1

Tema: teminiai vakareliai

ar patinka lankytis klubuose kada buna special programa ir special aprangomis reik buti? big_smile

2

Re: teminiai vakareliai

pradesiu aisku nuo sawes big_smile fun buna toki vakareliai bet kad klubuose retai organizuojami hmm

3

Re: teminiai vakareliai

man patinka:) bent smagu galvoti ka apsirengsi kaip turetum atrodyti ir pan:) galetu ju but daugiau.

4

Re: teminiai vakareliai

Patinka... nes tuomet gali isijausti i kita vaidmeni,o juk tai zavi:)

5

Re: teminiai vakareliai

man ir ziauriai patinka, bet pvz ce Kns, ju mazai buna, o gaila neutral

6

Re: teminiai vakareliai

o man patinka tokie kur moterims leidizama apsirengti minimaliai big_smile :PP vat tokie patinka:D o tai aptinkama amsterdamo viesnamiuose:D big_smile big_smile :::223

7

Re: teminiai vakareliai

Snieguole, 21 parašė:

man ir ziauriai patinka, bet pvz ce Kns, ju mazai buna, o gaila neutral

vo vo cia kns budawo tokia grupe organizatoriu NoOne tai paorganizuodawo demesio vertus tokius vakarelius, o dbr nebesigirdi kzk nieko...

8

Re: teminiai vakareliai

Evaldas, 22 parašė:

o man patinka tokie kur moterims leidizama apsirengti minimaliai big_smile :PP vat tokie patinka:D o tai aptinkama amsterdamo viesnamiuose:D big_smile big_smile :::223


jezau,bet tu ir istvirkes kazkoks..vienas tik galvoj big_smile
o siaip man asmeniskai tai nelabai...
geriau kai yra laisviau ir pan..:)

9

Re: teminiai vakareliai

nu siaip kiek zinau trys pingvinai su teminiais lygtajs ar ne >?>???? o siaip teminiai vakareliai lt as manau nelabaj populiaru wink

10

Re: teminiai vakareliai

jo...cia kazkaip anksciau budavo taip daugiau kalbu...nors dabar nezinau kas vyksta...:)

11

Re: teminiai vakareliai

mirshta lietuva big_smile begam visi is h jos da greiciau:D neber jau teminiu vakareliu greit nebus vakareliu ishvis big_smile

12

Re: teminiai vakareliai

neisibegek tu cia..:)