21

Re: Dievo džiaugsmas?

Tai tu gyvuliuoji?) Ar gyvuleji?) Juk sakiau kad mes gyvuliukai

22

Re: Dievo džiaugsmas?

Konstantinai,
aš nenoriu būti partnere ir neieškau partnerio, todėl gyvuliavimas šiame kontekste man netinka smile

23

Re: Dievo džiaugsmas?

Fjord parašė:

Konstantinai, geriausia yra atsiverti nepažįstamiems žmonėms. Jiems nebus moralinės naštos nuo tavo asmeninių "šiukšlių", o tau pačiam paliks sieloje švariau, gal netgi visiškai švaru. Taip, kad, pritariant Vytautui, patarčiau smile

kaip taikliai - moralinė našta... Vat, prisipažins tau artimas žmogus, kad apvogė, užmušė, sugadino kažkam gyvenimą, karjerą, ypač tiems žmonėms, kuriuos pažįsti - ir ką daryti? tarsi perkrovė tau atsakomybę...

24

Re: Dievo džiaugsmas?

Andre parašė:
Fjord parašė:

Konstantinai, geriausia yra atsiverti nepažįstamiems žmonėms. Jiems nebus moralinės naštos nuo tavo asmeninių "šiukšlių", o tau pačiam paliks sieloje švariau, gal netgi visiškai švaru. Taip, kad, pritariant Vytautui, patarčiau smile

kaip taikliai - moralinė našta... Vat, prisipažins tau artimas žmogus, kad apvogė, užmušė, sugadino kažkam gyvenimą, karjerą, ypač tiems žmonėms, kuriuos pažįsti - ir ką daryti? tarsi perkrovė tau atsakomybę...

Taigi...o jei dar paprašo niekam nesakyti, tai išviso jautėsi lyg būtum bendrininkas.

25

Re: Dievo džiaugsmas?

Andre parašė:
Fjord parašė:

Konstantinai, geriausia yra atsiverti nepažįstamiems žmonėms. Jiems nebus moralinės naštos nuo tavo asmeninių "šiukšlių", o tau pačiam paliks sieloje švariau, gal netgi visiškai švaru. Taip, kad, pritariant Vytautui, patarčiau smile

kaip taikliai - moralinė našta... Vat, prisipažins tau artimas žmogus, kad apvogė, užmušė, sugadino kažkam gyvenimą, karjerą, ypač tiems žmonėms, kuriuos pažįsti - ir ką daryti? tarsi perkrovė tau atsakomybę...

Prisipažinsiu:vagiau, sugadinau daug kam gyvenimą ir karjerą tik niekam nepasakok

26

Re: Dievo džiaugsmas?

O, priešvelykinė išpažintis? smile

27

Re: Dievo džiaugsmas?

Andre parašė:

O, priešvelykinė išpažintis? smile

Taip) asmeniškai Tau issipazinau)

28

Re: Dievo džiaugsmas?

Neužtenka išpažinti, reikia pagal galimybes atlyginti nukemtėjusiems smile
Visų pirma, aplankyti visas įskaudintas merginas ir moterims ir ką nors padovanoti, kad nuo šiol minėtų Tave vien geru žodžiu ir linkėdamos tik laimės smile

29

Re: Dievo džiaugsmas?

Tai kad mane daugiau moterų įskaudino negu aš jas

30

Re: Dievo džiaugsmas?

