41

Re: filmai karo tematika????

priesas uz vartu, valtis---- geriausi filmai karo tematika, o rusisku geru nera--- visi jie atskiesti ideologijos ir rusisko nacionalizmo "kokteiliu".

42

Re: filmai karo tematika????

smile

43

Re: filmai karo tematika????

drysciau suabejot Eugenijau...:DD rusiski filmai visiskai kitokie nei holivudiniai...jie rodo daugiau tiesos,realiau viskas....

44

Re: filmai karo tematika????

hmmm as kaip kariniu strukturu profesionalas daug filmu esu mates ta tema.

taip staigiai tai Bravo Zero Two apie SAS Irake 1991.

Dar vat nesenai maciau gera "Broedrene" danu filma apie KOFOR ar EUFOR. kaip ten dabar vadinasi net nebezinau...

o rusisku ensu daug mates, nors Blokpost visai patiko

45

Re: filmai karo tematika????

Antradienį berods per LNK rodys "Užduotis Vietname" ar kažkas panašaus. Jaučiu geras bus smile

46

Re: filmai karo tematika????

Machiau ne viena bet pagal pavadinimus pamenu tik Gelbstin eilini rajana. Aisku ten kaikur realumo gerokai truxta, bet visai ydomus filmas smile Nu shiaip labiausia tokio amerikonishko sh malimo apie ju tai pacioj pradzioj buvo ... kai pasiuncia visa bury gelbeti vienintelio kareivio, atseit kad jo mamyte vargshele neliktu viena be vaiku ...
Nu o dar ka ish kariniu pamenu tai ten kazkoky apie snaiperius du ... rusu ir amerikonu lygtais ... kai jie ten viens kita gaude ar pan. Nu o daugiau bent dabar nepamenu filmu, bet tikrai yra keletas geru smile

47

Re: filmai karo tematika????

nu gal rusai ir vokieciai?nes karo metais kad rusai ir amerikonai negalejo but..

48

Re: filmai karo tematika????

Grozovyie vorota man patiko   su tuo   is uzdraustos zonos laidos  vedeju  , kiek pastebejau su juo visi filmai geri sitas  panasus i 9 rota    bet man labiau patiko   .

49

Re: filmai karo tematika????

9 rota:::405

50

Re: filmai karo tematika????

man ta tema tai labiausiai patiko gelbstint eilini rajana,ten tai jegovas filmas smile

51

Re: filmai karo tematika????

pritariu tik bishkiuka siuzetas durnas...

52

Re: filmai karo tematika????

o man atiko 9 rota, tada swoloci... gelbstint eilini rajena, dar perl harboras (romantika ach),

53

Re: filmai karo tematika????

tikrai kiekvienas privalot pasiziuret "grozoviji vorota" nes tas filmas statytas pagal real faktus .
as pats is pradziu maciau dokumentika ta tema o tik poto filma isvydau tai ir adrenalino prikaupe ir asara isspaude ir pats filmas su realybe nesipyko big_smile

54

Re: filmai karo tematika????

na tada reikia ieskotis jojo jau kazkur:)

55

Re: filmai karo tematika????

p.s. jis trunka 4 val big_smile

56

Re: filmai karo tematika????

ohoo

57

Re: filmai karo tematika????

Wisaj Nieko big_smile

58

Re: filmai karo tematika????

9rota