181

Re: Gyvenimas be sexo

Laimutė parašė:

Pesimistai juodi smile  gėda skaityti. Negi manot, kad greičiau rasti, jei čia verksnausit. Moterys tokių nelabai nori.

O kodel diskusija, pastabos ir nuomones iskart visada traktuojami kaip verkimai?
Nes yra tiesos i kuria neturit atsakymo, bet ir tuo paciu nenorit pripazinti?
Tau Laimute viskas kiek kitaip atrodo, nes esu tikras jei sukurtum kokia anketa ikelus kokio vyro foto ir paziurejus kaip tas eksperimentas baigtusi suprastum, kad vyrams internete sansai lygus nuliui smile

182

Re: Gyvenimas be sexo

Jevgenijus parašė:
Laimutė parašė:

Pesimistai juodi smile  gėda skaityti. Negi manot, kad greičiau rasti, jei čia verksnausit. Moterys tokių nelabai nori.

O kodel diskusija, pastabos ir nuomones iskart visada traktuojami kaip verkimai?
Nes yra tiesos i kuria neturit atsakymo, bet ir tuo paciu nenorit pripazinti?
Tau Laimute viskas kiek kitaip atrodo, nes esu tikras jei sukurtum kokia anketa ikelus kokio vyro foto ir paziurejus kaip tas eksperimentas baigtusi suprastum, kad vyrams internete sansai lygus nuliui smile

Žinau, Jevgenijau, kad taip yra, kaip rašai, bet panašios diskusijos tikrai atrodo kaip verkšlenimai. Bent jau iš šalies.
Tai rimta problema dėl moterų per didelės emancipacijos, bet ką daryti... (?)
Arba prisitaikyti prie laikmečio kaprizų arba plaukti pasroviui, nes kovoti prieš tai lyg ir vėlioka jau.

183

Re: Gyvenimas be sexo

Laisviem subrendusiem tinka laisvos subrendę. Amžius čia nieko nereiškia. Ir atvirkščiai. Toks gyvenimo dėsnis.

184

Re: Gyvenimas be sexo

Laimutė parašė:
Best In The World parašė:
Laimutė parašė:

Baikit, vyrai, nejaugi tiek mažai pasitikėjimo savimi, kad tokia tema jums svarbi. Toks įspūdis, kad jum vos ne feminizmo paranoja vystosi smile
Esat gražus ir protingi, jauni žmonės, kam eikvoti energiją ir laiką tokiems niekas. Nei viena feministė ar storulė neišstums jūsų iš single rinkos. Rasite savas meilės ir tapsit laimingais šeimos galvomis ir gerais tėvais. Labai linkiu smile

Cia tau ne 1970

Su tokia išankstine nuostata nei septyniasdešimtais ar net trisdešimtais, nei dabar rasi.


Tokios isankstines nuomones 1970 neturetum nes moterys nebuvo k*rvos

Ir aplamai man regis ne is tos puses tu ziuri i viska. Sakai kad nerasiu kazko.
Bet tame ir esme kad as nenoriu rasti nieko.

Tu gali buti raumeningas, daug pajamu uzdirbantis grazuoliukas su savo verslu ir ferariu, ir kas is to?
NIEKO.

Todel kad anapus juodo sunkaus darbo ir buvimo geru vyru taves nelaukia seimyniska, tradiciniu vertybiu moteris. Viskas kas taves laukia anapus juodo darbo yra kokius pora desru paziaumojusia, spakliuota, valgyt gamint nemokancia merga, kuri viskas ka turi santykiuose pasiulyti tai savo vagina ir pagimdzius sulaukus 40 tave paliks ir pasiims puse tavo turto.

Tame ir esme, niekas nesiskundzia kad sunku. Niekas nepriekaistauja nes labai sudetinga ar panasiai. Esme kad nera ka gauti, nera prizo, nera laimikio kitapus meskeres. Tu negali gaut geros moters, nes cia tokiu nera o jaunos moterys kurios turi potencialo tapti labai gerom moterim yra smerkiamos kitu moteru ir paluzta tampa tokiom pat feministem. Tokia visuomene.

185

Re: Gyvenimas be sexo

Laimutė parašė:
Jevgenijus parašė:
Laimutė parašė:

Pesimistai juodi smile  gėda skaityti. Negi manot, kad greičiau rasti, jei čia verksnausit. Moterys tokių nelabai nori.

