21

Re: kaip nugaleti pavyda?

sunku paiskint kas geriau

22

Re: kaip nugaleti pavyda?

ai  siaip geriau nesigilinti..

23

Re: kaip nugaleti pavyda?

aisku parodyti kad tokie pasakymai nepatinka o ten  kvarsinti sau galva kas su kup ir kur tai visai tada zmogui laisves neduodi... kas per daug tas negerai

24

Re: kaip nugaleti pavyda?

teisi, siaip visada laimingai gyventi ne imanoma ane?

25

Re: kaip nugaleti pavyda?

jo  eimanoma bet juk galima pasistengti kad tau butu gerai:) ir bereikalo nekamuoti saves ivairiais klausimais gadinti sau nuotaika:)

26

Re: kaip nugaleti pavyda?

geriausia iseitis

27

Re: kaip nugaleti pavyda?

Gina, 22 parašė:

na jo man sake net foto rode.. sedi sako, va tavo konkurente... nu  blyn galvoju ... as net nezinojau kad turiu kazkokias konkurentes.. tad pradedi sukti galva ir  galvot ar dar kokiu konkuenciu nera... kam to reikia...

butent, kad pradedi sukti galvo ir galvoti - kuo maziau galvoti, kuo daugiau pasitiketi partneriu ... esu pati tai patyrus, tie prisigalvojimai, itarinejimai, ismastyti pavydai, atssaldo santykius, paskui juos atgal i vieta atsatyti labai sunku ... as pati taip pat esu beproto pavydi, bet ismokau pavyda uzgniausti, kad neprarasti mylimo zmogaus ... bet santykiuose visada taip buna, kad kazkuris viena labai pavydus, o kt reikia laisves wink

28

Re: kaip nugaleti pavyda?

jo mano ex irgi geras buvo...ateidavo ir sakydavo "zuikuti, isivaizduoji sian viena pana su kuria vaziavom masinoj prie manes kabinosi..paskuj bande kelnes numauti.. bet as nieko nedariau..norejau pazet ar ji isdrys..juk ji tokia jaunute.."taj turejau ji pasveikint kad jis nieko nedare?? su pavydu sunku susigyvent... uzgniauzt irgi kartais buna labai sunku....gerai kad tai tolima praeitis..

29

Re: kaip nugaleti pavyda?

Simute, 21 parašė:

jo mano ex irgi geras buvo...ateidavo ir sakydavo "zuikuti, isivaizduoji sian viena pana su kuria vaziavom masinoj prie manes kabinosi..paskuj bande kelnes numauti.. bet as nieko nedariau..norejau pazet ar ji isdrys..juk ji tokia jaunute.."taj turejau ji pasveikint kad jis nieko nedare?? su pavydu sunku susigyvent... uzgniauzt irgi kartais buna labai sunku....gerai kad tai tolima praeitis..

tai sveiką bičą turėjai.nu žinai, su tokiu bele kas durnyne atsidurtu iš pavydo

:-)o aš žinau, jei pavydžiu - vadinasi ne be reikalo.tai man kaip pavojaus signalas.draugavau 4 metus su vienu, nė kartelio pavydas nesukilo, pasitikėjimas, gražu ir t.t. su kitu jau po mėnesio kaip ant adatų sėdėjau.ir ne be reikalo, pasirodo...

30

Re: kaip nugaleti pavyda?

Simute, 21 parašė:

jo mano ex irgi geras buvo...ateidavo ir sakydavo "zuikuti, isivaizduoji sian viena pana su kuria vaziavom masinoj prie manes kabinosi..paskuj bande kelnes numauti.. bet as nieko nedariau..norejau pazet ar ji isdrys..juk ji tokia jaunute.."taj turejau ji pasveikint kad jis nieko nedare?? su pavydu sunku susigyvent... uzgniauzt irgi kartais buna labai sunku....gerai kad tai tolima praeitis..

=]
na manau tokiu atveju vaikinas specialei bando sukelt tau pavyda kad pamatyt kad tau jis rupi ar dar kokiu velniu. manau poveikis geresnis butu jei butum sureagavus saltai, ar papasakojus kaip tau bende kelnes numaut koks draugas big_smile

31

Re: kaip nugaleti pavyda?

su kerstavimais nieko nepasieksi
jei jis tau pasakoja, kad merga kabinasi, tai gal pats nori kad pavydetum, kai kuriems patinka, kad ju pavydi (aisku proto ribose)
o siaip tai jei pasakoja tai dziaukis, vadinasi nera ko pavydeti, va jei nepasakotu, o pats ant kitu liptu tai jau tada reiketu pagalvoti

32

Re: kaip nugaleti pavyda?

na o jei pasako taip: "zuikuti, tu niekada nesuzinosi, ar as permiegosiu su kokia pana ar ne.nes visada as tau sakau taip kad tu nerisi ar tai bajeris ar ne".. zinot..po tokio vaikino nesinori jokiu kitu.. :[

33

Re: kaip nugaleti pavyda?

Simute, 21 parašė:

na o jei pasako taip: "zuikuti, tu niekada nesuzinosi, ar as permiegosiu su kokia pana ar ne.nes visada as tau sakau taip kad tu nerisi ar tai bajeris ar ne".. zinot..po tokio vaikino nesinori jokiu kitu.. :[

as nesuprantu is kur jus traukiat tokius asilus big_smile
jau senej pastebejau kad kuo grazesne merginos isvaizda tuo renkas bukesni vaikina. cia turbut vaikino protas atvirksciai proporcingas merginos groziuj ;]]]] kad ir kaip butu gaila

34

Re: kaip nugaleti pavyda?

tai tau, Arūnai, ilgakojė blondinė manekenė nenusimato... kad ir kaip butu gaila:)

35

Re: kaip nugaleti pavyda?

Indre, 26 parašė:

tai tau, Arūnai, ilgakojė blondinė manekenė nenusimato... kad ir kaip butu gaila:)

jei cia komplimentas kad esu protingas tai aciu smile

36

Re: kaip nugaleti pavyda?

nu taip ir tikėjau, kad suprasi.vadinas, tikrai ne kvailas.

37

Re: kaip nugaleti pavyda?

paim su lazda ir primusk pavyda smile