1

Tema: Forumo visuomenė

Taigi galiu drąsiai teigti, jog čia yra taip:
Yra grupė žmonių, kurie diskutuoja dėl taškų.
Yra, kurie dėl populiarumo.
Yra kritikų, kurie tik sukūrus kitokią temą (išsiskiriančia iš visų) pavadina jos autorių "durniumi".

Kodėl čia taip? Kodėl visi tokie susikaustę ir negerbiate vienas kito?

p.s. Aišku šia tema bus daug nepatenkintų. big_smile

2

Re: Forumo visuomenė

as del, kad kartais nebuna ka veikti smile tai ir parasau.. smile

3

Re: Forumo visuomenė

As irgi pastebejau lygiai ta pati, ir man labiausei nepatinka, sitie visi kritikai, kurie galetu ir patyleti, arba tiesiog nekreipti demesio i temas kurios jiems nepatinka, nors labai sunku pasakyti ar jiems tikrai nepatinka, greiciaisei nori pasisakyti, tik neturui ka:)

4

Re: Forumo visuomenė

Tautvydas, 20 parašė:

Taigi galiu drąsiai teigti, jog čia yra taip:
Yra grupė žmonių, kurie diskutuoja dėl taškų.
Yra, kurie dėl populiarumo.
Yra kritikų, kurie tik sukūrus kitokią temą (išsiskiriančia iš visų) pavadina jos autorių "durniumi".

Kodėl čia taip? Kodėl visi tokie susikaustę ir negerbiate vienas kito?

p.s. Aišku šia tema bus daug nepatenkintų. big_smile

Nu tu cia ir prilanxtei..Nesuprantu tokiu zmoniu kurie kuria tokias temas..Kam to reikia, aiskintis tai kas yra normalu..visi skirtingi todel ir komentarai skirtingi..O ten kas del ko reiskiasi tai man dzin..As pvz rasau tada kai man ta tema yra pazystama, patinkanti ir aktuali, arba kai pastebiu nesamone (bet jei man nesamone tai kitiem gal priesingai, tas man irgi dzin..)..O kokie taskai yra cia minimi tai nelabai supratau, kur tie taskai parasyti ir kokia is ju nauda? Kad as negerbiu kitu tai taip gal ir yra tiesos, bet..gerbiu tik tuos kurie mane gerbia..
Vienu zodziu tokios ir panasios temos yra kuriamos is neturejimo kaveikt..sh.. pamalt..galima juk sugalvoti ir idomesniu temu..:D

5

Re: Forumo visuomenė

nu va tai dabar sukurei tema del populiarumo?

6

Re: Forumo visuomenė

forumuose zmones lankosi del ivairiu priezasciu, bet manau daugumai cia esanciu svarbiausia priezastis yra bendravimas ir savos nuomones isreiskimas smile

7

Re: Forumo visuomenė

pritariu vilijai ir galiu prideti kad tai visai neblogas laiko praleidimas

8

Re: Forumo visuomenė

tiem kam nepatinka temos...as sakau-apsisikit jus skersi..yra krc daug temu tad galit pyzdinti i bet kuria...nepatinka ne viena..susikurkir patys GUDRUOCIAI wink

9

Re: Forumo visuomenė

Tautvydas, 20 parašė:

Taigi galiu drąsiai teigti, jog čia yra taip:
Yra grupė žmonių, kurie diskutuoja dėl taškų.
Yra, kurie dėl populiarumo.
Yra kritikų, kurie tik sukūrus kitokią temą (išsiskiriančia iš visų) pavadina jos autorių "durniumi".

Kodėl čia taip? Kodėl visi tokie susikaustę ir negerbiate vienas kito?

p.s. Aišku šia tema bus daug nepatenkintų. big_smile

galbut kiti nori pasirodyt sustresni kitus durniais vadindami? dar reikia laiko, kol visuomene cia truputi daugiau prades toleruot vini kitu nuomones, taciau juk tas pats ir realybej... tik gal tau pavyksta su tuo nesusidurt.

