41

Re: Mano kelione y Airija

o kaip ten su lietuviu bendruomene?? kas ka zino?? po galais.. kur airijos lietuviai dingo?? atrasykit gi..:-[

42

Re: Mano kelione y Airija

cia gaidys ta airija

43

Re: Mano kelione y Airija

na kai tau 16m tai gal ir gaidys, bet kas dirba rimtai nemanau kad tai labai jau blogai......

44

Re: Mano kelione y Airija

Goda, 21 parašė:

va, dar noreciau paklausti, kas galetu airijoje padeti pakliuvus i nepavydetina situacija?neteisingai apkaltino ir grasina deportu..krc... gaidziai ta GARDA!!!!!!!!!!

na nez ka ten tokio esi padarius???tai jau gal ka rimto nes ka pazystu ten ne vienas dar nera kanors padares kad grestu deportas!Siap tai kai anksciau skaiciau forume tai ievute tokia cia rase kad jei kas gali padeti airijoje(jei blogai) ieskok cia per temas gal rasi jos tekstus...

45

Re: Mano kelione y Airija

ne man, o draugui tipo gresia.. bet tas ir yra, kad nieko nepadare, o del kitu zmoniu kaltes liko jis kaltas..zodziu.. aciu Viktorija.. smile

46

Re: Mano kelione y Airija

gal kas yra is s.airijos?

47

Re: Mano kelione y Airija

Na ka as galiu pasakyti... svarbiausia malonus bendravimas ir nenuleisti ranku... bandyt visur ieskot darbo,kaip supratau yra pazystamu,tai turetu apsviesti kur kas yra... kur darbo ieskoti ir panasiai,taip cv butinai pasidaryk ir skirtingus,kaip cia minejo vienas dalyvis... pinigu reiktu daugiau pasiimti,nes kartais zmones kurie iesko darbo tokiems kaip tu praso uz tai sumoket... cia visi atrodo malonus,tik su kalba tikrai reiks priprast prie airiu-anglu kalbos... ir siaip labai brangus patarimas,nepasitykek niekuom.sekmes

48

Re: Mano kelione y Airija

sveiki man cia patinka