41

Re: BANALUS klausimai..

man irgi nepatinka banalus klausimai..."diorgina" smile
nervina kai klausia ka veikiu...ka as galiu veik jei matot mane online...arba kaip sekas...nei jum idomu nei ka..o jei ir sektusi blogai maziausiai noreciau kad tai zinotumet jus...
nors aisku ne visada...
siaip as nieko pries kai to klausia..bet tai nepriesirdies..:)

42

Re: BANALUS klausimai..

o ko jus norit?:D

43

Re: BANALUS klausimai..

vistiek nesuprasi..:)

44

Re: BANALUS klausimai..

Julija, 16 parašė:

man patinka kai paraso: kodel graziausios ir nuostabiausios panos taip toli?
big_smile

aha... tayp ir yra... gaila... =//

45

Re: BANALUS klausimai..

mane labiausiai nervina "labas mazute ar nori gero sexo" tokiu zinuciu tai nekenciu...

46

Re: BANALUS klausimai..

Sintija, 18 parašė:

vistiek nesuprasi..:)

taj vat kad jsu niekad ir neina suprast orit shauksto bet kai duodam shauksta sakot norim shuduko:D tai pacios apsispreskit ko jus norit ;D

47

Re: BANALUS klausimai..

Esu asmeniskai labai pries susipazinimus internetu... nes dazniausiai buna zmogus toks kalbus kai jo nemato.. O sutinki,tai dinsta visas iskabumas, visa drasa... Man atrodo dazniausiai pazinciu per kompus ar smsus iesko nepatenkinti savimi zmones... tai ir kox skirtumas kaip pradesi kalba...galima banaliai,bet iskalbiai...

48

Re: BANALUS klausimai..

Meda, 19 parašė:

Esu asmeniskai labai pries susipazinimus internetu... nes dazniausiai buna zmogus toks kalbus kai jo nemato.. O sutinki,tai dinsta visas iskabumas, visa drasa... Man atrodo dazniausiai pazinciu per kompus ar smsus iesko nepatenkinti savimi zmones... tai ir kox skirtumas kaip pradesi kalba...galima banaliai,bet iskalbiai...

ka as zn mano nuomone tu labai klysti, Ne visada savimi nepatenkinti zmones iesko pazinciu per interneta wink paprasciausiai galbut realybeje kartais neturi galimybiu ieskot tu "pazinciu" smile Tu kaip pati isivaizduoji tu pazinciu ieskojima realybei a? Eini pro nepazystamas merginas ir kalbini ei labas kaip sekas? Absurdiska... zdz. As manau kad internete iesko antrosios puses ivairus zmones. Ir tiek, nedrasieji, kaip tu minejai ir tie, normalieji, kuriuos tu isbraukei is interneto istorijos big_smile~

49

Re: BANALUS klausimai..

Auris, 19 parašė:
Meda, 19 parašė:

Esu asmeniskai labai pries susipazinimus internetu... nes dazniausiai buna zmogus toks kalbus kai jo nemato.. O sutinki,tai dinsta visas iskabumas, visa drasa... Man atrodo dazniausiai pazinciu per kompus ar smsus iesko nepatenkinti savimi zmones... tai ir kox skirtumas kaip pradesi kalba...galima banaliai,bet iskalbiai...

ka as zn mano nuomone tu labai klysti, Ne visada savimi nepatenkinti zmones iesko pazinciu per interneta wink paprasciausiai galbut realybeje kartais neturi galimybiu ieskot tu "pazinciu" smile Tu kaip pati isivaizduoji tu pazinciu ieskojima realybei a? Eini pro nepazystamas merginas ir kalbini ei labas kaip sekas? Absurdiska... zdz. As manau kad internete iesko antrosios puses ivairus zmones. Ir tiek, nedrasieji, kaip tu minejai ir tie, normalieji, kuriuos tu isbraukei is interneto istorijos big_smile~

Nu o kodel butinai gatveje? Juk,tam yra skirtos kavines,klubai... O iskitos puses,juk lb faina,kai eini gatve ir tiau kox vaikinukas sako"labas.." mirkteli ar pan... Nu kazkada ir as durniavau ir buvau susitikus su keliais vaikinais ir interneto,bet pamacius juos realybeje mano susidarytas portretas visai nesutapo su bendravimu internete...;) O isvis tokio amziaus kaip 17-19metu pats tas susipazinimas,mokinimasis "kabliuoti"...o kas is to,kad visa laika mokesi bendrauti inteke,o isejas i gatve,kad ir bijosi fainai panikei mirktelt,ar ja siaip uzkalbinti..:)

50

Re: BANALUS klausimai..

as toks big_smile nesu kalbus tikrovei ir nesu kalbus inete big_smile as galiu tik pasakyt dink nuo mano akiu:D

51

Re: BANALUS klausimai..

o as atrasau visiems, iskyrus tiems kurie pirmu laisku siulo pasimylet. man atrodo kuo daugiau draugu tuo geriau smile kas ka sugalovoja tas ta raso smile o po to jei matai, kad bendravimas nepatika tada galima nutraukti. spresti apie zmogu is pirmo, kad ir banalaus sakinio nereiketu...