todel sudetinga atrasti antra puse labai pasikelusios isrankios jos yra siais laikais. smile

"Jaunos" tikriausiai. Ieškok subrendusios ir mąstančios savo galva, o ne emocijomis.

pasake ta kuri galvoja emocijomis

24

Re: Ieškau antros pusės

Best in The World parašė:
The Woman parašė:
Vardas parašė:

jaunos merginos siais laikais vaizduoja princeses tai jom negrazus tai masinos neturi todel sudetinga atrasti antra puse labai pasikelusios isrankios jos yra siais laikais. smile

"Jaunos" tikriausiai. Ieškok subrendusios ir mąstančios savo galva, o ne emocijomis.

pasake ta kuri galvoja emocijomis

Tai gal dėl emocijų, o ne neraštingumo manęs, kaip sakėt, "ir neima".

25 (redagavo Valentinas 2022-02-04 03:29)

Re: Ieškau antros pusės

turiu nauja problema ,tikriausiai tai susiduria ir kiti ..
suprantu ,kad neatrašo kiekvienas tai turi teise ,bet kaip žinoti ,kad su tavimi kas negerai ? kaip gali kuo tobulėti jai ir paklausius antra karta irgi nieko nerašo ?

kaip galima iš karto pažiūrėjus sekundei įvertinti visus faktorius ir iš karto pamiršti ir nepastebėti žmogaus ?

kadangi esu čia jau 7 metai  ,merginos čia maža dalis ateina naujai prisiregistruoti ,ir būna ,kad ja pakalbinu 7 KARTUS ir daugiau, gaunasi ratas ,nes tiesiog nauja foto įdeda ir nepažįsti ,nes kaip moteris labai keičiasi išvaizda nei vyrai.
tiesiog matau ,kad nėra kam rašyti ,kam pilti ir rašyti jai didžioji dalis neatrašo ,tiek visko gražiai užkalbinta ,palinkėta,eilių parašias,pasveikinęs ,užstojas pagyres,visai tai neturi prasmės mano natūralumui ,o va meluoti aš nenoriu ,kabinti makaronų tai nebūsiu tikras aš ,
ką aš noriu pasakyti ,
nedominu visai jai tu neatrodai holivodo žvaigždė ,
nejaugi nepatinka ,jaukūs vakarai ,prie vandens,Jūros ,mėgstu atvažiuoti pasimėgauti
nuvažiuoti į kokia šaly ? galimybių turiu ,o va santykius turėti be pridėtinio melo santykiai,meilė iš moters negalimi ...priimu visų nuomone ir pamokymus ,bet mano žodis toks ,daug meluosi turėsi žmona ,nes dauguma vyrų taip daro ir daro tai dabar ,aš tik sažiningai to siekiau ir siekiu ,kas atsitiko su moterims nežinau ...
ne Lombordžini vairuoju ,tačiau esu tvarkingas kaip ir mano automobilis visur galiu nuvažiuoti ,niekada atstumas gyvenime kliučių nesudarė ,moterims visada buvo ir bus blogai .
aš nesiskundžiu ,neverkšlenu, galvojat ,nematau kaip kitiems vyrams nesiseka ? tiek jauniems ir vyresniems tie patys dalykai , merginos per daug prisifantazavusios kokio tobulo vyro ieškosi ,matau kaip draugų draugai gyvena ,kaip moterys verkia ir joms keista ,kaip aš galiu nedominti moters ? jai aš už vyrus geresnis paprasčiausia atsakomybe,rūpestingumu ,nereikia kosmoso moteriai ką padaryt ,tiesiog reikia praregėjimo ir daugiau jausmų ,nes be jausmų ir meilės gyvena jau ,
atleiskit už tiek daug minčių kratinių čia ,

nenoriu moters pasiekti per melą ir netikrus pažadus ,noriu visko tikro,ir užtikrintos , nes aukštas išsilavinimas žinot ,negelbsti ir santykiuose,viskas priklauso tai ką per daugybe metų patirties įdėjai į širdy

tuščias nesu viduje ir išorėje , tau ne bet kas ir man nebe lekas ? nebuvau toks ankščiau ,žmonės ir socialiniai tinklai keičia požiūrį ,kuo daugiau visus suprasi ir analizuosi suprasi viena ,kad esi vienas toks unikalus , o va tave supras tik vienetai ,nori kad suprastų dauguma ? turi būti kvailas ir kitų dalyku nematyti

nesu sugadintas ar kompleksuotas , yra moterų ,kurios mane mėgsta ,bet man reikia brandžios ne būtinai jaunesnės . tiesiog visam šiame reikale noriu teisybe rasti...jai išviso ji yra.

