81

Re: Nudizmas

Tai atsiras čia pagaliau nudisčių ar ne? Tos kur duše - nesiskaito big_smile

82

Re: Nudizmas

Rolandas parašė:

Tai atsiras čia pagaliau nudisčių ar ne? Tos kur duše - nesiskaito big_smile

Ne ten ieškai, Rolandai smile

83 (redagavo Federalinis distancinis valdymas 2023-02-19 00:41)

Re: Nudizmas

Spėjai pamatyti? smile

Man patinka nudizmas, bet tik nuogos moterys. O ar galima būti tarp nuogų moterų nudisčių pliaže su stajaku? Kaip kitaip ten būsi.

84

Re: Nudizmas

Federalinis distancinis valdymas parašė:

Spėjai pamatyti? smile

Man patinka nudizmas, bet tik nuogos moterys. O ar galima būti tarp nuogų moterų nudisčių pliaže su stajaku? Kaip kitaip ten būsi.

SU tai gerai, o BE, moterų pliaže jau būtų įtartina big_smile

85

Re: Nudizmas

Tiesą pasakius, nudizmas pratina prie natūralaus kūno grožio, bet Moters grožį mažina.
Nelieka paslapties.
Ir tai toks lakmuso popierėlis vyriškumui - nes tikram vyrui turi patikti bet kokio amžiaus ir bet kokio kūno sudėjimo moteris, nes kiekvienoje jis turėtų matyti Moterį, o ne strijas, riebalus, venas, randus, nuospaudas ir pan. O tai nelengva.... Nes jei dėmesys krypsta į šiuos išorinius pasireiškimus ir dingsta bet koks potraukis, tai tiek to vyriškumo ir tebuvo...

Hau, aš pasakiau, mano virtualūs broliai ir seserys smile

86

Re: Nudizmas

Andre parašė:

Tiesą pasakius, nudizmas pratina prie natūralaus kūno grožio, bet Moters grožį mažina.
Nelieka paslapties.
Ir tai toks lakmuso popierėlis vyriškumui - nes tikram vyrui turi patikti bet kokio amžiaus ir bet kokio kūno sudėjimo moteris, nes kiekvienoje jis turėtų matyti Moterį, o ne strijas, riebalus, venas, randus, nuospaudas ir pan. O tai nelengva.... Nes jei dėmesys krypsta į šiuos išorinius pasireiškimus ir dingsta bet koks potraukis, tai tiek to vyriškumo ir tebuvo...

Hau, aš pasakiau, mano virtualūs broliai ir seserys smile

Čia tipo...geras jautis nepaiso, kad karvė apsi.... big_smile

87

Re: Nudizmas

Andre, tavo minėti trūkumai trukdo pačioms moterims daugiau nei vyrams.
Tai moterys su savo perefkcionizmu įdiegia vyrams idealaus kūno normas, nes galvoja, kad natūralaus grožio vyrams negana.

88 (redagavo Rolandas 2023-02-19 13:26)

Re: Nudizmas

Laimutė parašė:
Andre parašė:

Tiesą pasakius, nudizmas pratina prie natūralaus kūno grožio, bet Moters grožį mažina.
Nelieka paslapties.
Ir tai toks lakmuso popierėlis vyriškumui - nes tikram vyrui turi patikti bet kokio amžiaus ir bet kokio kūno sudėjimo moteris, nes kiekvienoje jis turėtų matyti Moterį, o ne strijas, riebalus, venas, randus, nuospaudas ir pan. O tai nelengva.... Nes jei dėmesys krypsta į šiuos išorinius pasireiškimus ir dingsta bet koks potraukis, tai tiek to vyriškumo ir tebuvo...

Hau, aš pasakiau, mano virtualūs broliai ir seserys smile

Čia tipo...geras jautis nepaiso, kad karvė apsi.... big_smile

Geras pastebėjimas... "Tikras vyras lips ant bet ko". O tada tos kuriom nepatinka kai ant jų lipa bet kas sakys "nu ir gyvulys, tikras vyras tai nepultų šitaip..." smile

89

Re: Nudizmas

Taip kad ir vėl priėjom prie amžino klausimo kas tas "tikras vyras" nes kiekviena supranta pagal save. Tad siūlau visada paminėjus šitą niekur neapibrėžtą frazę būtinai pridėti "mano požiūriu" smile

90

Re: Nudizmas

Shameless parašė:
Federalinis distancinis valdymas parašė:

Spėjai pamatyti? smile

Man patinka nudizmas, bet tik nuogos moterys. O ar galima būti tarp nuogų moterų nudisčių pliaže su stajaku? Kaip kitaip ten būsi.

TEN Dachuja Pensininkiuu tongue tongue tongue Nepamirsk big_smile big_smile

Kai kurios pensininkės gražiau atrodo ir yra sveikesnės už nekuriuos nepensininkus.

91

Re: Nudizmas

Rolandas parašė:

Taip kad ir vėl priėjom prie amžino klausimo kas tas "tikras vyras" nes kiekviena supranta pagal save. Tad siūlau visada paminėjus šitą niekur neapibrėžtą frazę būtinai pridėti "mano požiūriu" smile

Visi mes pirmiausia žmonės. ...ir niekas apie mus nieko nepasakys tik mes patys, o mes nežinom kas mes.

