61

Re: Parasiutizmas

niu kas ce pavojingo juk atsargini da turi big_smile o jei ka vistiek nieko nejusi kaip isiteksi big_smile tai ka yra savanoriu savizudziu big_smile as ir noriu paziuret big_smile da i nufilmuot galiu big_smile

62

Re: Parasiutizmas

nu gi ner taip jau pavojinga sokt su parasiutu kaip jus cia visi bandot isivaizduot.. big_smile per 4 dienas maciau apie 1000 ar net daugiau suoliu, ir nei vieno nelaimingo nutikimo..  o pirmasuoliams (kalbu apie sparno tipo parasiuta), nors instruktaze ir aiskina kada atsargini skleist, jei pats nepadarai to, yra toks daiktelis, kuris pats tam tikram auksty atkabina pirmaji parasiuta, ir ishskleidzia atsargini (kuris beje yra toks pat kaip ir pirmasis, tik gal spalvos skirias, neismeginau as jo.. big_smile ) taigi nestabdyki ir suoliuokit, jei ka praneskit ir man kada soksit (jei pociunuose), as su malonumu kartu issoksiu, jei tik tuo metu leis finansai.. wink

63

Re: Parasiutizmas

o kas gero radviliskyje mano pazystami sika irgi rugsejo kaskur seduvoje vyksta suoliai

64

Re: Parasiutizmas

iki radviliskio tolokai butu vaziuot.nebekeiciam planu soksim pociunuose ir taskas.
aldis gali mane uzrasyt pas tave masinoj sedinciu vietoj? ;]
as be masinos.atvaziuosiu i kauna o is ten tamsta i pociunus paimsit gal?
uz benza susimesim

65

Re: Parasiutizmas

Ignas, 20 parašė:

...taigi nestabdyki ir suoliuokit, jei ka praneskit ir man kada soksit (jei pociunuose), as su malonumu kartu issoksiu, jei tik tuo metu leis finansai.. wink

rugsejo pirma savaitgali ty arba rugsejo 2 ar 3. prasom jungtis

66

Re: Parasiutizmas

ok, dar susirasysim pm.. dar daug laiko tai nezinau ar iseis man dar.. dar masina nesutvarkyta stovi ir siaip islaidu dar nusimato.. sad

67

Re: Parasiutizmas

ei, jei jau skirstotes kas ka vesit, tai gal ir man kur nors vieta galima uzsisakyti?:D nes as ir be masinos ir be galimybes ja vairuot:D uz benza tai jep, susimesim, tik priimkit kas:D

68

Re: Parasiutizmas

tai va iskilo klausimas.norejau pasitart.kuri savaitgali darom? ar rugsejo 2? ar rugsejo 9 ? ar kada?
nes manau rugsejo 2 dauguma bus suplanave kur su draugais svest

69

Re: Parasiutizmas

Arunas, 20 parašė:

iki radviliskio tolokai butu vaziuot.nebekeiciam planu soksim pociunuose ir taskas.
aldis gali mane uzrasyt pas tave masinoj sedinciu vietoj? ;]
as be masinos.atvaziuosiu i kauna o is ten tamsta i pociunus paimsit gal?
uz benza susimesim

uzrasiau! big_smile
o del laiko... man asmeniskai geriau rugsejo 2 .. rugsejo greiciausiai dirbsiu sad sad ech.. nu kaip jus nuspresit!

70

Re: Parasiutizmas

sokam puciunu areodrome tai labai fainai ir grazu ir nuo kauno nera toli:)ir as dar prisijungciau tada:)
ir dar pociunus lengva labai rasti:)

71

Re: Parasiutizmas

aaa, manes niex neima:D seip man tai geriau turbut rugsejo 9 butu, nes 2 gal link juros trauksiu:V bet jei jau nuspresim 2, tada netrauksiu=)

72

Re: Parasiutizmas

Agne, 18 parašė:

sokam puciunu areodrome tai labai fainai ir grazu ir nuo kauno nera toli:)ir as dar prisijungciau tada:)
ir dar pociunus lengva labai rasti:)

paskaityk logus mes ir ruosemes sokt pociunuose.prasom jungtis.geriausia manau butu sokti rugsejo 9 (antros rugsejo savaites sestadieni) kas gali galetu paskambint ir paklausti kaip ten kas uz kiek ir ar gales isvis sokt

73

Re: Parasiutizmas

nu rugsejo 2 man ir geriau ir manau daugumai:)

74

Re: Parasiutizmas

tai ten reikia paskambin ir uzsiregistruoti ir viskas gerai gali sokti tada jau:)
o beja as skaitau:P

75

Re: Parasiutizmas

Agne, 18 parašė:

nu rugsejo 2 man ir geriau ir manau daugumai:)

kiekvienas mano pgl save;) man ir arunui atrodo, kad 9d geriau, tau ir aldziui - kad 2=) panasu, kad viktorijos balsas kol kas lemiamas;D
o del tuso tai taip ir nenutarem kur ir kaip:p

76

Re: Parasiutizmas

nu tai tenai galima kiek zinau likti ir pernakvoti ir zinoma pasilinksminti:D

77

Re: Parasiutizmas

oo labai saunu ;] nu tai ka manau skrendam rugsejo 9.10 issiblaivom ir traukiam namolio

78

Re: Parasiutizmas

parasykit visi kas soksit man private savo tel nr.reikia kazkaip susisiekt . nepalikim visko paskutinei dienai.nieko nebesusiorganizuosim

79

Re: Parasiutizmas

jep visiskai su tavim sutinku:)

80

Re: Parasiutizmas

taigi kalbejom kalbejom tai nusprendziau apteikti konkrecia informacija. taigi sokam rugsejo 9 d!!!!!!
apmokymai prasideda 11.00h ryto taigi reiketu atsibelsti veliau.susipazinti ir pan.siulau pociunuose jau buti 10h kad iskilus nesklandumams spetume juos sutvarkyti.suolius gali atlikti visi >=16 jaunesi su tevais atvykti turi. sveikatos pazymejimo nereikia. po suolio pilnai yra galimybe pasilikti par nakti atsvesti si ivyki. ten yra garso,video aparatura,zidinys ir pan.reiktu pasiimti tik sau po miegmaisi,kas masinoj lus,kas palapine (pagal galimybes)
dabar apie kainas.siulyciau sokti uz 170 lt su kupolo tipo parasiutu. nes visu 1) suolis vyks is auksciau 2) bus galimybe reguliuoti kur skrendi taigi bus zymiai fainiau nei leistis kaip bulvei smile

ar visi sutinka? pareiskite savo nuomone!!!!