21

Re: jusu profilio nuotrauka

Aistė parašė:

O mano tai kaip is zonos :-D

  matai ir  vėl tavęs nesuprato big_smile big_smile ...čia toks objektas "qqqqqq"  big_smile big_smile ...

22

Re: jusu profilio nuotrauka

Shameless parašė:

OK Rytoj Ikelsiuu ta Fotke is Pasoo tongue big_smile big_smile big_smile

Įkelk į albumą šviežią nuotrauką, bet taip, kad ir pensininkė pažiūrėt galėtų big_smile

23

Re: jusu profilio nuotrauka

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

OK Rytoj Ikelsiuu ta Fotke is Pasoo tongue big_smile big_smile big_smile

Įkelk į albumą šviežią nuotrauką, bet taip, kad ir pensininkė pažiūrėt galėtų big_smile

Tai kaa tu Manii Uzblokavus Jau 2m tongue big_smile big_smile  Ciaa Gili Mintelee jei kaa big_smile

Nieko aš neužblokavus

24

Re: jusu profilio nuotrauka

O kokia Laimutė graži

25

Re: jusu profilio nuotrauka

Shameless parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Tai kaa tu Manii Uzblokavus Jau 2m tongue big_smile big_smile  Ciaa Gili Mintelee jei kaa big_smile

Nieko aš neužblokavus

Nuu Karoce Nesupratom Viens Kitoo Eil Sykii tongue tongue STOP Darau ir Parukau kaip toj Fotkej big_smile  big_smile

Ko nesupratau? Gali bet kada į mano anketą užeiti, nėra jokių filtrų išskyrus amžiaus apribojimą, nes koki amžių beužrašyčiau, vistiek vaikai rašo.

26

Re: jusu profilio nuotrauka

Shameless parašė:

As Nemokuu Bendraut Visuu Pirma big_smile big_smile Tai Priciom taa Fotkee Supisstaa tongue big_smile big_smile

Nemoki tai nemoki, tau geriau žinot

27

Re: jusu profilio nuotrauka

Konstantinas parašė:

O kokia Laimutė graži

Aha , labai, iki pusdienio pramiegojus big_smile
Ačiū Konstantinai smile

28

Re: jusu profilio nuotrauka

Ramaus miego

29

Re: jusu profilio nuotrauka

Valentinas parašė:

Ramaus miego

Ramaus smile

30

Re: jusu profilio nuotrauka

Rokas parašė:

Sveiki,

norejau pasmalsauti, kam teikiat pirmenybei dedami nuotraukas pragrindines, kad atkreiptu i jus demesi?
tai veida, kuno dalis, poza, israiska , pomegis jusu?

Kaip bandot pritraukti jos/jo demesi per savo profilio foto? smile

Viskas paprasta. Kam teikia pirmenybę, tą ir parodo. Man ypač nepatinka nuotraukose žmonės su tamsiais akiniais. Tai, pirmiausia, didžiulė nepagarba žiūrinčiajam. Net etiketas reikalauja, kad kalbant su žmogumi reikia nusiimti užtamsintus akinius. Jau geriau visai be foto.

31

Re: jusu profilio nuotrauka

Ieva parašė:
Rokas parašė:

Sveiki,

norejau pasmalsauti, kam teikiat pirmenybei dedami nuotraukas pragrindines, kad atkreiptu i jus demesi?
tai veida, kuno dalis, poza, israiska , pomegis jusu?

Kaip bandot pritraukti jos/jo demesi per savo profilio foto? smile

Viskas paprasta. Kam teikia pirmenybę, tą ir parodo. Man ypač nepatinka nuotraukose žmonės su tamsiais akiniais. Tai, pirmiausia, didžiulė nepagarba žiūrinčiajam. Net etiketas reikalauja, kad kalbant su žmogumi reikia nusiimti užtamsintus akinius. Jau geriau visai be foto.

Na, Ieva, nevisai taip...
Pagal Tave iišeitų, kad savo pričindalų nuotraukas dedantys r siunčiantys vyrai yra gėjai., bet kažkodėl tas nuotraukas siunčia moterims, o ne vyrams smile

32

Re: jusu profilio nuotrauka

Ką bendro čia turi su gėjais... Aš turėjau mintyje tiek vyrus, tiek ir moteris, kurie dedasi foto su tamsiais akiniais ir tiek. Tai yra nepagarbu.

33

Re: jusu profilio nuotrauka

Ieva be nuotraukos, Andre irgi be nuotraukos) nuo kazko slepiasi

34

Re: jusu profilio nuotrauka

isvis pastebejau daug 40+ metu moteru be nuotrauku) bijo kad pazistami gimines ar bendradarbiai uzmatys

35

Re: jusu profilio nuotrauka

Konstantinas parašė:

isvis pastebejau daug 40+ metu moteru be nuotrauku) bijo kad pazistami gimines ar bendradarbiai uzmatys

...arba ex ir paskui kerštaus.

36

Re: jusu profilio nuotrauka

Ieva parašė:

Ką bendro čia turi su gėjais... Aš turėjau mintyje tiek vyrus, tiek ir moteris, kurie dedasi foto su tamsiais akiniais ir tiek. Tai yra nepagarbu.

Komentavau šį pasisakymą "Viskas paprasta. Kam teikia pirmenybę, tą ir parodo":)

Konstantinai, o kam nuotrauka? Vyrams 30+ paprastai rūpi tik susirašinėti smile JIems tas pats kaip moteris atrodo smile

37

Re: jusu profilio nuotrauka

nes vyrai bijo) jie kaip laukiniai gyvunai kuriuos reikia sumedzioti

38

Re: jusu profilio nuotrauka

Konstantinas parašė:

nes vyrai bijo) jie kaip laukiniai gyvunai kuriuos reikia sumedzioti

aš ne vyras, nemedžioju smile

39

Re: jusu profilio nuotrauka

Diana irgi nebuvo vyras.

40

Re: jusu profilio nuotrauka

na, Diana buvo vienas iš moters archetipų - agresyvaus vyriško. Jai tiko moteriški vyrai smile aukos smile