41

Re: neautozinovai

Aleksandras, 21 parašė:

pagaliau tinkama tema uzduoti toki klausima ;] ar moketumet normaliai, zmoniu kalba, kad net mano mociute suprastu, paaiskinti, kas yra sukimo momentas, kokia is jo nauda, ar daugiau geriau ir pan.

tau ka, visa teorines mechanikos kursa isdestyti:V? jei nepainioju apibrezimo, tai yra jega ploto vienetui

42

Re: neautozinovai

Tomas, 26 parašė:
Egidijus, 24 parašė:

gera zinia man big_smile nebecypia kaladeles jau dvi dienas big_smile big_smile big_smile gal ir nebecyps jau ilgai :V big_smile

Kai sudrosi vel prades cypt..:D

tai cia dar negreitai taip ivyks wink

43

Re: neautozinovai

Egidijus, 24 parašė:
Tomas, 26 parašė:
Egidijus, 24 parašė:

gera zinia man big_smile nebecypia kaladeles jau dvi dienas big_smile big_smile big_smile gal ir nebecyps jau ilgai :V big_smile

Kai sudrosi vel prades cypt..:D

tai cia dar negreitai taip ivyks wink

Mikruskininkai kas menesi trinkeles keicia..:D

44

Re: neautozinovai

Tomas, 26 parašė:
Egidijus, 24 parašė:
Tomas, 26 parašė:
Egidijus, 24 parašė:

gera zinia man big_smile nebecypia kaladeles jau dvi dienas big_smile big_smile big_smile gal ir nebecyps jau ilgai :V big_smile

Kai sudrosi vel prades cypt..:D

tai cia dar negreitai taip ivyks wink

Mikruskininkai kas menesi trinkeles keicia..:D


uz ju vairavimo kokybe galetu jie kasdien keistis gal nebevazines big_smile

45

Re: neautozinovai

o as tai ir greit masina pirksiu
nes as galiu teises nuo 17 laikit
tai net nezinau kokia geriau ir t.t.

46

Re: neautozinovai

ziurint kiek kapeiku turi wink jei turi normaliai, pirk kuo naujesne wink

47

Re: neautozinovai

pritariu egidijaus nuomonei. ir manyciau kaip pradziai tiktu "maziau valinanti" masina. Kodel? nes su maza patirtim iki nelaimes nedaug..

48

Re: neautozinovai

Gintaras, 23 parašė:

pritariu egidijaus nuomonei. ir manyciau kaip pradziai tiktu "maziau valinanti" masina. Kodel? nes su maza patirtim iki nelaimes nedaug..

aga:)) siaip cia daba ka asakysiu big_smile bus akmuo i darza panoms big_smile ir jauciu man 3geltona:D t.y raudona:D

baba za ruliom - smert za uglom;D nu cia tiesa big_smile ir jy neslypi anapus big_smile ji slypi uz vairo big_smile

beje siaip ir be patirties gerai zmoniu vairuoja#:) tesiog priklauso tarpine tarp kedenes ir vairo wink

49

Re: neautozinovai

1 - praktikos kiekis
2 - noras tobulet
3 - konsultaciju kokybiskumas
4 - igimtines savybes
---

O siaip moteru avaringumas mazesnisnei vyru wink Jos pvz per mps buna kiek zioplesnes, bet jos yra zymiai atsargesnes uz vyrus. Be to nemazai yra tokiu kurios megsta greiti, valdyma, apsritai technika. Kodel tokiu nelygini?

50

Re: neautozinovai

nu as aplomai paemiau:D kad tokiu yra as zinau big_smile o statystika lieka statystyka big_smile nes nedauguma skraido kaip mes vyrai po miestus autostradas ir t.t wink

51

Re: neautozinovai

Evaldas, 21 parašė:

nu as aplomai paemiau:D kad tokiu yra as zinau big_smile o statystika lieka statystyka big_smile nes nedauguma skraido kaip mes vyrai po miestus autostradas ir t.t wink


"skraidymas" neprideda patirties. IMHO greit vaziuoti magistraleje yra beveik nepavojinga lyginant su nedideliu virsijimu mieste

52

Re: neautozinovai

Gintaras, 23 parašė:

1 - praktikos kiekis
2 - noras tobulet
3 - konsultaciju kokybiskumas
4 - igimtines savybes
---

O siaip moteru avaringumas mazesnisnei vyru wink Jos pvz per mps buna kiek zioplesnes, bet jos yra zymiai atsargesnes uz vyrus. Be to nemazai yra tokiu kurios megsta greiti, valdyma, apsritai technika. Kodel tokiu nelygini?


kazkur statiskos buvau uzejes, tai pagal ja moterys ir vyrai vienodai daznai pakliuva i autoivykius, tik moteru sukeltos avarijos yra kurkas maziau skausmingos wink

53

Re: neautozinovai

Draudikai buvo pateike LT statistika (reiketu pasiknisti - turetu buti internete dar) ir norejo sumazinti draudimo imokas moterims, bet lygiu teisiu kontrolieriai sugriove tuos planus

54

Re: neautozinovai

Egidijus, 24 parašė:

ziurint kiek kapeiku turi wink jei turi normaliai, pirk kuo naujesne wink

tai kad tevai man pirks bet pasake galiu ringtis

55

Re: neautozinovai

klausimelis autozinovams:
1. kaip labiau "droziasi" sankaba ? neskaitant visokiu dragu ir pan. sh, turiu omeny paprastai vazinejant mieste, ar ilgiau laikant sankaba, kad masina graziai netrukciotu, ar staigiau atleidziant?
bus daugiau, tik dabar pamirsau ka dar buvau sugalvojes... smile

56

Re: neautozinovai

maziausiai droziasi sankaba jeigu tu ja trumpam imini. Negerai nei staigiai atleist, nei laikyti iminus. Taip pat nesveika jai jeigu duosi per daug torko (gazuodamas) pilnai neatleides jos

57

Re: neautozinovai

dar vienas klausimelis smile is draugeliu girdejau kad tipo varuotojuo negalima vaziuoti plika,.. ta prasme be marskineliu... cia tiesa ar ne?? ar esat kanors panasaus girdeje/? man tai atrodo visiska nesamone....

58

Re: neautozinovai

Darius, 21 parašė:

dar vienas klausimelis smile is draugeliu girdejau kad tipo varuotojuo negalima vaziuoti plika,.. ta prasme be marskineliu... cia tiesa ar ne?? ar esat kanors panasaus girdeje/? man tai atrodo visiska nesamone....

Juokas ne juokas bet del eismo saugumo yra prieme toki istatyma. Kad is tolo nepagalvotum kad uz vairo sedi nuoga moteris ir i stulpa neivaziuotum smile Viskas tik del musu paciu saugumo smile

59

Re: neautozinovai

tas teisybe plikam draudziama vazinet uz tai pilnai tave gali nubausti nes tai tipo tavo nuogas kunas atitrauke kitu demesi big_smile niu suprasciau jai mergina sedetu tai tikrai atitrauktu mano demesi , bet saligatviu einanti mergyte su trumpu sijonuku ir atitraukia demesi big_smile Aleksandras, 21 as sankaba visada staigei atleidziu ir man nusisikt kada ji greiciau drozesi

60

Re: neautozinovai

Staigiai atleidziant gal netiek ir droziasi ta sankaba kaip pilnai jos neatleidus smarkiai gazuojant 1 ar 2 begiu..Kiek teko matyti svylanciu sankabu tai buten tuo atveju, kai pvz masinai sunku isvaziuot is vietos i ikalne , arba kanors tempiant..