41

Re: Isdavyste

man tep pat teko. Buvau su juo susizadejusi ir vestuves buvo neuzkalnu, bet isdave su kita praejo jau 7men bet deja dar plysta sirdele vat nes jai tikrai myli zmogu tai skausmas taip greitai nepraeis.

42

Re: Isdavyste

Aleksandras, 21 parašė:

buna dar, kad tavo pana su kitu apgauna...


Buna kad zmones tai daro vaienas kitam ir is pyktcio,na as tuo ptciu atsidekotciau,o kaip Tu pasielgiai?

43

Re: Isdavyste

Loreta, 17 parašė:
Aleksandras, 21 parašė:

bet tai kaip zema atsilyginti "tuo paciu". argi jum patiems neslykstu, eiti i kaire su kitu zmogum vien tik tam kad atkersyt ? tai tik parodo, kad jus patys ne ka geresni uz ta kuriam kersyjat. vadinasi abu verti vienas kito.


tai jei tave iskaudina, sakai negalima atsilyginti tipo patciai kenteti, o tegu ta antra puse buna laiminga, uz tai, kaip tave uzgavo nu tikrai cia nesamone,

Kartais mes pasielgeme,o poto pamastom ,kai atvestam...Yzeistas zmogu kartais taippat klysta.Bet tu labai protingas ju nedarai,ir lengvai smerki kitus uzuot paklausias,kodel taip..?

44

Re: Isdavyste

Man irgi teko patirti ka tai reiskia...draugavau su vaikinu labai ilgai ir jis mane isdave su stripako sokeja,su ta kuria pi*o kas netingejo... iskeite meile,tvirta rysi,mano pasiaukojima jam ir visa kita i viena nakti su ja.... tai buvo is kart po valentino dienos,isvaziavo is mano namu ir ta pacia nakti permiegojo su ja.... po to po keliu savaiciu kruvinom asatrom atejo pas mane ir turejo izulumo viska pasakyti... man buvo begalo sunku nes tai buvo zmogus kuriam atidaviau viska ka turiu ir del jo galejau viska padaryt.... man prireike pasichologo pagalbos ir pora savaiciu raminamuju.... jei ne geriausia drauge tai nzn kaip buciau atsistojus ant koju,nes sededavau namie apsikrovus musu nuotraukom kur buvome laimingi kartu,ir verkdavau kruvinom asarom... bet praejo puse metu ir po truputi atsigaunu... atsirado kitas zmogus kuris padeda uzsimirsti... bet tai buvo tokia gyvenimo pamoka kuri man per daug kainavo... labiausiai santykiuose vertinu istikimybe ir nuosirduma,deja ne visada tai imanoma is abieju pusiu....  gerai sakoma kad nedaryk kitam nieko tokio del ko paciam butu nemalonu ...

45

Re: Isdavyste

na mano istorija dar wisai nesena,man wiskas iwyko lygiai pries sawaite...mane paliko draugas,..kai jo paklausiu de ko,jis man atsako,jog as pasileidus ir jam neistikima,nors istikro wiskas atwirksciai...wisa ta laika kol mes draugawom(5men.) buwau jam istikima,nes tikrai ji mylejau ir aisku db myliu,norejau su juo kurt sawo ateiti,nes man jis buwo wiskas ka turejau,su juo as nors ir wisa diena galedawau but...taciau jam uz wiska swarbiau buwo draugai.ne karta jo masinoj maciau kitu panu,bet taip ir nutyledawau,jis ir db galwoja,kad as nieko nezianau ka jis weikdawo....o karta isejau su giminem i miesta,ir jis prawaziawo pro mane,o salia jo,masinoj,sedejo kita pana...man tada taip sunku buwo,werkiau wisa kelia.ir negana to,ta pati wakara jis mane paliko,tipo del to,kad as buwau centre neaisku su kuo,aisku jo manymu su bernais,bet praejus keliom dienom mes susitaikem,nes tikrai be galo ji myliu,bet db wis dazniau pradedu galwot ar gerai padariau...na,kad sa ir db dar mielai su juo taikyciaus,nes man be jo labai sunku,na negaliu as buti be jo,o juo labiau,kai matau ji kasdien gatweje prawaziuojant pro pat mane,nes jis gywena wisai salia manes....taip man sunku be jo...ir kai jis man sako as dar tawe myliu...bet nesitaikom..tai kai man ji suprast?