181

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Fjord parašė:

Taigi "begėdi" tu pats klausėsi kokių gėrimų turiu. Red Bull nuodas.

Voo Blyn AS Pasirodo TAU BEGEDIS is Dideles Raideles Ane :PP smile) Neklausiau TEMA Skaityk smile) Angluu CIA Nera TIK AS galiu Pabut :DDD SHAMELESS

182

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Shameless geria smile . Nejaugi vienas geri?

183

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Joks...

184

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Shameless parašė:

Tai nebera Gerimuu smile tongue kad Uzdaryti Sedit CIA tongue big_smile big_smile

pas mane yra)

185

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Irish Coffee

186 (redagavo Konstantinas 2022-03-27 13:11)

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Fjord parašė:

Irish Coffee

as dabar Capuccino geriu is savo kavos aparato. bet vis tiek nera nieko smagiau nei isgerti baltos vodkes ir ne savaitgali o darbo diena) kai visi zmones eina i darba o tu geri ir tau niekur nereikia) va tame ir yra gyvenimo malonumas kad gali sau leisti gerti kada nori ir ka nori

187

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Fjord parašė:

Irish Coffee

nors jeigu i Irish Cofee ipylsi briendziuko tai bus jau alkoholinis gerimas) beje labai susildo

188

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Irish Coffee

nors jeigu i Irish Cofee ipylsi briendziuko tai bus jau alkoholinis gerimas) beje labai susildo

Taigi Whiskey jau įpilta. Sugadinsi skonį su brendžiu. smile

189

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Fjord parašė:
Konstantinas parašė:
Fjord parašė:

Irish Coffee

nors jeigu i Irish Cofee ipylsi briendziuko tai bus jau alkoholinis gerimas) beje labai susildo

Taigi Whiskey jau įpilta. Sugadinsi skonį su brendžiu. smile

Voo Sakiau kad Sita Motriska zino kaa pilt ir KUR tongue big_smile big_smile MLDC Buciuojuu tongue

190

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

pasiilgau tu "ZIP" kokteiliu... 2008-2010 geriausias birzgalas buvo... Ipac obuoliu ir kaktusu skonio ^_^

191

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

NaughT parašė:

pasiilgau tu "ZIP" kokteiliu... 2008-2010 geriausias birzgalas buvo... Ipac obuoliu ir kaktusu skonio ^_^

Tai Birzgink Tolokai nuo Manee tongue tongue big_smile big_smile

192

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Laimute kodel isgerei bet man neipylei?) Bet man reikia ka nors stipresnio uz vandeni.  siaip megstu prabanga. Labiausiai patiktu aukcioninis alkoholis bet jeigu reikia galiu ir pigaus rasalo isgerti arba net odekolono is kiosko. Kazkada ir tai gerem

193

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Gaila, kad konjakas vasarą netinka...

194

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Andre parašė:

Gaila, kad konjakas vasarą netinka...

Joo Pamenuu Laikus kai Buvau Konjakas ir Cigaras ant Staloo Rukstantis big_smile big_smile Daba Palikau BEGEDZIUM tongue tongue big_smile

195

Re: Mėgtamiausias alkoholinis gėrimas

Teks daryti girą pačiai. Pirmą kartą