21

Re: Kariuomenė

apie visus taip nekalbek kad nesubrende nes yra isimciu pvz as smile

22

Re: Kariuomenė

ir kuo pasireiškia tavo išimtis?

23

Re: Kariuomenė

tuo kad tarnauti reikia ir nereikia stengtis issisukti

24

Re: Kariuomenė

Gerai, kad tu taip mastai, yra tik vienas minusas, kad tokiu kaip tu, aš, yra tik 50% , o likusieji , pasikartosiu NEBRENDYLOS

25

Re: Kariuomenė

jai nuesi i karomine..po jos busi uzmirses ka ismokai ..ir sunku bus surasti darba...

26

Re: Kariuomenė

atvirksciai dabar i darba stengesi jim vaikinukus po karuomenes nes jie jau kazka masto ir s... taip nemala kaip mamyciu suneliai=)

27

Re: Kariuomenė

taip ir galvoja kaip čia dabar išsisukus, o nesupranta svarbiausio,kad tik taip mes pasidarome vyras galinčiais susikurti ir išlaikyti šeima. Tiesa iš jų niekas nepagalvojo, kad( kol kas jis yra dar galiojantis, kol nebus pilnai įteisintos Lietuvoje samdynių armijos)yra išleistas įstatymas , į darbą priimami tik vyrai atlikę karinę prievolę ir tuo įstatymų remiasi dauguma didelių Lietuvos kompanijų

28

Re: Kariuomenė

Mykolai matau tu vienintelis iš čia rašančiu blaiviai mastai

29

Re: Kariuomenė

aciu smile paprastai man tai yra ne bausme kazkoke o malonumas smile

30

Re: Kariuomenė

Reikia,tai reikia!

31

Re: Kariuomenė

jo bent jau anukam turesi ka papasakoti smile)

32

Re: Kariuomenė

man atrodo i kariuomene yra blogai iseiti tiems,kurie turi darba,antra puse,ar rimtai kuriasi ateit.o seip armija gera pedsaka tikrai palieka.ir rimtesni,ir atsakingesni ,ir tvarkingesni vyrukai palieka!!!

33

Re: Kariuomenė

nu seip tai antra puse jei myli palauks ne visam laikui teisvaziuoja beto gryzta kai kada  .. o del anuku mykolai tai truputi paskubejai man dar iki vaiku toli wink

34

Re: Kariuomenė

niekada negali zinoti kas gali atcitikti:::639 bet jai rimciau del antros puses kuo ilgiau nematis tuo labiau miles ir pasiilks ir tuo linksmaiu berniokiu bus grizus pirma diena namo smile)

35

Re: Kariuomenė

nu aciu , bet per jauna as dar smile o del armijos as imsiu i vyrus tik toki vaiki kuris bus tarnaves .. man mamyciu lepuneliu nereikia wink

36

Re: Kariuomenė

o jai jis tarnavo bet ji ismete is ten kaip netinkama ???:::639

37

Re: Kariuomenė

nu tai kitas reikalas neitinkamas tai netinkamas ..

38

Re: Kariuomenė

smile))) jo niekada nesakik taip nes negali zinoti ka isimilesi smile)

39

Re: Kariuomenė

nu as zinau , man patinka vyriski vaikinai smile

40

Re: Kariuomenė

na linkiu toki ir susirasti=))