26

Re: Ieškau antros pusės

The Woman parašė:
Vardas parašė:

jaunos merginos siais laikais vaizduoja princeses tai jom negrazus tai masinos neturi todėl sudėtinga atrasti antra puse labai pasikėlusios išrankios jos yra šiais laikais. smile

"Jaunos" tikriausiai. Ieškok subrendusios ir mąstančios savo galva, o ne emocijomis.


galvojate ,kad brandžiai moteriai nereikia ? vyresniai daug daugiau visko reikia ,jau automobilio neužteks ,turi turėti jau namus,sodo namely,žemės ,neturėti jokių skolų,creditų ir būtų gerai ,kad turėtų koky verslą ,kad vakarais nesėdėtų prie laikraščio ,tiesiog vyras įdarbintas įkinkytas į vadžias turi būti...ta brandi nelygi kitai brandžiai ,jai jau neturi visai sau laiko tai kur savo gyvenimą turėsi jai kiti tai išnaudos ?
vyrui turi rūpėti šeima ir jos gerovė ne milijonus krautis kas yra nenormalu.
mergina papraščiausiai turi atitikti tavo lūkeščius mintis ,pernelyg skirtinga viską iš tavęs norės atimti ...geriausiai kai moteris atsiranda pačių pradžioje tai supras tavo sunkų kelia ,ne gauti viska gatava

žinoma viska eina paneigti ,begalybė gyvenimo tiesų egzistuoja,bet dauguma ir nesutare ,nes dauguma tokie visi skirtingai sueina kartu nepagalvoje apie kitus dalykus . prie rūkančios nepriprasi kaip prie blogo charakterio.

27 (redagavo Valdas 2022-02-04 08:38)

Re: Ieškau antros pusės

Reikia pagalvoti, ką būtų galima pakeisti, kad pasikeistų moterų noras bendrauti su tavimi, patrauklumas. Kadangi tavo materialinė gyvenimo pusė ir bendravimo kokybė yra geri, kas tuomet yra ne taip? Lieka fiziologinio patrauklumo dalis, kuri yra būtina, kurią iš esmės sudaro 3 dalykai: maistas, raumenų stiprumas ir spermos kiekis. Ar valgai visą maistą, ar netrūksta kurių būtinų medžiagų, kurias reikėtų suvalgyti iš papildų ir ar tavo valgomas maistas leidžia tau turėti pakankamą testosterono ir geležies kiekį, į kuriuos abu labai teigiamai reaguoja moterys, bei nesuvalgai per daug daug estrogenų turinčio maisto? Toliau, ar pasportuoji, palaikyti gerą raumenų būklę, bei kaip dažnai šaudai spermatozoidus?

Kaip galima iš karto įvertinti patrauklumą? Paprastai. Moterys pažiūri į nuotrauką ar į tave ir mato tavo testosterono kiekį, geležies kiekį, bendrą fizinį stiprumą bei spermatozoidų kiekį. Visa tai matosi išvaizdoje. Instinktyviai, moterims reikia stipraus vyro. Jis gali būti blogas, gali būti geras, bet jis turi būti stiprus testosterono, geležies, raumenų ir spermos kiekio prasmėmis. Tokie vyrai yra labai patrauklūs. Net jei vyras bus su pilvu, jei turi daug testosterono, geležies, jis vyriškas ir stiprus, o to moterims ir reikia. O spermos kiekis arba nesimasturbavimas, arba labai retas to darymas, prideda labai daug seksualinio patrauklumo ir bendro stiprumo.

Taip pat, bendrą patrauklumą labai sumažina dažnas mylėjimasis. Jei tu su kažkuo dažnai pasimyli, ieškojimo prasme kurį laiką tampi pasyvus, nes jau atlikai dauginimosi veiksmą, ir moterys tai mato, jaučia, todėl nelenda bendrauti, nekabina tuo metu, nes žino, kad esi neseniai 'pasidauginęs', todėl kolkas tau gana. O galbūt šiuo metu nesimyli, bet esi įsidėjęs ankstesnę nuotrauką, kurioje fotografuotas neseniai pasimylėjęs arba 'ką tik' nuleidęs.

