41

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

Nikita, 16 parašė:

lietuva-absurdas. anglijoje-nereikia pirkt JOKIU SASIUVINIU ir KNYGU. viska kas as pirksiu mokyklai - tai trintuka, nes savo pameciau. na dar kuprine pakeisiu, nes sena man nepatinka ir per didele.sportbacius nupirksiu kitus, nes senus tyngiu plaut smile sasiuvinius visus duos mokytojai, knygas dalina per pamokas ir poto surenka. namu darbams(jei tokius uzduoda big_smile ) kopijuoja testus visuokius, arba dar ka nors.

na negrazu..negrazu..ar tau ne geda..:D juk skatini wisus waziuot i anglija..juk lietuwos vyriausybe kaip tik stengiasi kad mokiniai ir wisokie studentai pasiliktu lietuwoje..:D ak kox tu nedoras:D

42

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

ir svente ir bankrotas :=)

43

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

Emilija, pasakyk ka vyriausybe daro kad studentai ir mokyniai pasiliktu lietuvoje? big_smile  ziema mokykloe puse vaiku serga nes selydoma niekas... pavasari - mokyklose slapia, nes stogai kiauri. mokytojai - seni ir niekam tyke.

44

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

Nikita, 16 parašė:

Emilija, pasakyk ka vyriausybe daro kad studentai ir mokyniai pasiliktu lietuvoje? big_smile  ziema mokykloe puse vaiku serga nes selydoma niekas... pavasari - mokyklose slapia, nes stogai kiauri. mokytojai - seni ir niekam tyke.

aj kad net nzn ka ta wyriauyibe daro..matai wisa laika pinigu truksta:D na bet wis tiek negrazu propaguotu emigracijaD:

45

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

Emilija, 15 parašė:

aj kad net nzn ka ta wyriauyibe daro..matai wisa laika pinigu truksta:D na bet wis tiek negrazu propaguotu emigracijaD:

kam negrazu o kam grazu smile as lietuvoje niekada neuzdirbciau 550svaru(2750lt) per vasaros atostogas, kurios trunka 5 savaites.  todel man ir grazu propaguoti emigracija. "man rupi zmoniu ateitis" smile

46

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

tai tu cia labai mazai uzdirbai per 5 savaites anglijoj... na bet gal kaip 16metis... gal normaliai.. smile

47

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

Rugsejo pirmoji-gedulo diena, vaikai..:)

48

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

Nikita, 16 parašė:

Emilija, pasakyk ka vyriausybe daro kad studentai ir mokyniai pasiliktu lietuvoje? big_smile  ziema mokykloe puse vaiku serga nes selydoma niekas... pavasari - mokyklose slapia, nes stogai kiauri. mokytojai - seni ir niekam tyke.


galiu tik tiek pasakyt,kad ne visose mokyklose slapia,salta,stogai kiauri ir pan. smile Ir beje kai kurie mokytojai ir seni yra daug geresni uz jaunus tongue ir su jais galima normaliai pakalbet smile Ne vien toj tavo anglijoj galima rasti laime... tongue aj beje ten kazka kalbejai apie svarkus,tai kaip suprantu turejai omeny uniformas,tai zinok ir Lietuvoj nesioja uniformas
:-D:-D tai,kad nepasiguodei ir nepasigyrei tongue

49

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

oo wa pritariu..:d juk ishtiesu ne wisose mokyklose tai jau blogai:D beto kiek zinau tai beweik wisos lietuwos mokyklos turi uniformas:D mors as asmeniskai dziaugiuosi jog pas mane shulei tokiu dalyku kaip uniformos nera:P

50

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

aj... santaros mokykloj kur as mokiausi, tai reikejo nesiot svarka, tik kad niekas ne nesiojo smile o poto pasake direktorius... kad galim ne nesiot smile

51

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

Marija, 20 parašė:

tai tu cia labai mazai uzdirbai per 5 savaites anglijoj... na bet gal kaip 16metis... gal normaliai.. smile

tai kad as dar ispanijoje buvau su tevais 10 dienu smile
man  mokejo minimuma, kaip 16-ka meciui(3,05svaru per valanda) nuo 18 4,05 o nuo 21 tai 5,05.
beto, as dar per visas kitas atostogas ten galesiu dirbt ir sestadieniais smile