141

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Konstantinas parašė:
Vienišoji parašė:
Grigorij parašė:

nori garsiai klausyti muzika? Imk ausines ir i prieki, kiek noredamas.

silent disco? na gal ir neblogai kazkada teko dalyvauti

na, ir kaip? kekvienas linguoja pagal savo muzika? ar kaip ten kas vyksta. man neteko. papasakok

142

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Sioma parašė:

iki 6? as maniau iki 10 big_smile

LR Triukšmo valdymo įstatymas nurodo, kad vakaro metas yra nuo 19 iki 22 val., nakties metas nuo 22-7 val. Vakaro metu negalima garsiai triukšmauti, o nakties metu turi būti visiškai tylu.

Štai jums ir prašom.

O šiaip - garsiai klausyti muzikos viešoje vietoje yra tiesiog nepadoru. Juk reikia gerbti kitus. Galbūt man jūsų garsiai leidžiama muzika visiškai nepatinka. Manau, kad jūs nenorėtumėt per prievartą klausytis muzikos, nuo kurios jus pykina. Taip kad čia manau turėtų galioti sveiko proto principas - nedaryk kitam to, ko pats nenorėtum, kad darytų tau.

O jeigu užsidarius langus ir gera izoliacija - prašom, klausykitės kiek tik norit garsiai, čia jūsų asmeninė erdvė. Tik darykite tai dienos metu ir laikykitės įstatymo gerbti kaimynus.

Viskas, tik tiek tereikia, kad sugyventumėm draugiškiau smile

143

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Vytautas parašė:
Sioma parašė:

iki 6? as maniau iki 10 big_smile

LR Triukšmo valdymo įstatymas nurodo, kad vakaro metas yra nuo 19 iki 22 val., nakties metas nuo 22-7 val. Vakaro metu negalima garsiai triukšmauti, o nakties metu turi būti visiškai tylu.

Štai jums ir prašom.

O šiaip - garsiai klausyti muzikos viešoje vietoje yra tiesiog nepadoru. Juk reikia gerbti kitus. Galbūt man jūsų garsiai leidžiama muzika visiškai nepatinka. Manau, kad jūs nenorėtumėt per prievartą klausytis muzikos, nuo kurios jus pykina. Taip kad čia manau turėtų galioti sveiko proto principas - nedaryk kitam to, ko pats nenorėtum, kad darytų tau.

O jeigu užsidarius langus ir gera izoliacija - prašom, klausykitės kiek tik norit garsiai, čia jūsų asmeninė erdvė. Tik darykite tai dienos metu ir laikykitės įstatymo gerbti kaimynus.

Viskas, tik tiek tereikia, kad sugyventumėm draugiškiau smile

Kaip nuobodziai jus gyvenat. Nieko negalima tai kam tada gyventi

144

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Kai kamynu suva loja paryciais tai cia nera istatymo pazeidimas? Todel ir nusipirkau galingas koloneles kad kaimynai mano garsu klausytusi o ne as kaimynu. Arba pensininke kuri neprigirdi ijungia pastoviai telika visu garsu ir kaip su tokiais kaimynais gyventi?

145 (redagavo Ieva 2022-08-24 12:43)

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Konstantinas parašė:
Vytautas parašė:
Sioma parašė:

iki 6? as maniau iki 10 big_smile

LR Triukšmo valdymo įstatymas nurodo, kad vakaro metas yra nuo 19 iki 22 val., nakties metas nuo 22-7 val. Vakaro metu negalima garsiai triukšmauti, o nakties metu turi būti visiškai tylu.

Štai jums ir prašom.

O šiaip - garsiai klausyti muzikos viešoje vietoje yra tiesiog nepadoru. Juk reikia gerbti kitus. Galbūt man jūsų garsiai leidžiama muzika visiškai nepatinka. Manau, kad jūs nenorėtumėt per prievartą klausytis muzikos, nuo kurios jus pykina. Taip kad čia manau turėtų galioti sveiko proto principas - nedaryk kitam to, ko pats nenorėtum, kad darytų tau.

O jeigu užsidarius langus ir gera izoliacija - prašom, klausykitės kiek tik norit garsiai, čia jūsų asmeninė erdvė. Tik darykite tai dienos metu ir laikykitės įstatymo gerbti kaimynus.

