21

Re: Miestas ar kaimas?

Justas, 16 parašė:
Ovydas, 19 parašė:

Per pulius kaip per sviesta, per kaima kaip per miesta wink

o cia tai posakis... savos kurybos? toks visai nieko, bet greit uzmirsiu... reiks uzsirasyt ;D


cia su draugeliu prigere ismastem big_smile cia toks exprontas gavos smile vienas draugelis beatboxa vare o mes bandem repuoti big_smile tai as sakiau per pulius kaip per sviesta o draugelis is kart pridure per kaima kaip per mesta smile)) tai ir prilipo mum big_smile

22

Re: Miestas ar kaimas?

ot geras ;D vis tas alkoholis... bet nors geru bajeriu chebros paskaldo big_smile

23

Re: Miestas ar kaimas?

Justas, 16 parašė:

ot geras ;D vis tas alkoholis... bet nors geru bajeriu chebros paskaldo big_smile


Nu jo smile daug prikolu esam privare big_smile "Uzsimetes keturis kvadratus ratu, sitas gabalas **** net per batus..." :DD bet cia biski jau offtopica varom :DD

24

Re: Miestas ar kaimas?

Na jus kaip sau norit bet as kaime turbut isproteciau. Augau vienkemyje isviso kol maza buvau ir i mokykla nereikejo - tada tai labai gerai buvo. Bet dabar nebeiseitu. Sakykim reikia issiusit faksa, ar atsviesti koki popiergali, o namie masinos neturi. Ka tuomet daryti? Del tokios smulkmenos vaziuoti n-kilometru iki miesto. Isviso, nei nusipirksi ko reikia, nei i kavine nueisi...

25

Re: Miestas ar kaimas?

ash tai sakiau gyvenciau kajme ttuo atveju nebent,kaj pasenciau..:) butu bent ka wejkt-uzhsiimciau gyvuliu auginimu,darzhu..:D wat pripazhystu kad kajmas yra gerai senatvej!:) big_smile

26

Re: Miestas ar kaimas?

Justas, 16 parašė:
Eleonora, 15 parašė:

ash tai pvz kaj buvau pas mociute kajme,taj ishpradzhiu vos pripratau prie tokio leto gyvenimo..atrodo kad lajkas ejna daug leciau big_smile o siaip tai man paciai kajmas yra tik poilsio vieta,o geriau miestas :pp ir civilizacojos daugiau.. big_smile o beje jej kajmegyvenciau,tai be vidinio tualeto neishtverciau big_smile nes atsibostu visa gyvenima lakstyt per kiema i tualeta..:D big_smile

galima susidaryti nuomone, kad jei kaimas, tai tulikas turi buti toli nuo namo... kas cia per nesamone? kiekvienas save labiau gerbiantis kaimietis, be jokiu problemu gali pasidaryti ta tolyka viduj issikases duobe kieme ;D Juk ne taip jau ir senai, net 50 metu atgal nereikia keliauti, zmones issikasdavo vietines kanalizacijas ir i sulinius siurblius isimesdavo, kad nereiktu semti ir kibirais nesti vandeni...
Asmeniskai man kaimas patinka, viename kaime turim nama, jame nera daug pribambasu, bet man tai tik vasarnamis ir viskas, tad manau, kad jei karta i savaite nulekti tai tikrai nereikia ten kazko stebuklingo, aisku jei noretum gyventi... tektu priprasti arba viska isivesti...
Kaimo pliusas bent jau man yra didele erdve, nereikia buti susispaudus, kaip kiti butuose gyvena... teko buti nulekus i svecius pagyventi tris dienas... aciu ne, savo nuosavo namo niekad nekeisciau i toki dalyka...
Kaimo minusas butu komunikaciju trukumas, aisku ziurint koks kaimas, ar ten gyvena 10 zmoniu, ar 500. Jei daugiau tai jau komunikacijos pravestos buna...
Miesto pliusas... arti parduotuves, didelis ivairiu dalyku pasirinkimas ir yra pramogu.
Miesto minusas... uzterstas oras, naktines pramogos, po kuriu buna labai daug "apsilusiu" zmogeliu, nerandanciu kelio namo. Kai kur transporto spustis, jei paziuresim i didesnius miestus.
Cia galima rasyti ir rasyti, bet paskui bus daug skaitymo... o ilgu tekstu niekas neskaito wink

ot ash perskajciau :pp big_smile