Tam, kad maksimizuoti savo patrauklumą, maksimizuoti poreikį susiporuoti ir maksimizuoti kovingumą, reikia nustoti mylėtis. Tada, po kurio laiko, tampi maksimaliai patrauklus, nes moterys mato, kad esi laisvas, kad nesimyli, nesi susiporavęs su kita, kad ieškai naujos moters. Tada jos ima tavęs norėti ir tave kabina.

Pagrindinis testosterono maistas yra jautiena, kadangi įprastai tai yra ne karvių, o jaučių mėsa, todėl patinų mėsoje yra daug testosterono. Kitas svarbiausias maistas, nes testosteroną mūsų organizmai gamina iš cholesterolio, yra didžiausią jo kiekį turintys kiaušinių tryniai.

Geriausias gyvulinės geležies su taip pat daug (apie 100% paros normos iš 100 g) cholesterolio turintis maistas yra kepenys, jų paštetai. Didžiausią geležies kiekį turi kiaulių kepenys (apie 129% iš 100 g), po jų vištų (apie 50%) ir karvių apie 30%. Todėl, ypač, dažnas kiaulių kepenų pašteto pavalgymas, kartu su augalinės geležies maistu, kaip burokėliai, garantuoja pakankamai didelį geležies kiekį. Ir tai labai veža moteris. Galėčiau sakyti, kad į kiaulių kepenų paštetą, po jo suvirškinimo, moterų reakcija būna: 'Atsiduosiu, nedraugavusi', nes tai yra didelio kiekio geležies ir testosterono, pagaminto iš kepenų cholesterolio, miksas.

28

Re: Ieškau antros pusės

Valentinas parašė:

turiu nauja problema ,tikriausiai tai susiduria ir kiti ..
suprantu ,kad neatrašo kiekvienas tai turi teise ,bet kaip žinoti ,kad su tavimi kas negerai ? kaip gali kuo tobulėti jai ir paklausius antra karta irgi nieko nerašo ?

kaip galima iš karto pažiūrėjus sekundei įvertinti visus faktorius ir iš karto pamiršti ir nepastebėti žmogaus ?

kadangi esu čia jau 7 metai  ,merginos čia maža dalis ateina naujai prisiregistruoti ,ir būna ,kad ja pakalbinu 7 KARTUS ir daugiau, gaunasi ratas ,nes tiesiog nauja foto įdeda ir nepažįsti ,nes kaip moteris labai keičiasi išvaizda nei vyrai.
tiesiog matau ,kad nėra kam rašyti ,kam pilti ir rašyti jai didžioji dalis neatrašo ,tiek visko gražiai užkalbinta ,palinkėta,eilių parašias,pasveikinęs ,užstojas pagyres,visai tai neturi prasmės mano natūralumui ,o va meluoti aš nenoriu ,kabinti makaronų tai nebūsiu tikras aš ,
ką aš noriu pasakyti ,
nedominu visai jai tu neatrodai holivodo žvaigždė ,
nejaugi nepatinka ,jaukūs vakarai ,prie vandens,Jūros ,mėgstu atvažiuoti pasimėgauti
nuvažiuoti į kokia šaly ? galimybių turiu ,o va santykius turėti be pridėtinio melo santykiai,meilė iš moters negalimi ...priimu visų nuomone ir pamokymus ,bet mano žodis toks ,daug meluosi turėsi žmona ,nes dauguma vyrų taip daro ir daro tai dabar ,aš tik sažiningai to siekiau ir siekiu ,kas atsitiko su moterims nežinau ...
ne Lombordžini vairuoju ,tačiau esu tvarkingas kaip ir mano automobilis visur galiu nuvažiuoti ,niekada atstumas gyvenime kliučių nesudarė ,moterims visada buvo ir bus blogai .
aš nesiskundžiu ,neverkšlenu, galvojat ,nematau kaip kitiems vyrams nesiseka ? tiek jauniems ir vyresniems tie patys dalykai , merginos per daug prisifantazavusios kokio tobulo vyro ieškosi ,matau kaip draugų draugai gyvena ,kaip moterys verkia ir joms keista ,kaip aš galiu nedominti moters ? jai aš už vyrus geresnis paprasčiausia atsakomybe,rūpestingumu ,nereikia kosmoso moteriai ką padaryt ,tiesiog reikia praregėjimo ir daugiau jausmų ,nes be jausmų ir meilės gyvena jau ,
atleiskit už tiek daug minčių kratinių čia ,

