21

Re: ikirus gerbejas

che pas jus ten lezbejizmas yra rimtas reikalas ir visi i tai ziuri realiai? big_smile nes pas mus tai toks dalykas dar nlb yra paplites tai visi i tai ziuri kaip i humora neturinti nieko bendro su realybe big_smile~

22

Re: ikirus gerbejas

nu ne pas mane pvz jai koks nors naujas zmogus ateina ir kas nors pasako kad as lesbiete:D tai ispradziu padaro tokias akis o poto klause rimtai? taigi pas mus jau visi tokie.
taigi pas mus ir lengviau atsikratiti big_smile)

23

Re: ikirus gerbejas

... visokiu yra gerbeju... manau paprasciausiai padetu nuoshirdus pokalbis ir situacijos nuaishkinimas... Nors... ne visad:? Kai kurie per daug geros nuomones apie save, nuoshirdumas tokiu neima. Belieka tik ignoruoti.... ne tada kai yra nuotaika tai daryti, bet ishtisai.. laikui einant turetu dingti ikiruolis.:-)

24

Re: ikirus gerbejas

aha arba pradedi pasakot savo trukumus su pagrazinimais ;D elergijas vardinti iki begalybes big_smile kad zmogus issigastu... big_smile

25

Re: ikirus gerbejas

jo pasakyk,kad sifiliu sergi...;D

26

Re: ikirus gerbejas

nu... kad turi elergija nuo jo kvepalu big_smile kad turi elergija nuo kavos nuo alaus nuo degtines ... :DDDD

27

Re: ikirus gerbejas

o ka tu zinai gal jis pats nemegsta kavos,alaus,degtines ir t..t ir jam cia bus privalumas,tai dar labiau prilips ;D;D;D

28

Re: ikirus gerbejas

nu tai sakyk turi elergija prielipom big_smile~

29

Re: ikirus gerbejas

man ne problema atsikratyti gerbeju.
tik norejau suzinoti jusu nuomone siuo kl smile

30

Re: ikirus gerbejas

beje kartais tikrai atstumia waikinu kwepalai...

31

Re: ikirus gerbejas

Ausra, 16 parašė:

man ne problema atsikratyti gerbeju.
tik norejau suzinoti jusu nuomone siuo kl smile

Aisku, kad nesunku nusikratyti, taciau Tu cia daugiau norejai parodyt jog Tau demesio netruksta...! big_smile  Vaikiska kazkaip... :V

32

Re: ikirus gerbejas

Sigitas, 23 parašė:
Ausra, 16 parašė:

man ne problema atsikratyti gerbeju.
tik norejau suzinoti jusu nuomone siuo kl smile

Aisku, kad nesunku nusikratyti, taciau Tu cia daugiau norejai parodyt jog Tau demesio netruksta...! big_smile  Vaikiska kazkaip... :V

wa kaip tik to ir nenorejau parodyti, beje sia tema sukuriau tada kai turejau lb ikiru gerbeja,kuris elgesi wos ne kaip maniakas.
ir seip gerbejais nesigiriu

33

Re: ikirus gerbejas

todel kas kaip nori tas taip supranta,SIGITAI