461

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Sunku tau čia dar orentuotis.
Parantu Chakma smile

462

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Orentuotis butu sunku, jei kazko siekciau, kazkokios pazinties. Man gi tereikia galimybes rastyti. Nors ir daugiau gaunu neigiamo, bet ir tai rezultatas ir man to pakanka.

Nea aš turiu, naudojimąsi rašymo funkcijomis, omeny.
Tu programele ar stacionariu kompiuteriu rašai?

463 (redagavo Laimutė 2023-07-28 00:50)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Rasant tik klaviatura naudoju, jokios programos, tiesiog rasau. Tenka vis perskaityti, daug klaidu priveliu, net kita syk prasme nusimusa. Viskas gerai, mane to pilnai pakanka.

Tau gal ir pakanka, bet tuomet rizikuoji būti nesuprastas, arba neteisingai suprastas ir konfliktuoji.
Čia juk galima ištaisyti klaidas (redaguoti) netgi po to kai žinutė pasiusta į postą.

464

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Programėlės naudojamos tik telefone arba planšetėje. Vadinasi rašant tu sėdi prie stacionaraus kompiuterio arba laptop. Nors aš net nežinau ar programėlė turi forumo naudojimą. Atrodo, kad ne. Aš iš telefono per kitur į ši portalą įeinu.

465

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Laimutė parašė:
Elle parašė:

Pavyko. Prireike 2 minuciu smile

:::044
Išburk man, kad užmigčiau ir iki ryto nenubudus permiegočiau naktį smile

Buriau, buriau ir... nuluzau smile labai fantastiskai miegojau smile ar padejo, Laimute, mano abra kadabra ir tau gerai pamiegot? big_smile

466 (redagavo Laimutė 2023-07-28 12:34)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Elle parašė:
Laimutė parašė:
Elle parašė:

Pavyko. Prireike 2 minuciu smile

:::044
Išburk man, kad užmigčiau ir iki ryto nenubudus permiegočiau naktį smile

Buriau, buriau ir... nuluzau smile labai fantastiskai miegojau smile ar padejo, Laimute, mano abra kadabra ir tau gerai pamiegot? big_smile

Nea, teko bėgti į vyro miegamąjį. Tada jo šiltam glėbyje iškart užmigau.
Bet džiaugiuosi, kad tu gerai miegojai.
Taip, kad dažniau abra-kadabra wink big_smile

467

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu, tau reiktu ivalgyt nesamoniuneshnekestre smile

468 (redagavo Laimutė 2023-07-28 14:27)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Laimute panaudojo moteriska betaktiskuma, dviprasmyste. Teks laikytis atuokiau.

Aš turbūt vienintelė čia, kuri taip atvirauja. Atviri žmonės nepavojingi. smile
Va tu, pradėk dar labiau nusišnekėti ir aš pradėsiu tave garbinti.

469

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Elle parašė:

Parantu, tau reiktu ivalgyt nesamoniuneshnekestre smile

Mission inpossible big_smile

470

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Laimutė parašė:

Bandau suprasti, Parantu , kuriomis valandomis tau paūmėja. Prieš valgį ar po(?) O gal ir prieš ir po(?) . Prieš miegą tai garantuotai. smile

471

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Kokių grybų reikia užvalgyti, kad pamatyti kentaurą ir dar ant jo prajoti ?

472 (redagavo Laimutė 2023-07-28 16:33)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Mes matome kaip viskas aplink griuva, karas, kaip blogai. Bet mes nematome ispirkos. Patys ir privedeme viska prie to.

Tai kas, kad griūna, jeigu tiek būtybių yra tarp mūsų, tai jau kas nors pasirūpins, kad visai nesugriūtų. Jau tau tai tikrai nėra ko nerimauti. Tave pati maldininkė, nu ta žalia visa su ilgomis replėmis, pasiims ir nuskrisit abu į kitą pasaulį, kur ji tave skaniai suvakarieniaus big_smile. Ups... biškį žiauriai čia, bet.. c'est la vie  wink