nenoriu moters pasiekti per melą ir netikrus pažadus ,noriu visko tikro,ir užtikrintos , nes aukštas išsilavinimas žinot ,negelbsti ir santykiuose,viskas priklauso tai ką per daugybe metų patirties įdėjai į širdy

tuščias nesu viduje ir išorėje , tau ne bet kas ir man nebe lekas ? nebuvau toks ankščiau ,žmonės ir socialiniai tinklai keičia požiūrį ,kuo daugiau visus suprasi ir analizuosi suprasi viena ,kad esi vienas toks unikalus , o va tave supras tik vienetai ,nori kad suprastų dauguma ? turi būti kvailas ir kitų dalyku nematyti

nesu sugadintas ar kompleksuotas , yra moterų ,kurios mane mėgsta ,bet man reikia brandžios ne būtinai jaunesnės . tiesiog visam šiame reikale noriu teisybe rasti...jai išviso ji yra.

1. Turi suprasti, kad moterys cia sedi ne tam kad berna susirastu.
Visuomenei nera nieko nenaudingesnio uz jauna vyra ir nieko naudingesnio uz jauna moteri.

2. Bet vyrai sensta kaip vynas o moterys kaip pienas.

3. Moterys nuo gimimo yra teveliu princeses, sakyk ka nori bet dukru taip grieztai neaukleja kaip aukleja berniukus. Mergaites visad gauna lengva dali vaikystes, berniukam duoda fiziniu darbu atlikt namuose, tuo tarpu mergaites sedi ir nagus lakuoja ant fotelio prie iphono savo.

4.Kai jos augo ir visa laika buvo princeses jos iseina i mokyklas kur paauglsteje jas apspinta bernai, toliau maitindami ju iliuzija kad jos yra princeses. Bernai apspinta tas pergas todel kad moterys vertingiausios yra jaunos, nes vyrai vertina moteryse jaunyste, grozi, vaisinguma, skaistuma, tyruma ir panasius dalykus.

5. Panai susirasti berna yra spragtelti pirstais ir ji jau turi. Dazniausiai jos is visu tu bernu kurie aplink ja orbituoja issirenka labiausiai graziausia, pasiekusi ir toki kurio pavydetu kitos. Taciau dazniausiai tokio tipo bernai irgi turi dafiga mergu ir su jom tiesiog permiega bet nekuria santykiu, nes tie vyrai aplipe mergom jie gali kuria nori turet, kam jam likt su viena kuri pasens?

6. Tai kai ta pana sedi su tuo ciuvu kuris su ja miega, vos tik pamato kita berna, kuris yra dar turtingesnis dar grazesnis arba nebutinai net nei grazesnis nei turtingesnis - tiesiog naujas. Jos soka ant to naujo.

7. Kai pana gali gaut bet kuri vyra taip lengvai ir i jos pasto dezute priraso tiek daug vyru kad ji negaletu net jei noretu visiem atrasyt, ji eina i socialinius tinklus ne tam kad susirast berna. Moterys eina i ieskok ir kitus pazinciu puslapius tinderius visokius tam kad gauti validation (socialini patvirtinima kad jos yra patrauklios). Pvz ateina bloga diena panai, menesines, jaucias negrazi, nueina i tinderi ar i ieskok, ir va iekelia foto kur papai kabo matos, paraso kokia nors durna fraze po foto "kaip veidrodziai gali buti tikri jei musu akys netikros?" kad nukreipt nuo fakto jog jos nori papostint papus o ne kazkokia gilia tema iskelt. Ir visas demesys kurio ji susilaukia patvirtina jai kad ji vis dar patraukli, tas demesys jas maitina ir ju narcisizma. Ir jos tiesiog ta apsa isjungia. Tiek ziniu. **** jom kas tu esi ir kodel jom rasai.

8. Ir tai tesiasi kol jom sueina apie 30- 35. Tada pamato kad jos negali sokt ant geresnio nei ant to pacio kur soko pries tai, todel kad jos pralaimi konkurencija jaunesnem, naujom 20metem kurios elgiasi taip pat kaip ji elgesi kai jai buvo 20.

