21

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

big_smile man dar patiko latviai... smile irgi taip originaliai pasirode.. smile tie vaikinai baltais kostiumais linguodami... big_smile:D:D:D

22

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

as ir uz suomius ir uz lietuvius!!!tris kartus valiooo...!galu gale isauso ta diena kai pasisako tie zmones kurie ner saldziaruriai!!!kiek galima klausyt tu sirupu apipiltu dainu:/ o musu vieta nebuvo prognozuojama galejom but ir paskutiniai,aciu dievui kad ne mes vieni mokam juoktis is saves:)

23

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

pagal profesionaluma tai latviai saunuoliai,bet europai reikia kitko...ir pasirodo daug triuksmo su baisiais kostiumais:D

24

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

tik labai nepatiko kad mes rusams davem 12balu...nebuvo uz ka,tik manrods suveike sistema: dublinas  mums 12 balu nes ten antra lietuva,tai lietuviai rusams nes cia labai daug rusu ir jie taip pat balsavo tik uz save:) kaip bebutu mes esam laimetojai:D

25

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

Rokas, 19 parašė:

big_smile man dar patiko latviai... smile irgi taip originaliai pasirode.. smile tie vaikinai baltais kostiumais linguodami... big_smile:D:D:D

o man laviai patiko, mandig, labiausiai.:D

26

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

o siaip galetu javrovizija toki prikola padaryt: paskelbt musu dainuska visuotiniu eurovizijos himnu ir pries kiekviena konkursa ja sudainuot smile isivaizduojat kokia garbe lietuvelei butu, a? wink

27

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

Jonas, 24 parašė:

as tai prisimenu kaip pries pora menesiu dauguma cia pasisakanciu sake kad daina yra gaidys, kad LT UTD bus paskutinia, o db daina iskart pasidare gera, ir 6 vieta yra geresne uz pirma. BLEDES ESAT! uz kiek parsiduodat, atsiprasau? moku dvigubai

Pritariu Jonui.... 

28

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

Pritariu jonui smile Tiek inculto tiek LT united savo formatais tiko euroviuzijai ir tai akivaizdu. Jeigu manote kad ten galima sublizgeti geresniu popsu nei jis yra EU - klystat, be to laimi cia ne popsas, o politika, emigracija ir... pokštai.

Lurdi - tai tas pats gotiskasis pokstas smile

29

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

zinot o aas maniau kad mes ir suomiai su tuo hard roku:::229 busim kazkur virsuj:::202 ttik nesitikejau kad jie pirmi o mes pirmi  po penkto ;D  bet kad i desimtuka papulsim taj ir tajp aisq buvo! o apie rusus taj as tyliu:::215 kazkoki pedikika isleido kuris pakrate savo kojas pries kamera ir kas uz ji galejo balsuoti bet taj tik mano nuomone smile

30

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

labai smagu, kad europa turi gerą jumoro jausmą. tiek kalbant apie LT United, tiek apie Lordi.

31

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

Karolina, 18 parašė:

o siaip galetu javrovizija toki prikola padaryt: paskelbt musu dainuska visuotiniu eurovizijos himnu ir pries kiekviena konkursa ja sudainuot smile isivaizduojat kokia garbe lietuvelei butu, a? wink


kaip bebutu keista, bet as kazka panasaus jau buvau apgalvojus. nieko nesugalvojau. tikriausiai tai butu nelygybe pries kitas salis.:D

32

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

jei nebutu himnas nors i istorija galetu patekt kaip dabar per atrankos finala sudainavo tas izimiausias dainas pacioj pradzioj taj ir musu galetu idet sekanciuose konkursuose

33

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

super as didziuojuosi jai pagaliau protingi zmones kazka pasieke ne taip kaip visokios vistos ir gaidziai su scenos baime staipesi ten ant eurovizijos scenos lenkiu galva pries lt united

34

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

rusai galėjo laimėt o ne tie liurbiai suomiai!!jie pirma vieta gavo tikdėl kostiumų

35

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

taip taip, aš irgi buvau nusistačius pries lt-united, bet, kai pamačiau juos atėnuose psufinalyje, tai pakeičiau nuomonę, nes jie spinduliavo pasitikėjimu. pasirodymas buvo energingas, ko jiems trūko lietuvoje..  visa tai tikrai pralenkė mano lūkesčius. ir dar ką galiu pasakyt, tai be vaizdo nėra ir šios dainos smile

36

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

Darius, 15 parašė:
Jonas, 24 parašė:
Austėja, 30 parašė:

p.s airija lietuviams dave 12,ne anglai,jei ka jonai.jei jau tokia biciulyste,ko rusai lietuviams dyve 5,o latviams tik 1?


O tu manau ten airiai uz LT utd balsavo? big_smile patys lietuviai gastarbeiteriai ir balsavo smile vat pvz vokieciai turkams skyre vos ne auksciausia ivertinima. kazin del ko....


Su Geografija Vyruti Tau ne kas .... Vokietija Turkams, tas pats kas Lietuviams Anglija !!! VOkietijoi, net yra padaryti Turku kvartalai ... ir t.t. ir visais metais taip yra ir bus, kad Vokieciai duos 12 tasku Turkam !

kaip tavo replika siejasi su geografija as nelabai suprantu. jei tu del posakio kazin del ko - tai buvo retorinis klausymas (zinai kas tai yra?)

37

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

As labai laukiu kitu metu eurovizijos. kiek beprociu suvaziuos, bus is ko pazvengt big_smile

38

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

Darius, 15 parašė:
Jonas, 24 parašė:
Austėja, 30 parašė:

p.s airija lietuviams dave 12,ne anglai,jei ka jonai.jei jau tokia biciulyste,ko rusai lietuviams dyve 5,o latviams tik 1?


O tu manau ten airiai uz LT utd balsavo? big_smile patys lietuviai gastarbeiteriai ir balsavo smile vat pvz vokieciai turkams skyre vos ne auksciausia ivertinima. kazin del ko....


Su Geografija Vyruti Tau ne kas .... Vokietija Turkams, tas pats kas Lietuviams Anglija !!! VOkietijoi, net yra padaryti Turku kvartalai ... ir t.t. ir visais metais taip yra ir bus, kad Vokieciai duos 12 tasku Turkam !

tai aisku kad ir kalbos nera kada airija dave litskiams 12,juk ten pilna lietuviu,o vokietijoj kaip prisikta turku....ko daugiau tiketis,as pati skambinau is vokietijos ir uz lietuvius balsavau.

39

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

Monika, 15 parašė:

rusai galėjo laimėt o ne tie liurbiai suomiai!!jie pirma vieta gavo tikdėl kostiumų

Nevaziuok ant suomiu. Tikrai jie tapo pirmais ne vien del kostiumu. Daug kam ir tas gabalas patiko, gerai jis uzveda:D

40

Re: 6 vieta lt united ir lietuvai

Siaip man lb patiko airiu atlikejo daina. Grazus, svelnus balsas. Miela ausiai:)

Žinutės: nuo 21 iki 40 iš 40

Puslapiai Ankstesnis 1 2

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis

Diskusijų forumas → Muzika (Festivaliai, Topai, Naujienos…) → 6 vieta lt united ir lietuvai