Konstantinas parašė:
Vytautas parašė:
Konstantinas parašė:

Viskas priklauso nuo Tavo tikslų) žiūrint kokiu tikslu Tu eini i klubą/ vieni eina pazindintis kiti linksmintis ir šokti dar kiti kad pagerti kai kurie šiaip iš nieko neveikimo. I klubus jau neeinu aš jau tam per senas be to i viską žiūriu kaip į verslą ir į naktinį klubą kaip i renginiu versla. O iš pramogų labiau patinka privatūs vakarėliai ir festivaliai nes ten daugiau erdvės labiau neformalūs žmonės ir nesi suvaržytas dress kodu neprivalai atitikti kažkokios klubinės kultūros. O dėl moterų žvilgsniu man jau tai neaktualu. Daviau sau žodį kad likusį gyvenimą nuguvensiu vienas kaip vienuolis ir daugiau jokia moteris nesilies prie mano kūno. Taip kad Vytautai aš tau ne konkurentas uzleidziu visas moteras tau gali jas kabinti. As nuo ju atsiribojau

nu va konkurentas nebeesi, o man bendrakeleivių norisi:D. suprantu tave Konstantinai... pirmame poste rašiau, kad baisoka atsiverti, nes nesuprasi ko kiti iš tavęs nori ar tikisi, tačiau yra tokia taisyklė - ko tikėsiesi ar bijosi iš kitų, tą ir gausi... galiausiai pasirodo -kiti negali mūsų nuvilti be mūsų sutikimo. nors aplinka neprivalo šokinėti pagal kažkieno interesus, tačiau ji tai darys, jeigu pamatys svarią priežastį. juokinga atrodo  tik tai, kad išradingumo stokoja naktinių klubų publika, na bet ten retai kas susirenka knygų aptarinėti... esu sutikęs vieną moterį gyvenime, manau, kad ją myliu beaistre meile, ji man tiesiog buvo labai maloni, visada mane plaikė ir linkiu jai visa ko geriausio... gal Konstantinai tavo požiūris į moteris pasikeis vėl..? gi dalintis gyvenimu su vertu dėmesio partneriu yra malonu... žinoma aš pats irgi esu vienišius xD...

Tai sakai klube atsiverti nepazistamom apgirtusiom merginom? Ar esi tikras kad tai tinkama vieta atsiverimui?

ne, nu aš taip nesakiau... kas jau kas, bet aš tai jau neskubu niekam atsivert xD.

31

Re: Dievo džiaugsmas?

Andre parašė:

anekdotas Dievui ant garbės - žmonės PAŽINČIŲ forume PASAKOJA apie savo veiklą klubuose ir paeiliui išsižada realaus bendravimo su kita lytimi...

kaip jūrų kiaulytė - nei ji jūrų, nei ji kiaulytė...

partneris... santykiuose.... savo egoizmo tenkinimas, ne daugiau, iš serijos - kas tavo, tas ir mano, o kas mano, tai ne tavo, o jei tau problemos, tai tu man jau ir ne partneris, o našta, kuri trukdo man ramiai ... gyvuliuoti smile

naktiniuose klubuose veikla labai idomi- barmenės paprašai, kad ji užsiliptų ant stalo pašokti, o ji ima ir ipila tau šotą, o atsisakyti tai sunku... bet paskui nesusipratėlė neprašyta šoka...:D jatau, gal ne bereikalo susirgau gryžęs... camoon Andre, negi gyvenime nepasisekė pažinoti žmogaus su kuriuo paprasčiasiai malonu būti, nematant jo minusų, nieko nereikalauti? o jeigu du tokie kvailiai susieitų, ar jiems nepavydėtum? visgi kažkas daugiau santykiuose turi būti, negu vien negyva logika..?;)

32

Re: Dievo džiaugsmas?

Vytautas parašė:
Andre parašė:

anekdotas Dievui ant garbės - žmonės PAŽINČIŲ forume PASAKOJA apie savo veiklą klubuose ir paeiliui išsižada realaus bendravimo su kita lytimi...

kaip jūrų kiaulytė - nei ji jūrų, nei ji kiaulytė...