9. Tai va kai moterim nebera is ko rinktis jau, "grazuoliukai" nebekreipia i jas demesio, tada jos jau "as jau palaksciau as jau noriu seimos, seslaus gyvenimo" ( is tikro jos nenori, jos tik neturi kito pasirinkimo). Del ko niekada nesok ant panos kuriai 25 ir daugiau. Niekad.

10. Tada tos panos negalincios gaut grazuoliuko soka ant pries tai pasitaikiusiu vyru, kuriu egzistavima jos pries tai isvis neige. Tu paciu kurie nera holivudiniai ir neturi turtu galbut, bet turi jau kazkoki kapitala, jau koki buta issipirke, neturi zalingu iprociu, orientuoti i seima, geri vyrai. Tada ant ju soka.

11. Bet tie geri vyrai tu moteru jau nebeima. Nebeima todel, kad ju praeitis itartina (per daug vyru buvo, per daug neaiskios ir keistos skyrybu priezastys), taip pat perejo per didele pimpalu karusele. Protingi vyrai tokiu neima. Yra posakis "jei as tau per prastas tavo zydejime, esi neverta manes savo vytime".

12. Tada tos moterys pradeda isizeidusios reikstis "kaip tu dristi vertinti mane pagal seksualine praeiti?! tik del to nes ziaumojau ant dvidesimt desru nedaro manes prastesne moterim!!!" Bet vyrai sako - mum nesvarbu, tu kekse ir to nepaneigsi. Tada jos sako "bet ziurek kiek as pinigu uzdirbu, kiek as pasiekiau gyvenime!" Bet vyram nerupi panu pasiekimai, Vyrai nevertina moteru uz pasiekimus jie vertina uz jaunyste skaisytbe, vaisinguma, grozi ir pan.

13.Tada tos moterys negali gaut nei tu "grazuoliuku" nei tu geru vyru. Ir sitas reiskinys turi gerai zinoma pavadinima "moteru siena". Nes jos atsitrenkia i siena ir nieks nenori su jomis but, jos neturi is ko rinktis, rauksles padare savo.

Rekomenduoju paziuret kanalus kaip sitas
https://www.youtube.com/watch?v=xPasqfb59zc&list=WL&index=14&ab_channel=TribeReport

arba sitas
https://www.youtube.com/watch?v=n_UYsmjrqkE&t=878s&ab_channel=BetterBachelor

29

Re: Ieškau antros pusės

pastebejau jaunom patinka blogiukai kurie pasinaudoja jomis ir palieka o tie ramesni taip ir lieka vienatveje pvz as nerukau negeriu neinu per klubus visokius nu niekada gyvenime jokio demesio is merginu negaudavau taip ir likau vienisas budamas 24m ir nezinia ar kada nors susirasiu nebetikiu jau tuo istiesu...

30

Re: Ieškau antros pusės

Ieškoti antros pusės ir rasti, būtinai reikia, norint pasiekti geriausius rezultatus ir gyventi geriausios kokybės gyvenimą. Visi geriausi pasaulyje daugmaž visą laiką gyvena su viena ar keliomis iš eilės ar vienu kartu moterimis, nes žino, kad nuo jų priklauso vyrų rezultatai. Kuo geresnės kokybės moteris, tinkanti turėti vaikų, ir vaisinga, kuo labiau tinkanti bendrauti, tuo stipresnis poveikis vyrui nuolat siekti geriausių rezultatų ir juos pasiekti. Todėl gyventi kartu yra pats geriausias variantas.

Probleminė santykių dalis, kuri abiem atvejais, gali sugadinti juos ar išardyti, yra mylėjimosi dažnumas, nes tiek per dažnas, tiek per retas mylėjimasis, blogina santykių kokybę, todėl tam, kad pasiekti ir geriausius rezultatus, ir turėti geriausios kokybės gyvenimą kartu, reikia pasirinkti tinkamiausią mylėjimosi dažnumą.

Aišku, yra žmonių, kuriems to nereikia, bet daugumai reikia.

31

Re: Ieškau antros pusės

Vardas parašė:

pastebejau jaunom patinka blogiukai kurie pasinaudoja jomis ir palieka o tie ramesni taip ir lieka vienatveje pvz as nerukau negeriu neinu per klubus visokius nu niekada gyvenime jokio demesio is merginu negaudavau taip ir likau vienisas budamas 24m ir nezinia ar kada nors susirasiu nebetikiu jau tuo istiesu...


