141

Re: airijos lietuviai

eh kodel visi vaikai tokie verhai?:D ir ihsvis pariote ka cia darai cia gy skyrelis airijos lietuviams !!!

142

Re: airijos lietuviai

Kristina, 23 parašė:

o  cia tai algiz ziauriai suklydai,zinok buhalteriauju....bet ir jei grybus reiktu rinkti,tai as visai nesupykciau,kaip laivalaikis tai smagus dalykas....

gerai buheltiriauji vienu zodziuu nepaslenku cia kalbet visvien ta pati per ta pati kalbi dawai

143

Re: airijos lietuviai

algiz,pagaliau supratai,kad tau cia ne vieta ir dar neuzaugai kad suprastum visa teisybe. suns vieta budoj,o tu kaip suva ir teloji

144

Re: airijos lietuviai

Kristina, 23 parašė:

algiz,pagaliau supratai,kad tau cia ne vieta ir dar neuzaugai kad suprastum visa teisybe. suns vieta budoj,o tu kaip suva ir teloji


ismok kalbet ir tada kalbek o tau vieta sikinyke aire

145

Re: airijos lietuviai

lisk i buda....kramtyk suda...

146

Re: airijos lietuviai

Jus geri...

147

Re: airijos lietuviai

joa:D uzknisa kai 17kiniai nesupranta o shneka ir stumia wink savaime nervasima ir jau ignoruot nesinori big_smile

148

Re: airijos lietuviai

ne nu bet rimtai,anuose temose paskaitai,tai tik musti,gasdinti tas algis ir temoka

149

Re: airijos lietuviai

jis ir man grasino. kad jo draugeliai atvarys ir mane supi... nu supratot smile
Kristina, mano mama dabar lanko AAT Accounting courses level2. O kaip tu patekai i buhalteres?  lt patyrti turejai? ar kokius uk poperius turi?

150

Re: airijos lietuviai

asmeniniais klausimais forume nediskutuosiu,nikita rasyk i mano ID138994

151

Re: airijos lietuviai

a girdi bahuras, tau tik 16, pats dar nieko neismanai.:D o jau ant 7 metais vyresniu zmoniu varai smile

152

Re: airijos lietuviai

Tomas, 16 parašė:

buhaltere **** zinai kur **** **** to dar tik 23 ir tipo pabaigus moksus atearei ci adirbti buhaltere tik nejuokink zmoniu

lisk i savo prirasytas temas....nes ten vienas ir diskutuoji man atrodo.tu elgiesi kaip 14m mergaite.... bresti bresti ir dar karta bresti tau... kad suprastum net ka reiskia zodis buhalterija.... cia tau kaip NSO...

153

Re: airijos lietuviai

o jis galvoji supranta kas tas nso?:D

154

Re: airijos lietuviai

jauciu,nea,bet bus jam proga paklausti savo spintu draugeliu....

155

Re: airijos lietuviai

galetu kazkas cenzuruoti nepraustaburniu svaiciojimus. Dabar,kai vaikai perka kompus zaidimams,tai i-neto forumai tapo labai zemo lygio. Tomai,tu ne bicepsus kankink,o etiketo knygute perskaityk. jei kas isverstu uzsienieciams kas cia parasyta,tai geda uztrauktum ant visos Lietuvos. atsimink,neto forumai turi savo nerasytas etiketo taisykles. Issiplauk burnyte.

156

Re: airijos lietuviai

Viktoras, 34 parašė:

galetu kazkas cenzuruoti nepraustaburniu svaiciojimus. Dabar,kai vaikai perka kompus zaidimams,tai i-neto forumai tapo labai zemo lygio. Tomai,tu ne bicepsus kankink,o etiketo knygute perskaityk. jei kas isverstu uzsienieciams kas cia parasyta,tai geda uztrauktum ant visos Lietuvos. atsimink,neto forumai turi savo nerasytas etiketo taisykles. Issiplauk burnyte.

siuo atveju pritariu,sitam augusias ir protingam... smile zmoguciui

157

Re: airijos lietuviai

da ne tik tomuj bet i algiui reik big_smile algis ce bicepsus augina:D i spintas veziojasi:D bet kad tos spintos be drabuziu sad o as taip noriu nauju drabuziu:D

158

Re: airijos lietuviai

big_smile

159

Re: airijos lietuviai

nu cia kam jau taip juokinga taika zinau cia tau kristinja jau kaip anekdotas kad tiek juokinga karoce juokini tu elgiesi kaip 10mete gavus nauju zaislu

160

Re: airijos lietuviai

kas prakalbo apie zaislus?klausyk jei tu dar karta man parasyti toki laiska izedzianti i asmenine anketa...zinok... gera nepasirodes,apie tave daug kas suzinos