partneris... santykiuose.... savo egoizmo tenkinimas, ne daugiau, iš serijos - kas tavo, tas ir mano, o kas mano, tai ne tavo, o jei tau problemos, tai tu man jau ir ne partneris, o našta, kuri trukdo man ramiai ... gyvuliuoti smile

naktiniuose klubuose veikla labai idomi- barmenės paprašai, kad ji užsiliptų ant stalo pašokti, o ji ima ir ipila tau šotą, o atsisakyti tai sunku... bet paskui nesusipratėlė neprašyta šoka...:D jatau, gal ne bereikalo susirgau gryžęs... camoon Andre, negi gyvenime nepasisekė pažinoti žmogaus su kuriuo paprasčiasiai malonu būti, nematant jo minusų, nieko nereikalauti? o jeigu du tokie kvailiai susieitų, ar jiems nepavydėtum? visgi kažkas daugiau santykiuose turi būti, negu vien negyva logika..?;)

1)pavydeciau
2) mačiau tokių šokančių ant baro. Ir pats toks buvau jaunystėje
3) jaunų žmonių santykiai remiasi fiziniu potraukiu, vyresnių žmonių remiasi tik buitimi. Šeima tai dviejų žmonių ūkinė -buitine sąjunga
4) santykiuose logika yra tik pas vyrą nes moterys mąsto jausmais

33

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Nei vienas is dievu nerase knygu ar dar kazko. Visos religijos mums duotos tokio paciu zmoniu kaip ir mes patys. Skirtumas tas, jog jie daugiau zino ir turi savo keslu. Tokio kaip biblija, ji duota avinams, kad banda butu paklusni, bet ja tuo paciu studijuoja ir jegos trukturos, pav kaip KGB, amerikos CZV. Pagal biblija mokinamasi kaip valdyti avinu banda. Galop prisiminkite, dievas zmogu sukure pagal savo pavidala, tad ir pradekime nuo save, atraskime savyje dieva ir tuo paciu su kitais elkimes kaip su dievais.

Graži pažiūros prizmė

34

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Hmm, tik grazi? Vienam grazu saulelydis, kitam nukauto prieso lavonas musio lauke. Gan platus spektras zodzio ‘grazu’.

Taip, graži, bet tik tol kol jos nesunaikina kita prizmė. Pavyzdžiui ši teorija, kad Dievas sukūrė žmogų pagal savo atvaizdą juk taip pat paimta iš Biblijos ir nėra pagrįsta ir įrodyta.

35

Re: Dievo džiaugsmas?

Dievas rašoma iš didžiosios raidės ne tik pradžioje sakinio, bet visada.
Jie jau naują DIXI Klo pastatei tokioje temoje tai bent jau gerbk tą, kuris ją sukūrė.

36

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu, tu lyginiesi su Dievu ir pili srutas kur tik pasisuki. Visur ir visada tik negatyvas. Tavo rašliavoje neįmanoma įžvelgti gero, nes ten jo nėra. Dangstaisi Dievo žodžiu, o iš tikrųjų  sėji pyktį ir sąmokslus.Tu neturi pagarbos net lietuvių kalbos taisyklėms. Gėdą turėk.

37

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Kaip nenuilstami demonai, vis suka virs mano niko, tamsus, kraujo pritvinke debesys, pykcio, neapykantos pilni.

Atsigręžk į save, tai ką parašei, tai tavo portretas

38

Re: Dievo džiaugsmas?

Parantu parašė:

Ten zuvu taukai, cia Ute - Pute. Ikyrus kaip uodai, vis pamokslauka. Koks noriu, toks ir bunu. Taip man dievas liepe, kad visokius nepakancius isaiskinti ir sventaja ugnymi isvalyti. Trenks zaibas siknon, prisiminsi Parantu.

Eik tu prietranka  big_smile

39 (redagavo Laimutė 2023-09-01 19:38)

Re: Dievo džiaugsmas?

https://www.facebook.com/reel/974905340397495
Čia mūsų parantukas patinukas ištinukas big_smile

40

Re: Dievo džiaugsmas?

https://fb.watch/mNU6gFqk7D/
O čia užkandis big_smile