21

Re: Zmones kurie kuria muzika

Gal yra netycia music makeriu ir is klaipedos?
Ignas, 20 pas mane servas kartais bludyti pradeda smile))

22

Re: Zmones kurie kuria muzika

na sejp reason man tai patinka, tik gailiuosi kad mama vaikystej neliepe su pianinu mokytis grot big_smile db rankas isbuciuociau smile ne spasijungus paprasciausia sintezatoriu galima oj prikurt... jei zinot Flaxen beats ir viena ju Dj Dj_Def, tai...grazu ziuret, kaip zmogus kuria muzika namie.... sejp ju galima kelis gabalus rast persisiust wink www.flaxenbeats.com placiau wink osejp pats truputi stoviu prie pulto ir stengiuos karts nuo karto koki mixa susukt wink malonu, kad ce tokiu ir daugiau wink

23

Re: Zmones kurie kuria muzika

kokia iranga mixuojat? ar turit grotuvus+mixeri(+fx bloka) namie? smile

24

Re: Zmones kurie kuria muzika

zmonessss!!! nemaisom muzikos kurimo su grojimu wink

25

Re: Zmones kurie kuria muzika

Artūras, 20 пишет:

zmonessss!!! nemaisom muzikos kurimo su grojimu wink


vava smile no offtopic smile
Seip Ignai jai nori mixoti be yrangos o su kompu tai naudok Traktor Dj smile

26

Re: Zmones kurie kuria muzika

Vytas, 18 пишет:

na sejp reason man tai patinka, tik gailiuosi kad mama vaikystej neliepe su pianinu mokytis grot big_smile db rankas isbuciuociau smile ne spasijungus paprasciausia sintezatoriu galima oj prikurt... jei zinot Flaxen beats ir viena ju Dj Dj_Def, tai...grazu ziuret, kaip zmogus kuria muzika namie.... sejp ju galima kelis gabalus rast persisiust wink www.flaxenbeats.com placiau wink osejp pats truputi stoviu prie pulto ir stengiuos karts nuo karto koki mixa susukt wink malonu, kad ce tokiu ir daugiau wink


jai turi midi klava smile tai gali bele kada su piano pasimokiti groti smile yra daug info, teorijos, akordu  visokiu, ant piano smile tik reikia noro smile

27

Re: Zmones kurie kuria muzika

ir grazaus oro wink visdelto manau apsistosiu ties Dj, nes db mokintis ir kurt tikrai gera House, kuri galima zmonem duot klausyt manau yra pervelai..... reike per daug shudo perlipt, kad galetum iskilt smile

28

Re: Zmones kurie kuria muzika

Vytai, niekada nevelu... wink jei turi noro, nu ir siuo atveju, jei turi bent bendra supratima apie muzika, viskas imanoma.. wink