21

Re: Vaikinai Soliariume

Erikas, 16 parašė:

kas dar vaiksto i soliarimumus ?:) kuom tapates ?:D i koki einat ?:)


kas cia do bajeriai ? :V :V :V as galvojau, kad i soliariumus vaiksto tik moterys ir gejai :V :V big_smile big_smile big_smile big_smile

22

Re: Vaikinai Soliariume

kas cia jau zino kas gejus kas ne:D

23

Re: Vaikinai Soliariume

Erikas, 16 parašė:

Ale ziuriu per daug cia heterosexualu statibninku ir moteru kasininkiu , kuriu nusistatymas apie vyra turi buti toks : Smirdantis , nesvarus , nestilingas ir t.t. , gal dar pasakysit kad pazastis skustis irgi negeraj ?:/ zhmones kelintam jus amziuj ?

mes teisingame amziuje wink ir darome viska kas priklauso kad butum svarus ir grazus big_smile nu bet **** i soliariuma eit :V kam ta savo jautria oda gadint :V big_smile big_smile big_smile
geriau jau vasara kokiame kaime sienuka savaitele padeti bubutems vezti, idegis garantuotas iki ziemos wink big_smile

24

Re: Vaikinai Soliariume

O siaip vaikinai ir soliariumas....... nieko bloga net keleta tokiu pazystu ir visai normaliai.
aisku nevisi ir nevisos supranta kad tai nekaltas blogis

25

Re: Vaikinai Soliariume

Egidijus, 24 parašė:
Erikas, 16 parašė:

Ale ziuriu per daug cia heterosexualu statibninku ir moteru kasininkiu , kuriu nusistatymas apie vyra turi buti toks : Smirdantis , nesvarus , nestilingas ir t.t. , gal dar pasakysit kad pazastis skustis irgi negeraj ?:/ zhmones kelintam jus amziuj ?

mes teisingame amziuje wink ir darome viska kas priklauso kad butum svarus ir grazus big_smile nu bet **** i soliariuma eit :V kam ta savo jautria oda gadint :V big_smile big_smile big_smile
geriau jau vasara kokiame kaime sienuka savaitele padeti bubutems vezti, idegis garantuotas iki ziemos wink big_smile

as tos pacios nuomenes wink

26

Re: Vaikinai Soliariume

Dora, 18 parašė:
Evelina, 17 parašė:
Erikas, 16 parašė:

Ale ziuriu per daug cia heterosexualu statibninku ir moteru kasininkiu , kuriu nusistatymas apie vyra turi buti toks : Smirdantis , nesvarus , nestilingas ir t.t. , gal dar pasakysit kad pazastis skustis irgi negeraj ?:/ zhmones kelintam jus amziuj ?

nu man taip geriau, neigu kazkoks gejus kuris kaip ir merginos 3 valanadas praleidzia kad gerai atrodytu;) nesakau kad jus apskritai neturite savimi rupintis, bet soliariumas tai jau per daug wink

Evelina, ne gejus, o metroseksualas wink

ou atsiprasau:)

27

Re: Vaikinai Soliariume

nu as nelabai suprantu jusu. man paciam irgi pilnai uztenka kiek as naturaliai idegu per vasara budamas lauke ir specialiai nesideginu nei vasara kur nors, nei ziema soliariume, bet kas cia blogo jei kitiems yra poreikis but idegusiam ir ziema, tai kodel tiek vaikinas, tiek mergina negali degintis soliariume? o tai kodel merginom galima but idegusiom nenaturaliai, o vaikinam ne? kur jus cia izvelgiat piderastiskuma?? kitiem ir pvz. pazastu skutimas gali pasirodyt piderastiska, o kitas jaucia toki higienos ir estetikos poreiki ir jas skutasi.. :V

28

Re: Vaikinai Soliariume

nu nezinau skustis gal ir normalu,
bet soliariumai :?

29

Re: Vaikinai Soliariume

as tai vasara miegu iki 4riu dienos , o 4ta nelabai saule buna tai kas man belieka ?:)

30

Re: Vaikinai Soliariume

pats kaltas, reik zadintuvo wink

31

Re: Vaikinai Soliariume

o tarkim pazvelgus i istorija, kai aristokratai tiek vyrai, tiek moterys pudruodavosi kad nebutu panasus i kaimiecius dirbancius laukuose, cia normalu ar ne? :? pasikeite laikai, pasikeite mada, pasikeite priemones ir tiek..

32

Re: Vaikinai Soliariume

pritariu , bet dabar madoj arostokratiska baltumas , kokie mes visi nemadingi ! smile

33

Re: Vaikinai Soliariume

fuy,man nepatinka soliariuminukai hmm net kaj panos per daug jame pabuna,negrazhu..man grazhiau naturalus idegis smile

34

Re: Vaikinai Soliariume

Man zeuriai slyksciai atrodo tiek vaikinai tiek merginos kai orandzinaii ar juodi vaiksto...iskart matosi

35

Re: Vaikinai Soliariume

Tomas, 15 parašė:

Man zeuriai slyksciai atrodo tiek vaikinai tiek merginos kai orandzinaii ar juodi vaiksto...iskart matosi


teisingai wink big_smile