Galiu suprasti jus. Tik generalizuotai truputį skamba pradžia. Jaunom blogiukėm patinka blogiukai. Paprastoms jaunoms merginoms jie dažnai neįdomūs, bet, spėju, išimčių visada yra. Man pačiai virš 25, niekada neturėjau jokių bernų ar santykių, visada pirmais independent gyvenimo metais rūpėjo tik mokslai, darbas ir gyvenimo kūrimas, kad turėčiau stabilų pagrindą. Nė karto nesu gėrusi, rūkiusi, niekada nesu buvusi tūsofkėje, apie klubus iš viso tyliu. Kaip @Best ir rašė, kai pasieki tam tikrą amžių, moteris praranda vertę. Kaip sakoma, traukinys š....ančių nelaukia. Bet tik dėl to, kad jis nuvažiavo, nereiškia, kad mano gyvenimas sustoja. Aš kažką paaukojau dėl to, kad turėčiau, ką turiu dabar ir kad būčiau tokia, kokia esu dabar. Ir to kaina - niekada nebūt įsimylėjusiai ir mylimai. Už viską reikia mokėti ir mes pasirenkame patys tą kainą. Tuo pačiu metu, mes ir niekas kitas nepadarys mūsų laimingais. Vienatvė turi be galo daug pliusų lygiai kaip ir būnant santykiuose. Ir tikriausiai nuo žmogaus priklauso, kas jam geriausia. Todėl susidėliok prioritetus ir bandyk, niekada nenuleisk rankų. Negaliu neįterpti savo mėgstamiausio žmogaus frazės:

Nothing is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward.

32

Re: Ieškau antros pusės

The Woman parašė:
Vardas parašė:

pastebejau jaunom patinka blogiukai kurie pasinaudoja jomis ir palieka o tie ramesni taip ir lieka vienatveje pvz as nerukau negeriu neinu per klubus visokius nu niekada gyvenime jokio demesio is merginu negaudavau taip ir likau vienisas budamas 24m ir nezinia ar kada nors susirasiu nebetikiu jau tuo istiesu...


Galiu suprasti jus. Tik generalizuotai truputį skamba pradžia. Jaunom blogiukėm patinka blogiukai. Paprastoms jaunoms merginoms jie dažnai neįdomūs, bet, spėju, išimčių visada yra. Man pačiai virš 25, niekada neturėjau jokių bernų ar santykių, visada pirmais independent gyvenimo metais rūpėjo tik mokslai, darbas ir gyvenimo kūrimas, kad turėčiau stabilų pagrindą. Nė karto nesu gėrusi, rūkiusi, niekada nesu buvusi tūsofkėje, apie klubus iš viso tyliu. Kaip @Best ir rašė, kai pasieki tam tikrą amžių, moteris praranda vertę. Kaip sakoma, traukinys š....ančių nelaukia. Bet tik dėl to, kad jis nuvažiavo, nereiškia, kad mano gyvenimas sustoja. Aš kažką paaukojau dėl to, kad turėčiau, ką turiu dabar ir kad būčiau tokia, kokia esu dabar. Ir to kaina - niekada nebūt įsimylėjusiai ir mylimai. Už viską reikia mokėti ir mes pasirenkame patys tą kainą. Tuo pačiu metu, mes ir niekas kitas nepadarys mūsų laimingais. Vienatvė turi be galo daug pliusų lygiai kaip ir būnant santykiuose. Ir tikriausiai nuo žmogaus priklauso, kas jam geriausia. Todėl susidėliok prioritetus ir bandyk, niekada nenuleisk rankų. Negaliu neįterpti savo mėgstamiausio žmogaus frazės:

Nothing is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard you hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward.

skaitant autores mintis, susidaro ispudis, kad cia ne virs 25, bet virs 3 x 25.

33

Re: Ieškau antros pusės

Best, Nu man toks įspūdis susidaro. Tiek neviltingo pasimetimo... Lyg būtų nesavoje vietoje. Jei mano vaikas taip rašytų , pagalvočiau, kad mano auklėjime kažkas mächtig schief gelaufen ist.

34

Re: Ieškau antros pusės

Fjord parašė:

Best, Nu man toks įspūdis susidaro. Tiek neviltingo pasimetimo... Lyg būtų nesavoje vietoje. Jei mano vaikas taip rašytų , pagalvočiau, kad mano auklėjime kažkas mächtig schief gelaufen ist.