O kodel diskusija, pastabos ir nuomones iskart visada traktuojami kaip verkimai?
Nes yra tiesos i kuria neturit atsakymo, bet ir tuo paciu nenorit pripazinti?
Tau Laimute viskas kiek kitaip atrodo, nes esu tikras jei sukurtum kokia anketa ikelus kokio vyro foto ir paziurejus kaip tas eksperimentas baigtusi suprastum, kad vyrams internete sansai lygus nuliui smile

Žinau, Jevgenijau, kad taip yra, kaip rašai, bet panašios diskusijos tikrai atrodo kaip verkšlenimai. Bent jau iš šalies.
Tai rimta problema dėl moterų per didelės emancipacijos, bet ką daryti... (?)
Arba prisitaikyti prie laikmečio kaprizų arba plaukti pasroviui, nes kovoti prieš tai lyg ir vėlioka jau.

vyrai tavo metu visi sako "kaip man pasiseke kad susikuriau seima pries visam sitam feminisitiniam sudui atsitikus"

186 (redagavo Valdas 2022-11-09 03:11)

Re: Gyvenimas be sexo

Kadangi nesimylint, kuo toliau, tuo tampi populiaresnis, patrauklesnis, seksualesnis ir turtingesnis - kam mylėtis? Tokiu atveju geriausia nesimylėti niekada ir visus vaikus pagaminti dirbtiniu apvaisinimu, savo išrinktosioms pasakant tokius gražius žodžius: 'Brangioji (kuo brangesnė, tuo geriau), su ranka ar burna išsirinksi, kuris spermatozoidas tave apvaisins?'.

Nes nėra nei vienos ne feministės, kuri norėtų gyventi klasikinį, konservatyvų vertybinį gyvenimą, nuo susitikimo iki mirties (kurią galima paankstinti).

https://albumas.ieskok.lt/b/b/7/1163462_b75d1519c00a.jpg

World average 2019 metų pabaigoje buvo 58%. Tai reiškia, kad apie 42% moterų nelaiko savęs feministėmis, nors yra.

Aš visada galvojau, kad 'Moterys meluoja dažniau, o vyrai - geriau'. Pasirodo esu teisus.

187 (redagavo Valdas 2022-11-09 03:26)

Re: Gyvenimas be sexo

Laimutė parašė:
Jevgenijus parašė:
Laimutė parašė:

Pesimistai juodi smile  gėda skaityti. Negi manot, kad greičiau rasti, jei čia verksnausit. Moterys tokių nelabai nori.

O kodel diskusija, pastabos ir nuomones iskart visada traktuojami kaip verkimai?
Nes yra tiesos i kuria neturit atsakymo, bet ir tuo paciu nenorit pripazinti?
Tau Laimute viskas kiek kitaip atrodo, nes esu tikras jei sukurtum kokia anketa ikelus kokio vyro foto ir paziurejus kaip tas eksperimentas baigtusi suprastum, kad vyrams internete sansai lygus nuliui smile

Žinau, Jevgenijau, kad taip yra, kaip rašai, bet panašios diskusijos tikrai atrodo kaip verkšlenimai. Bent jau iš šalies.
Tai rimta problema dėl moterų per didelės emancipacijos, bet ką daryti... (?)
Arba prisitaikyti prie laikmečio kaprizų arba plaukti pasroviui, nes kovoti prieš tai lyg ir vėlioka jau.

Tokį moterų elgesį reikia studijuoti kaip mokslo šaką, kurią perpratus, įgyji diplomą ir galimybę dirbti pagal specialybę - dirbti vyru. Man visada kelia juoką feministės ir jų elgesys. Esu atsparus joms iš prigimties ir mėgaujuosi jų pasipūtusiu elgesiu. Man jos patinka. Kiekvienais metais žiūriu procentus ir laukiu, kada bus 100% feminisčių ir aš akimirksiu atsidursiu - rojuje.

Jos man 24 valandas per parą, net miegant telepatiškai, knistų smegenis savo feministine pasaulėžiūra, o aš į tai reaguočiau su nepasitenkinimu, teigdamas, jog jų feminizmas - man per silpnas, jo per mažai. Noriu dar. Tada jos pavargtų ir sakytų: 'Na, gerai, tu vyras, galim pabendrauti normaliai'.

188

Re: Gyvenimas be sexo

Valdas parašė:

Kadangi nesimylint, kuo toliau, tuo tampi populiaresnis, patrauklesnis, seksualesnis ir turtingesnis - kam mylėtis? Tokiu atveju geriausia nesimylėti niekada ir visus vaikus pagaminti dirbtiniu apvaisinimu, savo išrinktosioms pasakant tokius gražius žodžius: 'Brangioji (kuo brangesnė, tuo geriau), su ranka ar burna išsirinksi, kuris spermatozoidas tave apvaisins?'.