Viskas, tik tiek tereikia, kad sugyventumėm draugiškiau smile

Kaip nuobodziai jus gyvenat. Nieko negalima tai kam tada gyventi

Kokia gyvenimo prasmė...Nemanau, kad kas nors žino, nes visi žmonės, kitokių nėra...
Kai buvau maža ir mokėjau skaityt, tai močiutė davė maldaknygę, o ten buvo parašyta : Gyvenam tam, kad vykdydami Dievo valią nueitume po mirties į dangų.
Paskui, paaugus, kėliau sau klausimus, kas tas Dievas ir jo valia, kas tas dangus...Atsakymų begalybė ir nei vieno tikro. Tuomet nusprendžiau gyvent ir tiek.
Seniau, kai nebuvo nei kolonėlių, nei tv, tai eidavo sau žmonės laukais ir rėkaudavo, dainuodavo, giedodavo...šunis lodydavo. Kas nors duodavo ar tai butelį, ar duonos, tai kuriam laikui nutildydavo. Arba kokia kuoka voždavo neapsikentę...

146

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

...ahaaa... dabar suprantu kodėl močiutė sakydavo.
- koks ten kavalierius - šunis lodydavo ulyčios. big_smile

147

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Shameless parašė:

Gyvenam KIAULIDEJ tongue big_smile big_smile Daug too Triuksmoo ir VISI Smirdim tongue big_smile big_smile CIA Gili Mintele tongue tongue Kas Norejo SUPRAS aiskuu pagal Save tongue tongue big_smile

Svarbiausia, kad pats suprastum ką rašai. smile

148

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Nieko negalvoju.
Muzika klausau tik kai begioju ar vakareliuose.
O namai man ramybes vieta.  Tad dzin

149

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Galvoju kad man nusispjauti ant šio įstatymo ant ji priėmusiu Seimo narių o jeigu mane bandys bausti tai baudos tokios juokingai mažos kad galiu dar garsiau paleisti ir toliau tusinti. Be to už visas baudas aš valstybei finansiškai kersiju. Už kiekvieną keliasdešimt eurų bauda aš valstybei stengsiuosi atnešti kelių tukst eurų nuostolį. Taip kad BBD

150

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Shameless parašė:

Nu Karoce Kaimynas leido savoo ta Supistaa Muzonaa big_smile tongue AS Nutariau SAVO Pasileist aisku REPOO tongue tongue Kas Garsiau kas koo Nekenciaa big_smile big_smile Esme Buvoo kad Mana Repoo Nekenciaa big_smile big_smile Pradejoo Spardyt Dureless tipoo TYLIAU Daryk tongue big_smile big_smile Bet kita dienele Kieme Parukem big_smile big_smile

Toks tokį pažino, vardu pavadino.

151

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Nieko nežinau, klausaus kada noriu, neileidziu jokiu musaru i namus, ir nieko negali įrodyt. O norit ramybės- perkat nuosava nama miške, ir gyvenat

152

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Shameless parašė:

Nuu kaa 400 Baudele Seimas Nustate Triuksmautojams Lietuvoj tongue big_smile big_smile  Biudzeto Truksta tai Lietuvelej big_smile big_smile AS jau Zadu Skrist pas Brolius Latvius big_smile big_smile tongue

Labai puiku kad trūksta taip ir toliau

153

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Oooo....triukšmadarys  begėdžiuks pasirodė.
Čia gali triukšmauti, niekas baudų nededa big_smile :::248:::232

154

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

na, elkitės taip, kaip norėtumėte, kad jūsų kaimynai elgtųsi.

155

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Shameless Visa dienele Leido REPO Muzikyte tongue tongue smile ir Kaiminka barskina Dureles Amzius apie 50m big_smile AS Jai pirmas Pasakiau Nepatinka Mano Muzonas Aciuu Visoo Gerooo ir Uzdariau Dureles smile))

156

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Shameless parašė:

Shameless Visa dienele Leido REPO Muzikyte tongue tongue smile ir Kaiminka barskina Dureles Amzius apie 50m big_smile AS Jai pirmas Pasakiau Nepatinka Mano Muzonas Aciuu Visoo Gerooo ir Uzdariau Dureles smile))

Kankini savo kaimynes? Liaukis, o tai druskos nepaskolins big_smile