21

Re: Ko jis nori?

Evelina, 17 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

tai nekreipki i ji jokio demesio paprasciausiai,vaikinukas nesubrendes kuris megsta rizikuota juk niekas nemato ir tikrai jo pana nepatiketu kad jai tai pasakytum...bent jau tokia mnao nuomone

bet as ne noriu kad ji tai zinotu
beja sian dar vieno tokio vaikino paklausaiu tai jis man pasake kad ji manes nekencia
labiau uz viska pasaulija :? nesuprantu ji manes niekada su jo ne mate tai kodel ji manes  nekencia :?

mano labai panasi situacija kaip ir tavo... jo mergina irgi manes nekencia o mes bendraujame jau labai senai bendravome ir pries pradedant jiems draugauti... mes paprasciausi draugai o ji reikalauja kad jis istrintu mano numeri ir t. t. ir siaip pastoviai mane zvilgsniais varsto...:[

22

Re: Ko jis nori?

nu man biski kitaip as ji tik maciau anksciau daznai, mes nebuvome pazystami
as su jo pradejau bendrauti kai jie jau kartu buvo bet tai aisq nieko nekeicia.
bet juokinga kai netgi uzdraudzia su manim sveikintis tai cia visai

23

Re: Ko jis nori?

suprasciau ja jeigu su jos vaikinu mane kas nors sietu daugiau nei bendravimas...tada juk ir butu del ko nekest... o siaip tai kai pamatau juos kartu stengiuosi isvengt susidurimo nes ji manau supyktu jeigu pasisveikintumem...

24

Re: Ko jis nori?

jo jo taip ir yra , o sian ji vel maciau tai mes ejom namo tai jis man paklause ka jis galetu jai padovanoti nes rytoj jie jau puse metu draugauja. pirma karta apie ja su manim kalbejo.
:? keista retkarciais tai netgi uzknisa