92

Re: Nudizmas

Rolandas parašė:
Laimutė parašė:
Andre parašė:

Tiesą pasakius, nudizmas pratina prie natūralaus kūno grožio, bet Moters grožį mažina.
Nelieka paslapties.
Ir tai toks lakmuso popierėlis vyriškumui - nes tikram vyrui turi patikti bet kokio amžiaus ir bet kokio kūno sudėjimo moteris, nes kiekvienoje jis turėtų matyti Moterį, o ne strijas, riebalus, venas, randus, nuospaudas ir pan. O tai nelengva.... Nes jei dėmesys krypsta į šiuos išorinius pasireiškimus ir dingsta bet koks potraukis, tai tiek to vyriškumo ir tebuvo...

Hau, aš pasakiau, mano virtualūs broliai ir seserys smile

Čia tipo...geras jautis nepaiso, kad karvė apsi.... big_smile

Geras pastebėjimas... "Tikras vyras lips ant bet ko". O tada tos kuriom nepatinka kai ant jų lipa bet kas sakys "nu ir gyvulys, tikras vyras tai nepultų šitaip..." smile


viena vyriškumo pusė, pagal jūsų supratimą "fiziologinis poreikis ir sugebėjimas lipti nt bet ko", o kita - sugebėti to nedaryti. Kaip ir visur - tiesa kažkur per vidurį smile)))

taip, didžiulė problema tame, ką moterys: motinos, tetos, bobutės įdiegia savo vyrams apie moteris... daugumai užgieda pavydas, konkurencija, siaubas, kad paseno ir įkalą į galvą vyrams visokių nesąmonių, pradedant tuo, kad aplink pilna kalių ir baigiant savo kompleksų dėl savo išvaizdos, proto ir pan. perkėlimo vyrams.... Kvailiukės, pačios sau išsikasa duobę... Ypač jei visgi myli savo sūnus ir nori anūkų... vsio, garantuota, kad jų mylimas berniukas liks vienas smile

93

Re: Nudizmas

Joms ir reikia, kad liktų vienas. Vienos sąmoningai, o kitos nesąmoningai. Jos gimdo vaikus dėl savęs. Taip vadinamos motinos - raganos.

94

Re: Nudizmas

Rolandas parašė:

Taip kad ir vėl priėjom prie amžino klausimo kas tas "tikras vyras" nes kiekviena supranta pagal save. Tad siūlau visada paminėjus šitą niekur neapibrėžtą frazę būtinai pridėti "mano požiūriu" smile

Mano požiūriu aš dar nekalbėjau, čia buvo, viso labo, liaudies posakis smile
Tikras vyras yra tas kurį mylime, mano požiūriu. big_smile
Labai dažnai vyrai patys save nuvertina dėl trūkumų, kurie tik jiems nemalonūs. Nepamąsto, kad moterys nevisada kreipia dėmesį į išorę.

95 (redagavo Laimutė 2023-02-19 15:04)

Re: Nudizmas

Ieva parašė:

Joms ir reikia, kad liktų vienas. Vienos sąmoningai, o kitos nesąmoningai. Jos gimdo vaikus dėl savęs. Taip vadinamos motinos - raganos.

Labai daug tokių "raganų". Man jos kažkaip iškrypėliškai atrodo ( charakterio būdu ). smile Nenormalu.

96

Re: Nudizmas

Laimutė parašė:
Ieva parašė:

Joms ir reikia, kad liktų vienas. Vienos sąmoningai, o kitos nesąmoningai. Jos gimdo vaikus dėl savęs. Taip vadinamos motinos - raganos.

Labai daug tokių "raganų". Man jos kažkaip iškrypėliškai atrodo ( charakterio būdu ). smile Nenormalu.

Būtent. Tai jau psichiatrijos sritis.

97 (redagavo Federalinis distancinis valdymas 2023-02-20 06:47)

Re: Nudizmas

Shameless parašė:
Federalinis distancinis valdymas parašė:

Spėjai pamatyti? smile

Man patinka nudizmas, bet tik nuogos moterys. O ar galima būti tarp nuogų moterų nudisčių pliaže su stajaku? Kaip kitaip ten būsi.

TEN Dachuja Pensininkiuu tongue tongue tongue Nepamirsk big_smile big_smile

Pensininkės veikia raminančiai, todėl pats tas poilsis. Vaisingos sukelia nuolatinį seksualinį dirginimą, o močiutės - kaip į nuogą augalą žiūrėti. Tokiu atveju ir nuo erekcijos būtų galima pailsėti.

98

Re: Nudizmas

Federalinis distancinis valdymas parašė:
Shameless parašė:
Federalinis distancinis valdymas parašė:

Spėjai pamatyti? smile

Man patinka nudizmas, bet tik nuogos moterys. O ar galima būti tarp nuogų moterų nudisčių pliaže su stajaku? Kaip kitaip ten būsi.

TEN Dachuja Pensininkiuu tongue tongue tongue Nepamirsk big_smile big_smile

Pensininkės veikia raminančiai, todėl pats tas poilsis. Vaisingos kelia seksualinį dirginimą, o močiutės - kaip į nuogą augalą žiūrėti. Teisingai. Tokiu atveju ir nuo erekcijos būtų galima pailsėti.

Išmintingai.

99

Re: Nudizmas

Ieva parašė:
Federalinis distancinis valdymas parašė:
Shameless parašė:

TEN Dachuja Pensininkiuu tongue tongue tongue Nepamirsk big_smile big_smile

Pensininkės veikia raminančiai, todėl pats tas poilsis. Vaisingos kelia seksualinį dirginimą, o močiutės - kaip į nuogą augalą žiūrėti. Teisingai. Tokiu atveju ir nuo erekcijos būtų galima pailsėti.

Išmintingai.

Ačiū, Ieva. Gražiai atrodai. Graži ir protinga moteris - geriausias derinys.