2221

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra parašė:

Laba. Šiandien tai tikrai prisigersiu. Atsirado gera proga.

Kokia proga? Vyro turtą paveldejai?

2222

Re: Ką geriate šį vakarą?

Aš irgi gersiu jau ruošiuosi

2223

Re: Ką geriate šį vakarą?

AS Registruots nuo 2008m Paveizejau anketa big_smile tongue O jus Liudajiedai ?? big_smile

2224

Re: Ką geriate šį vakarą?

Shameless parašė:

AS Registruots nuo 2008m Paveizejau anketa big_smile tongue O jus Liudajiedai ?? big_smile

As nuo 2012 ir as nepatinku 4 žmonėms) irgi paveizejau anketą. Įdomu kas tie 4 žmonės?

2225

Re: Ką geriate šį vakarą?

Nu Laimutė į Tavo sveikatą) prasideda didysis ieskoko savaitgalio balius

2226

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Alegra parašė:

Laba. Šiandien tai tikrai prisigersiu. Atsirado gera proga.

Kokia proga? Vyro turtą paveldejai?

Mano vyras ir yra mano didžiausias turtas.
O proga bele kokia gera kai yra noras išgerti smile

2227

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:

Nu Laimutė į Tavo sveikatą) prasideda didysis ieskoko savaitgalio balius

Į sveikatą. Ką geri skanaus? Aš spanguolių skonio džiną.

2228

Re: Ką geriate šį vakarą?

Shameless parašė:

AS Registruots nuo 2008m Paveizejau anketa big_smile tongue O jus Liudajiedai ?? big_smile

Aš 2018. Dešimt metų vėliau už tave.

2229

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra parašė:
Konstantinas parašė:

Nu Laimutė į Tavo sveikatą) prasideda didysis ieskoko savaitgalio balius

Į sveikatą. Ką geri skanaus? Aš spanguolių skonio džiną.

Jack Daniels ir Cola bet taip skaniai geriasi dar turiu degtines su kanapem, vyno, whiskio, žolelių balzamų ir dar neaišku ko) bet čia lauktuves) aj Vokietijoje nusipirkau Apfelschnaps nusprendžiau paremti vietinius gamintojus

2230

Re: Ką geriate šį vakarą?

Aš nebenoriu gyventi Vokietijoj. Būtų politinė padėtis stabilesnė, varyčiau į Rusiją kur nors.

2231

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra parašė:

Aš nebenoriu gyventi Vokietijoj. Būtų politinė padėtis stabilesnė, varyčiau į Rusiją kur nors.

O kuom Tau vokietynas nepatinka? Normali valstybė) tai tempkis savo vokietuka į Rusiją

2232

Re: Ką geriate šį vakarą?

Bet tai kiek tuščių skarbonkiu iš ryto. Reikia susirinkti ir 5 dienas tvarkingai gyventi iki sekančio savaitgalio

2233

Re: Ką geriate šį vakarą?

Moterys nemėgsta gerinančių vyrų

2234

Re: Ką geriate šį vakarą?

Kažkiek tiesos yra, per daug gerinančių nemėgsta netgi tokios, kurios pačios geria.
Aš vakar pasidariau kokteilį iš džino tai taip ir neįveikiau iki dugno big_smile
Gerėja ne kokia iš manęs.

2235

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Alegra parašė:

Aš nebenoriu gyventi Vokietijoj. Būtų politinė padėtis stabilesnė, varyčiau į Rusiją kur nors.

O kuom Tau vokietynas nepatinka? Normali valstybė) tai tempkis savo vokietuka į Rusiją

Norisi ten, kur nėra tiek daug svetimos kultūros ir įsitikinimų migrantų. Kad ir į Lenkiją.... Ten taip pailsėjau kažkada prieš 6 metus prie jūros Kempinuke.
Mano tolerancija tokiems pamažu jau pasiekė ribas.

2236

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra parašė:

Kažkiek tiesos yra, per daug gerinančių nemėgsta netgi tokios, kurios pačios geria.
Aš vakar pasidariau kokteilį iš džino tai taip ir neįveikiau iki dugno big_smile
Gerėja ne kokia iš manęs.

O aš iveikiau) norėjau dar parsinešti bet patingejau ir luzau

2237

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra parašė:
Konstantinas parašė:
Alegra parašė:

Aš nebenoriu gyventi Vokietijoj. Būtų politinė padėtis stabilesnė, varyčiau į Rusiją kur nors.

O kuom Tau vokietynas nepatinka? Normali valstybė) tai tempkis savo vokietuka į Rusiją

Norisi ten, kur nėra tiek daug svetimos kultūros ir įsitikinimų migrantų. Kad ir į Lenkiją.... Ten taip pailsėjau kažkada prieš 6 metus prie jūros Kempinuke.
Mano tolerancija tokiems pamažu jau pasiekė ribas.

Viskas čia ok aš jau priprates prie migrantų tai jie man netrukdo visi čia gyvena savo gyvenimus ir stengiasi netrukdyti vieni kitiems. O aš ant tiek tolerantiškas kad man viskas vienodai

2238 (redagavo Konstantinas 2024-06-08 23:16)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Aš geriu ir apie tai pranešu mirštančiam forume) tikiuosi mane suindeksuos paieškos sistemų botai ir šis postas liks amžinai) galbūt netgi įeis į istoriją kaip forumų subkultūros dalis) bet aš vis tiek geriu ir Begedis geria ir Laimutė geria ir manau kad girtavimas neatsiejamas nuo forumų egzistavimo) gal tai socializavimosi priemone o gal tiesiog viskas užkniso) kažkodėl tai... čia buvo per daug gilus postas ne visiems suprasti

P.S interneto mistika: postas parasytas 00:13

2239

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:

Aš geriu ir apie tai pranešu mirštančiam forume) tikiuosi mane suindeksuos paieškos sistemų botai ir šis postas liks amžinai) galbūt netgi įeis į istoriją kaip forumų subkultūros dalis) bet aš vis tiek geriu ir Begedis geria ir Laimutė geria ir manau kad girtavimas neatsiejamas nuo forumų egzistavimo) gal tai socializavimosi priemone o gal tiesiog viskas užkniso) kažkodėl tai... čia buvo per daug gilus postas ne visiems suprasti

P.S interneto mistika: postas parasytas 00:13

Žmonija, juk, gėrimą laiko asocialiu reiškiniu  smile , o mes, tavo nuomone, socializuojamės gerdami? Gerai, vadinasi męs geriame kultūringai ir socialiai. Jei padauginsim imsim resocializuotis - patys big_smile

2240

Re: Ką geriate šį vakarą?

Aš vakar vakare su tuo braškių uogienės virimu pražiopsojau visus gervakarius/gėrimo vakarėlius sad