81

Re: Ištekėti už užsieniečio....

vienu zodziu taip:) sakaiu niekad nesizenysiu uz angles/aires wink del pasileidimo big_smile siaip visam pasauly tokiu yra ir lietuves tokios smile) o del ishtekejimo uz uzsieniecio smile nu jie myly ir nori zentis PRASAU tik nesakyk kad mes LIETUVIAI esam TOTALUS ishkrypeliai ar NEMYLKIM jusu NES NESUGEBEJOT MANES PAKABINT AR PAMYLET big_smile big_smile big_smile

kaip dejau kalbos big_smile nusishnekejau totaliai big_smile

p.s Justinai zinok lietuviu kalba imanoma pamirshti wink as jau daugiau nei metai airijoje ir jau dali zodziu esu primirshes big_smile o vat jovita ir jau daug pamirshus ji net ir anglishkai nemoka rasyt kaip irdi taip ir tare big_smile

82

Re: Ištekėti už užsieniečio....

na va, pasiskaitinejau as cia jusu mintis.... idomiai cia jus visi smile bet sugryzkim prie klausimo... taip, as istekejau uz uzsieniecio! kodel? o todel, kad mano visi buve vaikinai lietuviai buvo niekam tike. aisku, nededu visu lietuviu i suns dienas, tik vat gal man taip nepasiseke? tai vat...

83

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Jo jo visi lietuviai niekam tike, bet paziurekit geriau is kitos puses del ko su jumis zenijas uzsenieciai? Man rodos del grozio wink.

84

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Skirmante, 18 parašė:

As turiu vaikina Ispana gyvenam jau 8 men.kartu gyvenu Ispanijoj patikekit paneles Ispanai tai tikras lobis, ir jokio kulrturos skirtumo, tik tiek kad moterys turi didesne valdzia...Ka jam pasakaoi neriasi is kailio padaryt tai ir isviso tai labai mieli ir svelnus vyrai...Sakau is patirties :::435


Aš tai niekada nenuorėčiau kad vyras mane šokdintu jeigu kada nors aš tokį turėsiu

85

Re: Ištekėti už užsieniečio....

agata greiciausiai tau nepasiseke wink ir gy musu vyru ner daug:)
dariau:0 joa 99% del grozio alpsta:) ir nesvartbu tu kvaila ar protinga;)

86

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Evaldas, 21 parašė:

agata greiciausiai tau nepasiseke wink ir gy musu vyru ner daug:)
dariau:0 joa 99% del grozio alpsta:) ir nesvartbu tu kvaila ar protinga;)

Tai cia faktas wink tik jos nesupranta to big_smile. Niekad nemaciau negrazios su uzsenieciu big_smile. Ir cia yra absurdas kokia gali but meile jei esi uzauges lietuvoj lietuviskai snekejas ir kaip savo jausmus isreikst ta tupa uzsenieciu kalba big_smile

87

Re: Ištekėti už užsieniečio....

as dar neistekejusi bet kaskaip nesvajoju jaunikio is uzsienio.....kad ir koks jis bebutu idealus barbiukas bet jis man visada liktu tik uzsienietis

88

Re: Ištekėti už užsieniečio....

pinigai moterims VISKAS !!!!!!!!!!!!! ...... da ir uztenka paziuret i lt kokia grazi ir baisus - baisuoklys milijonus kyshenei neshiojas ! FAKTAS !!! musu moterys yra pinigu siurbeles . joms tik pinigai.. galiu paskayt jos grynos Pros****utes ... nes tu myliesi uz pinigus. uz paslauga gauni litus sad

ABSURDAS........

p.s nnu ne 100% moteru tokiu lt bet daug oj daug .......... sad

89

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Tos merginos savo pasisakymuose net nežino ką pasakyti tokio,kad atrodytų jog jos "patenkintos" savo gyvenimu.Bet suprantantiems aišku,kad tai ką jos pasakė yra tik laikinas pasitenkinimas šeimoje ir toliau gyvenant tai tampa atgrasu.Tai:"šokinėjimas aplink mane" ir "daro viską,aš net piršto nepajudinu".

