1

Tema: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

šokiai ant ledo, artistiškumas etc. ką manote?

2

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

Sokiai ant ledo...Nuostabu...

3

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

pritariu. ;]

4

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

diewinu sokius ant ledu...

5

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

mano nuomone,tai nera tik sportas,nes vertinama ne tik meistriškumas,bet ir meniškas apipavidalinimas,išraiška,kurios manau nepamatuosi balais,tai kiekvieno asmeniškas požiūris.
Asmeniškai man labai patinka žiūrėt,pasisemi daug gražių ir gerų emoijų

6

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

Cia sporto nulis!
Lygiai tas pats kaip ir sokiai ant parketo.Tik kazkodel i vasaros olimpines neitrauktas tox "sportas"...:D

7

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

manau, kad vertinimo sistema kuo puikiausiai atspindi visa ta reikala: technine dalis sportas, artistiskumas - tai, kas i sportinius remus neitelpa.. manau, kad tarkim poru sokiuose to sporto daugiau, ten elementai sudetingesni ir aiskiau pamatuojami.. ir is viso, dabar vis daugiau sporto saku paremta tam tikrais artistiniais elementais (ypac ziemos)

8

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

jaigu soky laikysime meno israiska tuomet kur ir kaip besoktu zmones tai yra menas.... ant ledo ar betkur kitur, pasinaudojant paciuzomis ar kitomis pagalbinemis priemonemis big_smile

9

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

Sokiai ant ledo yra meno israiska, nes yra labai grazu, bet per daug subjektyvu ir manau, kad sokius ant ledo reiktu isimt is olimpiniu sporto saku saraso...

10

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

Manau sporto sakai as asmeniskai nepriskirciau,bet tai yra labai grazu ir tai jau menas....

11

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

manau menas

12

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

grazu...man patinka...ir as taip noreciau moket...

13

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

jo as irgi noreciau bent moket kelis gerus gabaliukus su paciuzom ant ledo....

14

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

dailusis ciuozimas tai ir menas ir sportas.... visi juk ciuozejai turi savo ciuozimu atspindeti muzika, o taij jau ejimas link meno... bet kartu nesitreniravus nepaciuosi

15

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

man tai labai patinka...

16

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

vos nuo kedes nenuvirtau... sokiai ne sportas?!? big_smile kas cia per nesamone... o tu pabandyk kaip zuvedra 4val kasdien pasokt, kad net baxurai alpsta nuo issekimo... sako ne sportas! niu atsiprasau, cia tema apie ciuozima, bet juk vistiek sokiai smile

17

Re: dailusis čiuožimas - kultūros išraiška ar tik sportas?

Dailusis ciuozimas  , sokiai    ir visos kitos   taip vadinamos "sporto" sakos  kuriose  laimejima lemia  komisija  tai nera  SPORTAS  koks  cia sportas   visiskai pritariu Tomui joks cia nesportas   cia  laisvalaiko praleidimas kazkoks big_smile:D arba  kitaip paziurejus  meno forma  big_smile net ir tas pats kulturizmas man nera sportas  na  tas visas rinkimas  koks cia sportas  aisq to siekimas taip tai sportas  tai va