441

Re: Ką valgote šį vakarą?

Mešką Šiaurėje

442

Re: Ką valgote šį vakarą?

Grybų sriuba, dvi keptos vištos šlaunelės, makaronai, bandele, pomidorų ir agurkų salotos ir kava su pienu

443

Re: Ką valgote šį vakarą?

Labai skanu smile Turbūt per darbus tris dienas nieko nevalgei smile

444

Re: Ką valgote šį vakarą?

Kiaulių odų šaltiena. Plonos riekutės užteptos raudonu krienu.

445

Re: Ką valgote šį vakarą?

kalakuto kaklas.
tikiu, kad labai sveika, o ne tik skanu smile

446

Re: Ką valgote šį vakarą?

kazkoki edesi is Norfos

447

Re: Ką valgote šį vakarą?

kiausiniene ir kava is aparato

448

Re: Ką valgote šį vakarą?

Shameless parašė:

Vakar Nusidejau Kaip Meskis RYJAU kaa Maciau Akysee big_smile big_smile tongue Buvo Zuvedra atskridus Snabzdejoo RYK RYK big_smile big_smile

Kalbi kaip Erlickas big_smile

449

Re: Ką valgote šį vakarą?

Konstantinas parašė:

kiausiniene ir kava is aparato

Aš tai pusryčiauju tik tuomet kai viešbutyje nakvoju. Namie tai mano pirmasis maistas būna ne anksčiau 13 tos valandos.
Vakar prikepiau žirninių kotletukų. Vyras net nesuprato, kad kotletai visai be mėsos. Paskui pasakiau. Jam patiko. Reikės dar ir grikių su šampinjonais iškepti, jie sultingesni.

450

Re: Ką valgote šį vakarą?

Alegra parašė:
Konstantinas parašė:

kiausiniene ir kava is aparato

Aš tai pusryčiauju tik tuomet kai viešbutyje nakvoju. Namie tai mano pirmasis maistas būna ne anksčiau 13 tos valandos.
Vakar prikepiau žirninių kotletukų. Vyras net nesuprato, kad kotletai visai be mėsos. Paskui pasakiau. Jam patiko. Reikės dar ir grikių su šampinjonais iškepti, jie sultingesni.

Atsargiau tu. Uzklups dar tave valgant mesa ir per prievarta zuvu tauku su gvazdikeliais ir kalafijorais genais prisers.

451

Re: Ką valgote šį vakarą?

tai kad Laimute jau buvo uzsivadinusi Fjord zuvu taukais

452

Re: Ką valgote šį vakarą?

Alegra parašė:
Shameless parašė:

Vakar Nusidejau Kaip Meskis RYJAU kaa Maciau Akysee big_smile big_smile tongue Buvo Zuvedra atskridus Snabzdejoo RYK RYK big_smile big_smile

Kalbi kaip Erlickas big_smile


Ale Pataikei kaa Sakyt Zalia Ruta big_smile tongue  Turu 4 Joo knygeles Viena su Autografuu big_smile tongue

453

Re: Ką valgote šį vakarą?

Vyrai, nėra prasmės kviesti moterį vakarienės jei ji po šeštos vakaro vistiek nieko į burną nebeima big_smile big_smile big_smile

454

Re: Ką valgote šį vakarą?

Atsirado kažkokia carniorė dieta. Vien tik mėsa ir kiaušiniai. Gal kas bandėte?

455

Re: Ką valgote šį vakarą?

Alegra parašė:

Atsirado kažkokia carniorė dieta. Vien tik mėsa ir kiaušiniai. Gal kas bandėte?

...
o, tai čia dar žiauriau negu keto (baltymų dieta)...

Jei kūnas sveikas ir visi organai absoliučia puikiai funkcionuoja - būtina pabandyti smile Po kiek laiko organai paspartintai nusidėvės ir teks bandyti kuo įvairiausių dietų, gal net paįvairinti kasdienybę gydymosi įstaigose smile

456

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:
Alegra parašė:

Atsirado kažkokia carniorė dieta. Vien tik mėsa ir kiaušiniai. Gal kas bandėte?

...
o, tai čia dar žiauriau negu keto (baltymų dieta)...

Jei kūnas sveikas ir visi organai absoliučia puikiai funkcionuoja - būtina pabandyti smile Po kiek laiko organai paspartintai nusidėvės ir teks bandyti kuo įvairiausių dietų, gal net paįvairinti kasdienybę gydymosi įstaigose smile

Aš tai nesivaikau mados dietų, bet vistiek smalsu, kaip ten kas (?).
Viskas turėtų būti subalansuota. Geriausia tai valgyti ko norisi, bet saikingai wink