90

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Algirdas, 24 parašė:
Marija, 20 parašė:


Tuo ir skiriasi uzsienieciai!!!Man liabiau patinka vyrai uzsienieciai,o ypac italai...as esu kaip karaliene...mano vvyras daro viska,as namie net pirsto nepajudinu...:)O lietuviai tikrai labai jau islepia.Per daug geria alaus,draugai ir t.t...
O su savo vyru esu tikra kad jis nepareis namo prisigeres,nes ten to nera...ir neiseis pas draugus be manes ar nepasakius man...

bla bla bla...viskas cia xujnia:D) cia nepriklauso nuo to kur gyvena zmogus, ar jis uzsienietis ar ne:) yra ir cia tokiu, tik nieks nekaltas kad tokio cia nesuradai;)

gal ir teisus tas(ta)"xuinia",kad nesusiradome lietuvoj tokio zavucio! tas tavo "xuinia" ir parodo,koki lietuvi mes galime lietuvoje aptikti.merginoms-moterims,kurioms patinka vulgarus,smirdintys prisigere diedai-ieskokite sau parnerio tik lietuvoje!!! as toki jau turejau.na o dabar uzaugau tiek,kad galiu ir graziai su nelietuviu pagyventi.nors niekas kaulu nebedauzo ir k... nebevadina.

91

Re: Ištekėti už užsieniečio....

o as toks esu .... geras nsimushu ir t.t :PP big_smile o siaip nevisi mes vienodi jie vioenas toks tai kitas busai kitoks;)

92

Re: Ištekėti už užsieniečio....

neieskojau meiles is visa patys uzsienieciai pradejo kabintis, siulitis i draugus ,nes kaip zintot lietuvaites kur kas grazesnes uz dauguma europos moteru ,tai va patys uzsienieciai iesko lietuviu ,o as isimylejau lietuvi nors jis ir gyvena ne  lietuvoj .

93

Re: Ištekėti už užsieniečio....

tai tu lietuvos uzsienity isimylejai:D

94

Re: Ištekėti už užsieniečio....

nekenciu mergu kur isteki uz usinieciu taaip pat ir mano ribiatos galvoja bet tai ka zinau cia mano nuomone

95

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Diana, 34 parašė:
Algirdas, 24 parašė:
Marija, 20 parašė:


Tuo ir skiriasi uzsienieciai!!!Man liabiau patinka vyrai uzsienieciai,o ypac italai...as esu kaip karaliene...mano vvyras daro viska,as namie net pirsto nepajudinu...:)O lietuviai tikrai labai jau islepia.Per daug geria alaus,draugai ir t.t...
O su savo vyru esu tikra kad jis nepareis namo prisigeres,nes ten to nera...ir neiseis pas draugus be manes ar nepasakius man...

bla bla bla...viskas cia xujnia:D) cia nepriklauso nuo to kur gyvena zmogus, ar jis uzsienietis ar ne:) yra ir cia tokiu, tik nieks nekaltas kad tokio cia nesuradai;)

gal ir teisus tas(ta)"xuinia",kad nesusiradome lietuvoj tokio zavucio! tas tavo "xuinia" ir parodo,koki lietuvi mes galime lietuvoje aptikti.merginoms-moterims,kurioms patinka vulgarus,smirdintys prisigere diedai-ieskokite sau parnerio tik lietuvoje!!! as toki jau turejau.na o dabar uzaugau tiek,kad galiu ir graziai su nelietuviu pagyventi.nors niekas kaulu nebedauzo ir k... nebevadina.

nieks nekatas kad toki susiradai tikrai yra daug geresniu jei tau tiek tie usinieciai patinka ir pizdavoji cia lietuvius tai eik su jais ir kalbek karoce sunervinai
:{}:{}:{}:{}:{:{:{}:():{}:{}:{}:{}:{}

96

Re: Ištekėti už užsieniečio....

Jei nemokat Lietuvio po padu pastatyt tai jieskosit Uzseniecio......

97

Re: Ištekėti už užsieniečio....

o jie jo nemokat po padu nusishaukkit big_smile

98

Re: Ištekėti už užsieniečio....

al isteketi uz ussienietes ??? smile

99

Re: Ištekėti už užsieniečio....

UZsienietis ... smile

100

Re: Ištekėti už užsieniečio....

galiu tik 1 Dalyka pasakyti .....







RUSS POOLZ