21

Re: senatwe

... ne kiekvienam lemta sulaukti... ishmintingos senatves...

22

Re: senatwe

tai vat evelina tame ir dela kad ne kiekvienam lemtas laimingas gyvenimas big_smile~

23

Re: senatwe

Ausra, 16 parašė:

ar bijot pasenti?ar geriau mirti jaunam?

kvailai skamba tavo klausimai....pirma susirask gyvenimo tiksla ir pora, o tada kazin ar liks kada galvot apie senatve

24

Re: senatwe

Rasa, 26 parašė:
Ausra, 16 parašė:

ar bijot pasenti?ar geriau mirti jaunam?

kvailai skamba tavo klausimai....pirma susirask gyvenimo tiksla ir pora, o tada kazin ar liks kada galvot apie senatve

jei kwailai tai iswis gali nereiksti sawo nuomones

25

Re: senatwe

oi ne senatves nebija...:D)o mirti jauna tai irgi nenoriu

26

Re: senatwe

Senatve labai sąlyginis reikalas. Kai buvau 20 metų,jaučiausi labai subrendusi ir ganetinai sena.Dabar ,kaip sakoma,žilė galvon, velnias uodegon.:) Jauneju su lig kiekviena diena.:)

27

Re: senatwe

Loreta, 40 parašė:

Senatve labai sąlyginis reikalas. Kai buvau 20 metų,jaučiausi labai subrendusi ir ganetinai sena.Dabar ,kaip sakoma,žilė galvon, velnias uodegon.:) Jauneju su lig kiekviena diena.:)

Manau, normalu pradet kazkada ir jaunet, nes gi senelius lygina su vaikais... :V ( Cia is to pasijuokt reikia... nereikia priimt pergiliai i plaucius... )

28

Re: senatwe

Ačiū,Sigitai,už supratimą.:):)

29

Re: senatwe

senatve senatve susimastom visi apie je big_smile va sukakojo man 25 da meteleis pasenau big_smile iki 20 augam o nuo 20 jau senstam big_smile o nuo 50 kiek zinau vel vaikeja big_smile bent vidum big_smile

30

Re: senatwe

as tai galvoju... jai sirdis jauna, tai zmogus niekada nesenas...

31

Re: senatwe

Kristina,Tu labai teisingai pastebejai.Apsidairykim aplink ir pamatysime daug garbaus amziuas,bet jaunatvisku ir tolerantisku zmoniu.Ir kiek daug salia musu yra jaunu amziumi bambekliu ir sventeivu.:)

32

Re: senatwe

senstam senstam big_smile amzinai sirdy jaunas nebusi big_smile kai ciut paeisi tai ir senatve pajusi big_smile