21

Re: Mirtinas reikalas...

ieskok per pazinciu skelbimus

22

Re: Mirtinas reikalas...

manau galima kad ir klube merginai per 3 min susirast simta tu vaikinu
prieik prie patikusio paklausk ko vienas sedi kur jo draugai, na jei su draugais tai dar ko paklausk ir pazintis savaime uzsimegs ;]
niekas nesako kad pradesi draugaut bet pradzia jau bus

23

Re: Mirtinas reikalas...

nu negaiu, gji as drovuole esu.... deja visaj neseniai taj supratau..... =/ beto isvaizda irgi sawo nepasitikiu... ka as znau kas man yra... ir au regis tokiam amziuj nebeturetu tokiu problemu boot... o pazinciu skelbinaj tai yra neprpazintas **** (bent jau man)... ten man atrodo tokie vargsaj atstumtieji jieskosi antros puses kad..... aj.... ir dar wienas dalykas... kazkodel man bevejk visi vaikinaj.... nu kaip cia pasakius... per prasti...nu ne visi, o bevejk visi tie, kuriems as patinku...nu krc...

24

Re: Mirtinas reikalas...

per dauk isranki reiskia esi tas prastas tas netinka big_smile mazink reikalavimus gal ir tada sutiksi ka big_smile bet keistai skamba sakai savo isvaizda nepasitiki bet nujauciu labai jau dauk nori is vaikinu big_smile ispudis susidare kat esi islepita teveliu mergyte big_smile drovuole big_smile

25

Re: Mirtinas reikalas...

ne teweliu islepinta, o gyvenimo uzgrudinta big_smile ir tikrai drovuole... big_smile

26

Re: Mirtinas reikalas...

na matai jai busi drovi nieko ir nepasieksi jai prie taves ateina vaikinas ir uzkalbina tu israusti ir negali pratarti nei zodzio tai yra jau negerai as tj skaitau drovumu o kaip yra nezinau

27

Re: Mirtinas reikalas...

Viktorija, 24 parašė:

ieskok per pazinciu skelbimus

manau cia tik senutem ten ieskoti
cia tik mano nuomone wink