41

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

smajkstus...idomiau galima pasilinksminti...:D:D:D



42

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

o man ir rimtai patinka sneketi.. uzknisa kai pradeda prie kiekvieno zodzio kabinetis ir raudonuoti visa vakara

43

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

truputi tokio reik truputi kitokio....aukso viduriuko...:)

44

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

jo...svarbiausia yra viduriukas....nes juk negali visa laika tik juokauti....juk iskyla ir kazkokiu problemu.ir tikrai uzknistu jei i kiekviena rimta dalyka ziuretu juokais...kartais gerai,bet jei visada,tai tikrai nera gerai....

45

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

Tikras vyras turi būti santūrus,turėti gerą jumoro jausmą.O visi tie perdėti drąsuoliai dažniausia būna lėkšti ir nuobodūs.

46

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

man smaikstus patinka...negaliu pakesti zmoniu be humoro jausmo...

47

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

as pasakysiu savo tipa: i gyvenima ziuriu rimtai..smaikstumas hmm na tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku...nes kazkaip istisai sneketi ir nusisneketi man yra tai banalu...
tai kaip manote as rimtuolis? ;D

48

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

beja atsakymo neiskaitysiu kurioms maziau nei 18 mat pilnametes jau blaiviau mastancios ;D

49

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

Justinas, 23 parašė:

as pasakysiu savo tipa: i gyvenima ziuriu rimtai..smaikstumas hmm na tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku...nes kazkaip istisai sneketi ir nusisneketi man yra tai banalu...
tai kaip manote as rimtuolis? ;D


saunuolis taip ir reikia...:)

50

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

aciu wink tai reiskia nesu nuobodybe kad istysai  negaliu skaldyti bajeriu

51

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

rimtuoliai man labiau prie širdies. Tie šmaikštieji erzina, bajeriais manęs nepaimsi big_smile o tą rimtuolį taip ir knieti pakaitint...

52

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

Jeigu laikinai,tai smaikstus:)))

53

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

truputeli smaikstus,truputeli rimti...;)

54

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

smile Nezinau su manim tai sunku rimtai susisneketi, man labiau prie sirdes "prikolinti" pokalbiai smile)

55

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

kadangi pati esu mazhumele "trenkta", tai manes rimti netraukia... big_smile kiekvienas ieshkom antros puses bent kiek panasios i save smile

56

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

kaip reikia kad butu rimtas, kaip reikia smaikstus smile zodziu aukso viduriukas kad butu  smile

57

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

butu sunku man bendrauti su tokia mergina kuri istisai megsta skaldyti bajerius... nes nesuprastum kur ji rimtai ka pasake o kur juokais kazka...

58

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

Justinas, 23 parašė:

butu sunku man bendrauti su tokia mergina kuri istisai megsta skaldyti bajerius... nes nesuprastum kur ji rimtai ka pasake o kur juokais kazka...

na turi buti aukso viduriukas kad su zmogum ir nusisneket galetum ir baijerius paskaldyt, bet ir rimtai pakalbet smile

59

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

manau tame esmes turi ir ant kiek zmogus yra subrendes

60

Re: Kokie vyrai labiau patinka: Smaikstus ar Rimti?

jeeezzz nekenchiu mergu kurioms reikia rimtu smile))
gaudykit smile