10

Re: Forumo visuomenė

as rasau todel kad man patinka atvirai reiksti savo nuomone

11

Re: Forumo visuomenė

asmeniskai as rasau del to, kad man patinka padiskutuoti, pasigincyti,prieiti prie bendros nuomones, tiesiog linksmas uzsiemimas laisvalaikio metu.

12

Re: Forumo visuomenė

Na gerai, sutinku, jei žmogui tema yra aktuali, na jei jis tikrai su tuop susiduria.
TAČIAU, labai dažnas atvejis, kai yra tie kritikai, na ir jie turi pasisakyt visose temose, net ir tose kur neturi ką pasakyt tai prisikabina prie bet kokios smulkmenos. Taip atsiranda baimė reikšti savo nuomonę.

13

Re: Forumo visuomenė

seip as asmeniskai ateinu cia kai nera ka veikt=) palandzioju, paziuriu kas gero, idomaus, kartais ir ka nors visai smagaus atrandu=) bet neretai cia buna nykoka, nes pastebejau, kad zmones linke tiesiog parasyti savo nuomone, perskaite pirma ar kelis pirmus postus, todel diskusija oi kaip retai issivysto.. taigi idomiau pasigincyt del ko nors=))

14

Re: Forumo visuomenė

Evaldas, 18 parašė:

as del, kad kartais nebuna ka veikti smile tai ir parasau.. smile

sutinku o kartais ir turiu a pasakyti

15

Re: Forumo visuomenė

dazniau ir dazniau populiareja tokia tendencija ... zmones ateina i foruma ne tiik isreikst savo nuomones vienu ar kitu klausimu, bet ateina tokiu, kurie tik smerkia kitu asmenybiu nuomone ...

Tautvydas, 20 parašė:

Na gerai, sutinku, jei žmogui tema yra aktuali, na jei jis tikrai su tuop susiduria.
TAČIAU, labai dažnas atvejis, kai yra tie kritikai, na ir jie turi pasisakyt visose temose, net ir tose kur neturi ką pasakyt tai prisikabina prie bet kokios smulkmenos. Taip atsiranda baimė reikšti savo nuomonę.

taigi pritariu Tautvydui, kad kartais buna baisoka pasisakyti, nes gali but nesuprastas sad

p.s. juk del skoniu nesigincijama!

16

Re: Forumo visuomenė

Kiekvienas turi teisia i savo nuomone ir beja gerbiu zmones, kurie ja turi, o sutikti ar ne - kiekvieno reikalas. Kitas  ? ar visi moka ta nuomone issakyti mandagiai... ( visko buna ).

17

Re: Forumo visuomenė

Na taip, kultūra čia būtina, manau. Na tiesiog tų nekultūringų piliečių čia daugiau smile
Jaunas žmogus nemoka apginti nuomonės, ne visur to reikia.
Sukuriame tema laisvalaikiui, o joje prasideda diskusija kam tokia tema, o ne atsakoma į temos klausimą smile

18

Re: Forumo visuomenė

joa joa viskas tik for fun big_smile

19

Re: Forumo visuomenė

rasau kad:
1. idomios temos tai nori pasireiksti (gyvenime irgi kisu nosi ne ten kur reikia smile)
2. nemoku tyleti ir nepatinka kada manes nepastebi
3. gerai ir greit praeina laikas tik buna liudna kai zmones visi off ir neraso tada kada as on bunu
o forumas skirtas tavo nuomonei tavo mintim ir .t.t. ir tie kure turi kazka pries kazkokias temas (pvz.As big_smile ) cia irgi zmoniu nuomone ir jie turi teise ja izsakyti wink
va pasakiau viska ka norejau

20

Re: Forumo visuomenė

forume lankausi nes patinka,pasakyti  ka as manau ka mastau...ir ne karta cia uz tiesa pasakyta sulaukiu asmeniniu laisku,tokiu nekokiu...ir tikrai as nemoku tyleti,ir matyti neteisybe...ir zmones kurie taskus renka...brr nukrato..