41

Re: Patarkite...

...Laimi, dziaugiuosi uz tave, malonu kad viskas ishsiprende, todel neshvaistykim savo energijos tokiems niekams, kaip pykciai... :-)

42

Re: Patarkite...

bandyk teisma, bandyk pakalbeti o blogiausiu momentu jug zinai ka daryti.....:) nu ne gal cia perdaug, siaip nu net nzn ka pasakyti......:)

43

Re: Patarkite...

na va stai ir as jau cia.:)siandiena buvo pirmoji dienele apmokymo siek tiek nuvargau nes jau kiek laiko siek tiek stipriau labiau nedirbejiau bet visai normaliai viskas  dar savaite apmokymai reikia prekes ismokti pavadinimus ir kur randasi bet visai nieko ir su kuriais dirbu normalus zmogeliukai bet kiek pastebejiau manau kas as esu is ju pats jauniausias:)Bet diena praejo normaliai ir gan greitai tik jauciasi ant koju nuovargis sioks toks.Labiausiai sunku tai kad ten prekes nuo saldainio maziuko iki  nezinia ko nes prekes didmenine prekyba alus,cigaretes ir maisto prekes.Dabar va gryzau sedziu salta alu geriu nors atsigausiu nes visa diena nieko neatsigeriau nes namie sultys palikau.

44

Re: Patarkite...

na matai...tai kaip tavo pareigos vadinasi???Svarbiausia jausti malonuma savo darbui....

45

Re: Patarkite...

mano pareigos vadinasi--prekiu atrinkejas-krovejas vadinamoj bazej na sandeliuose:)jeigu nori Viktorija24 galesiu foto is mob nufotkinti duosiu pamatysi kiek alaus kiek visko:)seip siandiena pas mane nuotaika visai nieko yra tikrai.Gali rasyti i privata susirasysime.Pas mane zinai tevas alkoholikas tai zinai normaliai neimanoma pasisneketi.Litu turi  tukstanciais per menesi praleidineja o as nei cento neturiu bet as uzdirbu tiek bet neprasau jau is mamos.

46

Re: Patarkite...

siandiena bus grazus vaizdas gal per tv rodys tiksliai nezinau tikrai.Ten kur isidarbinau vienas direktores lepunelis gerai prikalbejo ant manes as apsisukau isejiau as statybose gausiu i diena apie 50-80lt bet tam vaikinukui siandiena bus :::305:::529visviena jis dabar zino kad atsargiai reikia bet nera probemu pagauti tiesiog nepazystama kokia mergina uzkalbina is draugiu ir viskas kitas baigta.Jiegu norit kas pasiziureti is toli prasome i privata:)iki 16h kaip varysiu jy ojetus zmoguciai manau pamatysit tik svarbu jy pagauti man

47

Re: Patarkite...

oi kaip cia pas jus karsta bus??o ka dabar darysi kada jau pradesi dirbt vel???

48

Re: Patarkite...

beabejo kad statybos.O dabar vaziuoju jau bandysiu ta asiliuka pagauti jeigu tik pavuks nes jis jaucia garantija kad as busiu prie jo.

49

Re: Patarkite...

ei.. tai papasakok viska placiu.. smile ne kaip mushei.. o kas neten nutiko ??

50

Re: Patarkite...

ir prie ko cia tv?

51

Re: Patarkite...

paprasciausiai Rokai yra toks suskis metu tavo20 jis isejo jau nepavyko man jo pagauti paskutinis sansas pirmadieni kai dokumentus jis pasiimines ten pagauti nes jis nujaucia kad dabar siek tiek jau prisizaide.Na sakyk papasakosiu butent apie ka nori issamiau?Viktorija24 darbu statybose pilna tik dirbk.Buves benradarbis viras perkalbes gal ikis neblogon firmon mane 1500 i rankas butu ir darbas na  sveikatos reikia bet juk nemoka ne uz nieka niekur bet kai dirbes su juo tai jau ir malonu zinau kad jis padetu jau jeigu kas.Tiesa vos neisvaziavau is Lietuvos:)mano busimoji zmona gyvena Rusijoj tai siulo kad as pas ja visam laikui gyventi atvaziuociau bet nenoriu palikti Lietuvos.

52

Re: Patarkite...

oij laukiam laukiam mes pirmadienio laukiam:)

53

Re: Patarkite...

o as ti i rusija nenoreciau vaziuot...NA ten galetum visam pasilkti nebent tavo zmona ruse,nes su tom vizom tikra zaidalyne,mano dede vargsta jau keli metai vazineja dirbti i maskva....