Tu cia apie mane ar apie ja?

35

Re: Ieškau antros pusės

Best in The World parašė:
Fjord parašė:

Best, Nu man toks įspūdis susidaro. Tiek neviltingo pasimetimo... Lyg būtų nesavoje vietoje. Jei mano vaikas taip rašytų , pagalvočiau, kad mano auklėjime kažkas mächtig schief gelaufen ist.

Tu cia apie mane ar apie ja?

Apie posto autorę

36 (redagavo Andromeda 2022-02-19 03:22)

Re: Ieškau antros pusės

Best in The World parašė:

1. Turi suprasti, kad moterys cia sedi ne tam kad berna susirastu.
Visuomenei nera nieko nenaudingesnio uz jauna vyra ir nieko naudingesnio uz jauna moteri.

2. Bet vyrai sensta kaip vynas o moterys kaip pienas.

3. Moterys nuo gimimo yra teveliu princeses, sakyk ka nori bet dukru taip grieztai neaukleja kaip aukleja berniukus. Mergaites visad gauna lengva dali vaikystes, berniukam duoda fiziniu darbu atlikt namuose, tuo tarpu mergaites sedi ir nagus lakuoja ant fotelio prie iphono savo.

4.Kai jos augo ir visa laika buvo princeses jos iseina i mokyklas kur paauglsteje jas apspinta bernai, toliau maitindami ju iliuzija kad jos yra princeses. Bernai apspinta tas pergas todel kad moterys vertingiausios yra jaunos, nes vyrai vertina moteryse jaunyste, grozi, vaisinguma, skaistuma, tyruma ir panasius dalykus.

5. Panai susirasti berna yra spragtelti pirstais ir ji jau turi. Dazniausiai jos is visu tu bernu kurie aplink ja orbituoja issirenka labiausiai graziausia, pasiekusi ir toki kurio pavydetu kitos. Taciau dazniausiai tokio tipo bernai irgi turi dafiga mergu ir su jom tiesiog permiega bet nekuria santykiu, nes tie vyrai aplipe mergom jie gali kuria nori turet, kam jam likt su viena kuri pasens?

6. Tai kai ta pana sedi su tuo ciuvu kuris su ja miega, vos tik pamato kita berna, kuris yra dar turtingesnis dar grazesnis arba nebutinai net nei grazesnis nei turtingesnis - tiesiog naujas. Jos soka ant to naujo.

7. Kai pana gali gaut bet kuri vyra taip lengvai ir i jos pasto dezute priraso tiek daug vyru kad ji negaletu net jei noretu visiem atrasyt, ji eina i socialinius tinklus ne tam kad susirast berna. Moterys eina i ieskok ir kitus pazinciu puslapius tinderius visokius tam kad gauti validation (socialini patvirtinima kad jos yra patrauklios). Pvz ateina bloga diena panai, menesines, jaucias negrazi, nueina i tinderi ar i ieskok, ir va iekelia foto kur papai kabo matos, paraso kokia nors durna fraze po foto "kaip veidrodziai gali buti tikri jei musu akys netikros?" kad nukreipt nuo fakto jog jos nori papostint papus o ne kazkokia gilia tema iskelt. Ir visas demesys kurio ji susilaukia patvirtina jai kad ji vis dar patraukli, tas demesys jas maitina ir ju narcisizma. Ir jos tiesiog ta apsa isjungia. Tiek ziniu. **** jom kas tu esi ir kodel jom rasai.

8. Ir tai tesiasi kol jom sueina apie 30- 35. Tada pamato kad jos negali sokt ant geresnio nei ant to pacio kur soko pries tai, todel kad jos pralaimi konkurencija jaunesnem, naujom 20metem kurios elgiasi taip pat kaip ji elgesi kai jai buvo 20.

9. Tai va kai moterim nebera is ko rinktis jau, "grazuoliukai" nebekreipia i jas demesio, tada jos jau "as jau palaksciau as jau noriu seimos, seslaus gyvenimo" ( is tikro jos nenori, jos tik neturi kito pasirinkimo). Del ko niekada nesok ant panos kuriai 25 ir daugiau. Niekad.