Nes nėra nei vienos ne feministės, kuri norėtų gyventi klasikinį, konservatyvų vertybinį gyvenimą, nuo susitikimo iki mirties (kurią galima paankstinti).

https://albumas.ieskok.lt/b/b/7/1163462_b75d1519c00a.jpg

World average 2019 metų pabaigoje buvo 58%. Tai reiškia, kad apie 42% moterų nelaiko savęs feministėmis, nors yra.

Aš visada galvojau, kad 'Moterys meluoja dažniau, o vyrai - geriau'. Pasirodo esu teisus.

nepamirsk kusplaukiu skutimo

189

Re: Gyvenimas be sexo

Zita parašė:

Kol gali ir patinka reikia išbandyti viska o ne susilaikyt nuo to.

Ar tikrai? Viska viska?

190 (redagavo Laimutė 2022-11-09 17:15)

Re: Gyvenimas be sexo

...ups, čia kaikas jau nebegali big_smile

191

Re: Gyvenimas be sexo

Zita parašė:

Kol gali ir patinka reikia išbandyti viska o ne susilaikyt nuo to.

Jei taip pana kalba tai iškart zinai kad ciulpus

192

Re: Gyvenimas be sexo

Zita parašė:

Keisti jus

Mes keisti o tu graži

193

Re: Gyvenimas be sexo

Zita parašė:

As tik komentuoju, as nesmeziu jusu prasau ir manes nesmeist.Man jus kuo uzsimate manes nedomina gyvenkit kas kaip norit.

O mes norime dar geriau gyventi)

194 (redagavo Valdas 2022-11-10 12:36)

Re: Gyvenimas be sexo

Kai smegenys supranta, kad gali turėti vaikų (įgyvendinti dauginimosi funkciją) be mylėjimosi, jos tada gali nustoti mylėtis. Milijonus metų seksas buvo būdas tai atlikti, bet dabar yra kiti būdai, kurie garantuoja, kad be sekso bus pasiekiami maksimalūs įmanomi rezultatai visą gyvenimą. Pavyzdžiui, nuleisti spermą į indą (ar delną), reikiamo ilgio švirkštu pritraukti, įkišti į makštį ir suleisti.

195

Re: Gyvenimas be sexo

Tai jeigu teigia, kad reikia gyvenime viska isbandyti, tai narkotikus irgi verta? Visus imanomus?

196

Re: Gyvenimas be sexo

Valdas parašė:

Kai smegenys supranta, kad gali turėti vaikų (įgyvendinti dauginimosi funkciją) be mylėjimosi, jos tada gali nustoti mylėtis. Milijonus metų seksas buvo būdas tai atlikti, bet dabar yra kiti būdai, kurie garantuoja, kad be sekso bus pasiekiami maksimalūs įmanomi rezultatai visą gyvenimą. Pavyzdžiui, nuleisti spermą į indą (ar delną), reikiamo ilgio švirkštu pritraukti, įkišti į makštį ir suleisti.

Tai, kad šitame nieko naujo. Paprasčiausias apsėklinimas big_smile... Visai kaip karvutes ar kumelaites ...ir jos net nesiskundžia, kad jų niekas nepaglosto ir nepabučiuoja big_smile
Vis dar bijai pradėti, Valduk, ar taip kas nelabai ten pas tave? smile

197

Re: Gyvenimas be sexo

Jevgenijus parašė:

Tai jeigu teigia, kad reikia gyvenime viska isbandyti, tai narkotikus irgi verta? Visus imanomus?

Kažkiek verta) svarbu laiku sustoti) arba iklampinti kitus o paciam sustoti

198

Re: Gyvenimas be sexo

Laimutė parašė:
Valdas parašė:

Kai smegenys supranta, kad gali turėti vaikų (įgyvendinti dauginimosi funkciją) be mylėjimosi, jos tada gali nustoti mylėtis. Milijonus metų seksas buvo būdas tai atlikti, bet dabar yra kiti būdai, kurie garantuoja, kad be sekso bus pasiekiami maksimalūs įmanomi rezultatai visą gyvenimą. Pavyzdžiui, nuleisti spermą į indą (ar delną), reikiamo ilgio švirkštu pritraukti, įkišti į makštį ir suleisti.

Tai, kad šitame nieko naujo. Paprasčiausias apsėklinimas big_smile... Visai kaip karvutes ar kumelaites ...ir jos net nesiskundžia, kad jų niekas nepaglosto ir nepabučiuoja big_smile
Vis dar bijai pradėti, Valduk, ar taip kas nelabai ten pas tave? smile

Matyt neuzklumpa jo dabar tai i delna tenka