41

Re: jusu profilio nuotrauka

Svarbu tiko. Vyriški ir moteriški hormonai žmoguje svyruoja. Mes nesam standartiškai suštampuoti, ne robotai juk. Taigi esmė, kad tiktų vienas kitam.

42

Re: jusu profilio nuotrauka

Ievaaaa,
dabar pamaniau, kad dalis skaitančių pamanys, kad kalbam apie princesę Dianą smile))))

43

Re: jusu profilio nuotrauka

Ieva parašė:

Svarbu tiko. Vyriški ir moteriški hormonai žmoguje svyruoja. Mes nesam standartiškai suštampuoti, ne robotai juk. Taigi esmė, kad tiktų vienas kitam.

Gal deivėms ir dievams tas netaikoma? big_smile

44

Re: jusu profilio nuotrauka

Andre parašė:

Ievaaaa,
dabar pamaniau, kad dalis skaitančių pamanys, kad kalbam apie princesę Dianą smile))))

Gali būti. :::010

45

Re: jusu profilio nuotrauka

Fjord parašė:
Ieva parašė:

Svarbu tiko. Vyriški ir moteriški hormonai žmoguje svyruoja. Mes nesam standartiškai suštampuoti, ne robotai juk. Taigi esmė, kad tiktų vienas kitam.

Gal deivėms ir dievams tas netaikoma? big_smile

Jeigu tokius sugalvojo, tai tikėtina, kad taikoma. Ne iš oro tie dievai ir deivės, o iš mūsų galvos.

46

Re: jusu profilio nuotrauka

Ieva parašė:
Fjord parašė:
Ieva parašė:

Svarbu tiko. Vyriški ir moteriški hormonai žmoguje svyruoja. Mes nesam standartiškai suštampuoti, ne robotai juk. Taigi esmė, kad tiktų vienas kitam.

Gal deivėms ir dievams tas netaikoma? big_smile

Jeigu tokius sugalvojo, tai tikėtina, kad taikoma. Ne iš oro tie dievai ir deivės, o iš mūsų galvos.

Nuostabu... , bet jei tik sugalvoti mūsų, tai kaip ir iš oro gaunasi. Fantazijos vaisius, dažnai išreikštas plakatyviai ir apipintas išgalvotomis istorijomis smile

47

Re: jusu profilio nuotrauka

tai kokios deivės atvaizdus dėsite vietoj nuotraukos į profilį?

Įtariu, kad Laimutė būtų Hera smile

48

Re: jusu profilio nuotrauka

Andre parašė:

tai kokios deivės atvaizdus dėsite vietoj nuotraukos į profilį?

privertei susimastyti...turbut kad Demetros

49

Re: jusu profilio nuotrauka

KOnstantinai, o Tu?

Ar tik ne Hermis? smile

50

Re: jusu profilio nuotrauka

Andre parašė:

tai kokios deivės atvaizdus dėsite vietoj nuotraukos į profilį?

Įtariu, kad Laimutė būtų Hera smile

Demetra big_smile

51

Re: jusu profilio nuotrauka

Andre parašė:

KOnstantinai, o Tu?

Ar tik ne Hermis? smile

Apolonas

52

Re: jusu profilio nuotrauka

Andre - Vaidilutė smile

53

Re: jusu profilio nuotrauka

Nenoriu būti Vaidilute!!!

54

Re: jusu profilio nuotrauka

Andre parašė:

Nenoriu būti Vaidilute!!!

Šventos ugnies saugotoja būti nenori ? Pamaniau, kad tau tiktų smile

55

Re: jusu profilio nuotrauka

Aš norėčiau būti Diana.

56

Re: jusu profilio nuotrauka

Fjord parašė:
Andre parašė:

Nenoriu būti Vaidilute!!!

Šventos ugnies saugotoja būti nenori ? Pamaniau, kad tau tiktų smile

man patinka vyrai smile Tik Birutei gerai baigėsi...

57

Re: jusu profilio nuotrauka

Man ta Birute asocijuojas kaip Birka Trusikuos tongue big_smile big_smile

58

Re: jusu profilio nuotrauka

Fjord parašė:

Andre - Vaidilutė smile

Vaidilutem tik nekaltos gali but big_smile
nereikia cia suvakarietint musu vaidiluciu, hoes will be hoes.

59

Re: jusu profilio nuotrauka

Best In The World parašė:

nereikia cia suvakarietint musu vaidiluciu, hoes will be hoes.

o galima vertimą į lietuvių kalbą?

tiesą pasakius, lietuvių istorija, o ypač religija ir kiti dvasiniai dalykai skendi tokiam neaiškume, bent jau man....
Vydūnas, Maironis ir kiti - kažką suidealizavo, sukūrė, savaip pateikė... Neseniai teko skaityti, kad Vincas Mykolaitis-Putinas kažkokiai savo dramai gilinosi į istoriją, bet dramos taip ir neparašė ar pan.
Istorikai irgi - dauguma idealistai ir norintys sukurti sektiną pavyzdį.

O realiai - ką turim? Užsienio keliautojų pasakojimus. VOKIEČIAI užrašinėjo mūsų tautos papročius, mitologiją - taip, kaip pamatė, kaip pasibaisėjo, kaip jiems koks su jumoru lietuvis prisekė pasakų.

Ir iš tų pasakojimų man baisiausios kažkada internete skelbtos išgyvenimo gūdžia žiemą tarp pelkynų taisyklės - jei kas ne taip - tuoj atiduoti šunims suėsti - vaikai. ligoniai, prasikaltę.... Arba tas įspūdingas numirusiųjų laikymas iki pavasario, kai įšalas dings ir bus galima užkasti - tai gal nuo tada ir yra prie stalo tuščia vieta su lėkštute, kai tuos mirusiuosius pradžioje ir prie stalo laikydavo?

Turbūt net dabar (o gal - ypač dabar) mokyklos programoje neturime visų lietuvių dievų, o fal prie iškalant graikų ir romėnų mitologiją, reiktų saviškius dievus žinoti - kokie 3 pagrindiniai, tada jau pagal sritis, o gal virš jų visų visa ko pradžia ir pabaiga - Praamžis, tai mažai kas žino...Tarkim aš iki vasaros maniau, kad lietuvių pagrindinis dievas Perkūnas (na, kaip kitose tautose Dzeusas, Jupiteris, Toras), o pasirodo - klydau smile