41

Re: Animaciniai filmukai

As irgi simpsonus ziurejau:::113 ir dar kempiniuka:::310 anksciau ziuredavau Rexio ir Liolikus su bolekais ;D ai kai buvau maza tai pats fainiasias multikas buvo Kendi-kendi big_smile

42

Re: Animaciniai filmukai

Na as taip pat uz simpsonus,oj geras filmukas,taip pat ogis ir tarakonai patinka ;D

43

Re: Animaciniai filmukai

ice age 2 super multikas!!! smile
tikra rekomenduoju visiems paziureti.. wink geros nuotaikos doze garanztuota. big_smile

44

Re: Animaciniai filmukai

o man labiausiai prie sirdies senieji rusiski filmukai-nostalgija:)

45

Re: Animaciniai filmukai

Tai va ash kaip tikrasis pieshto kino kritikas galiu trumpai reziumuoti, jog pats geriausias yra Southparkas o antra vieta dalinasi Simpsonai Ir Spondgebobas

46

Re: Animaciniai filmukai

cia kaskas panasaus geri yra trys dalys cia pirmoji - http://www.multgames.onru.ru/multgames/multopen/597.html

47

Re: Animaciniai filmukai

as megstu senus animacinius filmukus,jie labai idomus ir spalvingi.

48

Re: Animaciniai filmukai

Nu is labiau zinomu tai simpsonai, kartais kempiniukas dar, pietu parkas ( nu tik tos serijose kur perdaug nesamoniu nebuna ). Siaip yra nemazai visokiu disneju prigaminta ir tu visokiu firmu kur shrekus ir kitus kompiuterinius daro.
Kas is senu laiku tai kazkada per tele3 visokius rodydavo tuos speed racerius ( geresnis senesnis filmukas ), konanus ir pan.
Na o dar yra nemazai ydomiu japonishku anime ... tik reikia atsargiai rinktis juos nes ten labai yvairiu buna ... kaikurie l. geri o kiti ****. Is geresniu tai tokie kaip Ghost in the Shell ( filmas ir serijalas ), Full Metal Alchemist, Shingetsutan Tsukihime ir pan. Nors aisku pastarieji pavadinimai turbut retai kam girdeti yra smile Nes retas kuris megsta japonishkus multikus ... bet patikekit ... jie labai yvairus ... ir paziurejus viena negalima spresti apie visus ...

49

Re: Animaciniai filmukai

big_smile

50

Re: Animaciniai filmukai

man patinka: rozine pantera:::615, simpsonai :::113..........:D;):V

51

Re: Animaciniai filmukai

eziukas ruke, simpsonai, southpark, nu pagady ir ko gero visi tie animaciniai filmai kur kine rodo.. smile

52

Re: Animaciniai filmukai

As tai ziuredavau kai rode simpsonus irgi... Dar patiko south parkas gal beavis ir teslagalvis jei nebutu tu tupu senu vaizdo klipu