321 (redagavo Frenkas 2023-03-31 23:32)

Re: Repas

https://www.youtube.com/watch?v=2TS749s … nel=Bojjne

Lets go Baby Lets go!

322

Re: Repas

Shameless parašė:
Fjord parašė:

Gal raminančių išgerk...ar nebegerk, ką tu ten geri (?)



OK gal Uzteks Man Aiskint JUK AS ne Tava tas Suppistass Vyrss Nxxx tongue tongue  AS kai Isgirstu bet Specialiai NORIUU Jii Isgirst tongue tongue  Mana Mylimasis Atlikejas ir JOO BLIaDD Nabierr DRUNK Master Singer tongue tongue smile ODB ODB LOVE Love

Kiek čia dar stradalinsi dėl jo, MinkštakŪni, visi paDviEsim. Kol tas tava sup...TAS girdisi įrašuose tol ir nepadviesęs, nemyžčiok kaip merga.
A tau iki mana vyrą kaip iki Marso. Kas įžeidžia JĮ - įžeidžia mane. Taip, kad užčiaupk saVa jaBaLniką.
Parašiau tavo, tau suprantama kalba, kad suprastum geriau.

323

Re: Repas

Oho kokia Laimutė...
Padviesti tai padviesim tik aš norėčiau padviesti kaip nors gražiau ir prasmingiau. Su tuo dviesimu tai įdomiai gaunasi: vieni dvesia jauni o kitiems likimas suteikia šansą. Gerai aš ir vėl filosofuoti pradejau. Palieku Tave bartis su Begėdžiu

324 (redagavo Fjord 2023-04-05 14:29)

Re: Repas

Konstantinas parašė:

Oho kokia Laimutė...
Padviesti tai padviesim tik aš norėčiau padviesti kaip nors gražiau ir prasmingiau. Su tuo dviesimu tai įdomiai gaunasi: vieni dvesia jauni o kitiems likimas suteikia šansą. Gerai aš ir vėl filosofuoti pradejau. Palieku Tave bartis su Begėdžiu

Tai va, kaip nežiūrėti, vistiek dvesiame per anksti. Nesvarbu kiek metų būtume nugyvenę. Kaip kam skirta. Man patinka tavo filosofijos.
Prasminga mirtis, mano nuomone, yra kai savo organus aukoji, tuo išgelbėdamas kažkam gyvybę. Prasmingai nugyventi gyvenimą tai jau kitas reikalas.

325

Re: Repas

shameless mldc kad priziurai tvarka cia forume neleidi bezpridelo wink

326

Re: Repas

Nesvarbu ką svarbiausia garsiai)

327

Re: Repas

Karaliene Musu Senojii OLd Skull

https://www.youtube.com/watch?v=f8cHxydDb7o

328

Re: Repas

https://www.youtube.com/watch?v=wLCl1eA6e04

Kas CIA per Zmogelis tongue tongue smile AS jau Isimylejau tongue tongue big_smile

329

Re: Repas

Repas atsitinka tada, kai dainuoti visiškai nesugebi, bet labai norisi...

330 (redagavo Shameless 2023-05-05 21:35)

Re: Repas

Irmantas parašė:

Repas atsitinka tada, kai dainuoti visiškai nesugebi, bet labai norisi...


Jei Nemoki Rasyt tai Geriau DARYK tongue tongue big_smile Gal Graziau Skambetuu Dadejus Jei Daryt Nemokii Taii Tada MIRK tongue tongue and Shut Upp

331

Re: Repas

Repo kilmė. Repas įsišaknijo iš Afrikos pagrobtų vergų darbo dainose, dainuojamose pietų JAV laukuose. Jau tada keitėsi dainuojamos ir sakytinės partijos, taip pat atsirado „šaukimas ir atsakymas“, dainininko ir choro, o vėliau ir dainininko ir publikos sąveika.
Man tai labai primena paauglio atsišnekėjimą kai jį bara motina big_smile.

332

Re: Repas

Fjord parašė:

Repo kilmė. Repas įsišaknijo iš Afrikos pagrobtų vergų darbo dainose, dainuojamose pietų JAV laukuose. Jau tada keitėsi dainuojamos ir sakytinės partijos, taip pat atsirado „šaukimas ir atsakymas“, dainininko ir choro, o vėliau ir dainininko ir publikos sąveika.
Man tai labai primena paauglio atsišnekėjimą kai jį bara motina big_smile.

Tiesiai į dešimtuką.

333

Re: Repas

Klausimas: kodėl Lt toks populiarus repas? Gal mes prie Afrikos?

334

Re: Repas

Konstantinas parašė:

Klausimas: kodėl Lt toks populiarus repas? Gal mes prie Afrikos?

Greičiau užstrigę paauglystėje.

335

Re: Repas

Konstantinas parašė:

Klausimas: kodėl Lt toks populiarus repas? Gal mes prie Afrikos?

Mano nuomone tai Lietuviai labai mėgsta kopijuoti. Jeigu kažkur mada, tai ir į Lietuvą būtinai turi įnešti. Taip ir anksčiau buvo. Ką bepaimsi, ar madas, ar muziką, ar tv. laidų formatus, ar valgius ir gėrimus, viskas kopijuojama, bezdžioniaujama.... lyg neturėtų savo idėjų ir individualumo. Dabar bent jau orginaliau rengiasi kai visko privežta iš labdaros, bent jau anksčiau tai visi dėvėjo vienodus Gariūnų drabužius ir avalynę  big_smile . Buvo lyg uniformuoti.
Taip ir su repu. Ką bendro turi repas su Lietuva? Nieko.

336

Re: Repas

Shameless parašė:

Kai Senutes Bazarina geriau Turet Kantrybes tongue tongue Suckkk ITT tongue tongue

Kas ten tave į krūmus įmetė, diekuk ? big_smile

337

Re: Repas

GraveDiggaz "Diary Of A Madman" Uncut [HD]


Pasnabzdesiuu TIK tongue tongue AS be Komentaruu MADMAN tongue tongue

338

Re: Repas

Ol' Dirty Bastard - Brooklyn Zoo (Official Video) [Explicit]


AS JOOOOO Nepazyystuu BET Zinau kad BUVOOO TOKIA Mana Meile ir BELIKOO tongue tongue tongue

Mana draugelis Iseidamas uzrase Man ant Duruu is Vidaus ODB su markeriuu big_smile big_smile Nevalau jau 3m big_smile big_smile

339

Re: Repas

Nas - Hate Me Now (Official HD Video) ft. Puff Daddy


Ohh Fuckkk Yess I Am Shameless That Song for Mee LOVE Yaa tongue tongue tongue Suckkk Itt

340

Re: Repas

Mana Viena MYLIMIAUSIUU 2PAC tongue tongue

https://www.youtube.com/watch?v=tXSGwgs2qaM