221

Re: Mano svajoniu masina:)

geriausias masiniukas bent man yra 5 golfas:) pasivazinejau keleta kartu tai db uzsikepiau airijoj issimoketinai pasiimti, vat tik 100 euru savitei tekainuoja issimoketinai imant:) pasiimsiu gti golfeli kur 278 arkliukai ir desiu visiems per sonus:)

222

Re: Mano svajoniu masina:)

Laura, 15 parašė:

nu bet visu ir svajones...:) a as pasinesus ant cytriuku:) seip labai neblogai atrodo C-Airlounge... o dabar tai gerai ir su xmu ar bxu kai reikia kur nuvaziuot:)

seip dar vieni geresniu is nauju taj c4 c6 c3 plurel nu bet kaip kam man taj c4 vts

223

Re: Mano svajoniu masina:)

Albinas, 20 parašė:

geriausias masiniukas bent man yra 5 golfas:) pasivazinejau keleta kartu tai db uzsikepiau airijoj issimoketinai pasiimti, vat tik 100 euru savitei tekainuoja issimoketinai imant:) pasiimsiu gti golfeli kur 278 arkliukai ir desiu visiems per sonus:)

Visu pirma pas gti - apie 198 Ag, yra galingesne R32 versija su N/A 3,2 l varikliu, bet ten ne 278, o 248 Ag wink Bet vaziuoja ne ispudingai kaip uz tokia kaina

224

Re: Mano svajoniu masina:)

Mano svajonių mašina yra Audi 200 turbo quattro 20v. Variklis 2.2 turbo 20v , 220AG(164kw). Viduje ėjo tokios komplektacijos , kad nė nepagalvotum , kad ji buvo gaminama 1989-1990 metais... big_smile

225

Re: Mano svajoniu masina:)

Nu manyciau kad mano swajoniu automobilis yra AUDI RS4 (Cia tikraj swajone) o realus automobilis tj galbut Nissan 240SX

226

Re: Mano svajoniu masina:)

BMW6 smile

227

Re: Mano svajoniu masina:)

matyt stanislovas nesenai perskaite straipsnius apie m6

228

Re: Mano svajoniu masina:)

Javtoko matet M6?...Nubaust ji reikia uz issidirbinejima is masinos..tipo Hamann tuningo paketas uzdetas..slenksciai tai net slykstu pazet..tokius pacius deda bachuriukai ant calibru visokiu..:D

229

Re: Mano svajoniu masina:)

gal geriau paziurek ka hartge siulo m6 myletojams [fl]764[/fl]

230

Re: Mano svajoniu masina:)

Zinau as puikiai ka siulo ta Hartge..Delto as apie juos ir nekalbu..:D

231

Re: Mano svajoniu masina:)

ZaZ 982 zalias  big_smile

232

Re: Mano svajoniu masina:)

hartge anti tuning o del to bmw taj atsiprasau man taj ten bmw forma patinka ir viskas nieko ten nera nei vaziuklej nei komforte cia apie m6 o ne apie visus bmw

233

Re: Mano svajoniu masina:)

Vytautas, 13 parašė:

hartge anti tuning o del to bmw taj atsiprasau man taj ten bmw forma patinka ir viskas nieko ten nera nei vaziuklej nei komforte cia apie m6 o ne apie visus bmw

Vytas tiekto nesijuoxiu garsiai is to ka parasei..svarbu kad tokiam amziui bent zinai kad buna tokie dalykai kaip vaziuokle ar komfortas..:)

234

Re: Mano svajoniu masina:)

Audi 5000 CS Turbo Quattro

235

Re: Mano svajoniu masina:)

Vitalijus, 19 parašė:

Audi 5000 CS Turbo Quattro

O ,  beveik bendramintį suradau big_smile Aš tai svajoju apie Audi 200 20v turbo quattro smile

236

Re: Mano svajoniu masina:)

tj cia laaaabai panashios mashinos,tik jei neklystu 5000 litrazhas didesnis smile

237

Re: Mano svajoniu masina:)

Tomas, 26 parašė:
Vytautas, 13 parašė:

hartge anti tuning o del to bmw taj atsiprasau man taj ten bmw forma patinka ir viskas nieko ten nera nei vaziuklej nei komforte cia apie m6 o ne apie visus bmw

Vytas tiekto nesijuoxiu garsiai is to ka parasei..svarbu kad tokiam amziui bent zinai kad buna tokie dalykai kaip vaziuokle ar komfortas..:)


tomai big_smile jo tevas gy dirba vienam is geriausiu auto servisu big_smile jis viska zino gerai:D

238

Re: Mano svajoniu masina:)

Inesa, 19 parašė:

dzipai? o kur dingo joosu raudoni ferrariai taip mylimi?;)


po keliu minuciu jis bus pavogtas perdazytas ir ji jau vairuos koks rusas wink

239

Re: Mano svajoniu masina:)

Vitalijus, 19 parašė:

tj cia laaaabai panashios mashinos,tik jei neklystu 5000 litrazhas didesnis smile

Audi 5000 yra ta pati Audi 100 , tik skirta amerikos rinkai ir ėjo tik zylinėm rankenom , tai yra iki 1988 metų... O Audi 200 20v turbo quattro ir amerikoje buvo ta pati 200 20v ir buvo gaminama lygiai taip pat kaip ir europai, tik amerikoje jos visada su geresne komplektacija , nes amerikiečiai mėgsta prabangą... smile
Na o litražas tai beveik nesiskiria wink

240

Re: Mano svajoniu masina:)

istikruju svajoniu mashina wink mitsubishi galant vr4 twin turbo ir evolution 4,5 arba 6 ir 6TME wink