473

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Kaip mes matome ir kaip tai mato mumyse. Cia reiketu ne kiek skaityti, bet issivaizduoti ir vaizdinius isgyventi emociskai. Kazkiek perrinksiu  - na, ateivius. Issivaizduokite, jus su draugais issinuomavato pirtele, ten yra sauna, baseinukas, patalpa su stalu ir suolais is abieju pusius, kur galima atvesti, atsigaivinti po saunos. Jusu - na lai buna sesi, tiesiog sedite ir smagiai leidziate laika. Toliau…
  1. Jus sedite prie stalo, atsiveria durys ir pro jas ieina grazi, dailiai sudeta mergina, visiskai nuoga. Stabteli, nuziuri jus ir toliau ramiai nueina i sauna.
  2. Jus sedite prie stalo, atsiveria durys ir pro jas ieina kentauras. Jis stabteli, pazvelgia i jus ir, nekreipdamas demesio nuklapsi savo kanopmis i sauna.
  3. Jus sedite pries stalo, atsiveria durys ir pro jas ieina humanoidas zydra oda. Nuzvelgia jus ir toliau ramiai nueina i sauna.
  4. Jus sedite prie stalo, atsiveria durys ir pro jas ieina insektoidas. Na, lai tai buna zmogus skruzdele, ar maldininkas. Nuzvelgia jus ir nueina toliau i sauna.
  5. Jus sedite prie stalo, atsiveria durys ir pro jas ieina… jus matote pries save jus mirusi seneli. Jis pazvelge i jus ir nuejo i sauna. Tuomet jus sakote savo draugams, - ka cia daro mano senelis, jis gi mires. Tuo metu, kitas jums atsako, - koks senelis, tai buvo mano mociute… ir taip, cia kiekvienas mate skirtinga personaza is savo gyenimo.
  Jei sugebejote pajausti, kiekveinas atvejis buvo savitas, isskyrus penktas. Tai buvo amorfas. Jis kaip toks turi savo pavidala, bet tokio pavidalo nera jusu samones kataloge. Kai taip nutinka, jusu protas samonei pateikia vaizdini, viena is jums artymiausiu, pazystamu. Kur viso to esme? Kai tenka dirbti su kitu pasauliu atstovais, paprastai jauni kursantai vien susidure su humanoidasi, jie nualpsta. Musu samone ribota ir kas virs jos ribu, ji issijungia. Todel, ka jau kalbeti apie insektus ar dar egzotiskesnes butybes. Paprastai, jauni kursantai tokias pamokas praeina palengva. Pradzioje jie mato nuotraukas, veliau juos stebi per didesni atstuma, kol galop gali islaikyti ju buvima salia. Musu aplinkoje daug visokiu butybiu tarp musu vaiksto, bet del tokios musu samones savybes, mes ju nematome arba juo matome vienasi is musu. Mes ne vieni siame pasaulyje jau senai.

As pagalvojau ir jei teisingai suprantu, as ka tik skaiciau apie tai kad i sauna eina panele su kentauru ir humonoidu.
Bet pagal tolimesnius isvedziojimus gali taip buti, kad pvz Laimute skaite teksta apie tai, kad i parduotuve eina grazus vaikinas su meska ir dinozauru.
O Parantu galimai isvis rase, kad pietums i lekste sudejo zoles grybu ir tableciu smile

474 (redagavo Laimutė 2023-07-28 16:39)

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Elle, va va, čia panašiai ir yra. Tiksli receptūra big_smile čia aukščiausia ekstazės būsena. Kitaip nieko nematysim. Tik dozavimą reikia kažkaip sužinoti big_smile big_smile

475

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Laimutė parašė:

Elle, va va, čia panašiai ir yra. Tiksli receptūra big_smile čia aukščiausia ekstazės būsena. Kitaip nieko nematysim. Tik dozavimą reikia kažkaip sužinoti big_smile big_smile

Taip... cia genialu smile per visus marazmus atrandamas geros savijautos receptas: mazdaug, kalbek ka nori, as matysiu, jog tu kalbi, koks as nuostabus smile

476

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Gyvenimas, knyga, joje pilna zenklu. Daug sykiu esu rodes tokius reiskinius, kurie is pirmo zvilgsnio tarsi ir nieko nereiskia, bet kai isdelioji detales, ziurek, zmogus pamate ir tuoj kyla kalusimai. Va tuomet buna apie ka diskutuoti. Matau tas detales ir uz tai esu tiesiog niekinamas. Ai, ir tai tinka.

Tu nejauti, kad vis bandai įtraukti į savo "keistuolių teatro" ratelį? Jokio konkretaus nesi parašęs išskyrus fantazijas, prielaidas, sąmokslo teorijas ir karo propagandą. Nežinau kas tavo smegenis išplovė, bet tam tikrai pasisekė.
Nenustebčiau jei tu dar ir įbaugintas tos sektos ir moki kažkokias išpirkas savo sunkiai uždirbtais pinigais.

477

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Tu matai tuos ženklus, tu juos sau ir pasilaikyk, nes nelabai kas čia tuo rimtai domisi. Matai juk, kad juokini svietą čia ir vistiek apsimetęs durneliu varai ir varai toliau, o po to pyksti, kad niekas nesidomi.
Vargu ar tu čia rasi ką nors, ką galėtum įtraukti į savo sektą. Abejoju labai. Y

478

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Parantu parašė:

Laimute, va cia tai tavo fantazijos ir jos apsurdiskos.

Čia mano nuomonė, kuri peršasi skaitant tavo rašliavą.

479

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Matai, sakiau, kad pyksti kai nesileidžiam mulkinami.

480

Re: Politika: situacija Baltarusijoje

Kodėl su tavimi kitomis, normaliomis temomis įmanoma diskutuoti ir netgi gana įdomiai, bet kai tik pradedi savo erezijas skleisti ir baigiasi diskusijos. Ko tu tikiesi, kad rašysi vėjus, o męs linkčiosim galvelėmis ir plosim delnais?