10. Tada tos panos negalincios gaut grazuoliuko soka ant pries tai pasitaikiusiu vyru, kuriu egzistavima jos pries tai isvis neige. Tu paciu kurie nera holivudiniai ir neturi turtu galbut, bet turi jau kazkoki kapitala, jau koki buta issipirke, neturi zalingu iprociu, orientuoti i seima, geri vyrai. Tada ant ju soka.

11. Bet tie geri vyrai tu moteru jau nebeima. Nebeima todel, kad ju praeitis itartina (per daug vyru buvo, per daug neaiskios ir keistos skyrybu priezastys), taip pat perejo per didele pimpalu karusele. Protingi vyrai tokiu neima. Yra posakis "jei as tau per prastas tavo zydejime, esi neverta manes savo vytime".

12. Tada tos moterys pradeda isizeidusios reikstis "kaip tu dristi vertinti mane pagal seksualine praeiti?! tik del to nes ziaumojau ant dvidesimt desru nedaro manes prastesne moterim!!!" Bet vyrai sako - mum nesvarbu, tu kekse ir to nepaneigsi. Tada jos sako "bet ziurek kiek as pinigu uzdirbu, kiek as pasiekiau gyvenime!" Bet vyram nerupi panu pasiekimai, Vyrai nevertina moteru uz pasiekimus jie vertina uz jaunyste skaisytbe, vaisinguma, grozi ir pan.

13.Tada tos moterys negali gaut nei tu "grazuoliuku" nei tu geru vyru. Ir sitas reiskinys turi gerai zinoma pavadinima "moteru siena". Nes jos atsitrenkia i siena ir nieks nenori su jomis but, jos neturi is ko rinktis, rauksles padare savo.

Kadangi šio buvusio Ieškok nario mintys tikrai nėra originalios ir ne padedančios kitiems, bet toksiškos, tai noriu jas pakomentuoti. Bet pirmiau noriu trumpai atsakyti į temos pradžioje iškeltą klausimą, kodėl nesiseka rasti merginos: antros pusės paieškos nėra lengvos aplamai, bet dar sunkiau jos tampa, kai leidi laiką tik su tokiomis draugų, darbo grupėmis, kuriose nėra galimybių susipažinti su laisva mergina, dar galbūt labiau domina gerokai jaunesnės nei bendraamžės arba tik tos, kurios labai daug skiria dėmesio išvaizdai ir yra arogantiškos, o "paprastos" nedomina; dar kitas variantas gali būti, jog galbūt skyrei labai daug savo laiko ir dėmesio karjerai, hobiams, bet trūksta pasitikėjimo savimi ir gebėjimo laisvai bendrauti su naujai sutiktais žmonėmis (pažinčių portaluose visados žymiai sunkiau susirasti antrą pusę nei gyvai per pažįstamus).
Dabar noriu pereiti prie citatos.
Matyti, jog posto autorius yra kažkuo smarkiai nusivylęs ir tebejaučiantis pyktį. Tačiau akivaizdu, jog jo suvokimas apie tam tikrą žmonių grupę yra labai smarkiai perdėtas ir neatitinkantis tikrovės, garantuotai toks jo požiūris paremtas bulvarine spauda, keliomis nelaimingomis meilėmis ir keliomis seksualiai priekabiavusiomis virš 40 metų amžiaus moterimis, didžiaja dalimi ta jo "patirtis" yra iš "TIK VYRAMS" skirtų forumų ir Youtube kanalų, kuriuose iškreiptai kalbama apie priešingą lytį ir apie gyvenimą. Ai, ir dar šeima (giminė) bus sėkmingai prisidėjusi prie tokio jo požiūrio ugdymo, greičiausiai brukdama idiotiškai siauras lyčių sampratas kaip kažkokią šventenybę.
Taigi, pagal citatos autorių žmogus gali vadintis moterimi, kai atitinka aukščiau išvardintus jo teiginius. Pavyzdžiui, aukšto intelekto moteris pagal jį nėra moteris (kažkur jis yra parašęs, kad "moterys yra debilės"). Toliau analizuojant, kai asmuo turi tokį siaurą ir kategorišką suvokimą apie labai plačią žmonių grupę, labai tikėtina, jog jis tik tokius žmones pastebės, kurie įeis į tą jo išgalvotą aprašymą, bet labai gali būti, jog gerame žmoguje matys savo paties velnius ir bus smurtautojas.

37

Re: Ieškau antros pusės

Prašom, nėra už ką

38

Re: Ieškau antros pusės

isiu, zensinu. dlia zizni