1

Tema: KOKETES

KOKETES..merginos megstat koketuot? smile kur dazniausiai? flirtavimo ribos.. nu ir vaikinu nuomone apie merginas ypac megstancias koketuoti big_smile

2

Re: KOKETES

hmm jei vaikinas patinka tai vienintelis budas su juo pabendrauti ir susidaryti kzk ivaizdi apie ji big_smile

3

Re: KOKETES

Koketuoti manau nera blogai...Ir galima betkur darbe,autobuse,parduotuveje...tai pagyvina gyvenima...

4

Re: KOKETES

Pakoketuoti kartais faina..:D Na, bet is tiesu reikia kazkaip jausti kazkokias ribas. Va, su tokiu vienu paflirtavau neseniai truputuka tiesiog siaip, o tas ir pamane, kad man ziauriai patinka, kad ji "kabinu". Dabar kai pristojo, tai ir neatstoja. Vis skambineja, rasineja, praso, kad su juo susitikciau. O as tai nenoriu, man tai jis reikalingas, kaip suniui penkta koja. Zodziu, reik ziuret su kuo flirtuoji:)
Ai, tiesa, negalima su lb daig kuo flirtuot, nes kazkaip daznai vaikinai tada pagalvoja, kad tu esi visai nerimta:)

5

Re: KOKETES

Julija, 19 parašė:

Pakoketuoti kartais faina..:D Na, bet is tiesu reikia kazkaip jausti kazkokias ribas. Va, su tokiu vienu paflirtavau neseniai truputuka tiesiog siaip, o tas ir pamane, kad man ziauriai patinka, kad ji "kabinu". Dabar kai pristojo, tai ir neatstoja. Vis skambineja, rasineja, praso, kad su juo susitikciau. O as tai nenoriu, man tai jis reikalingas, kaip suniui penkta koja. Zodziu, reik ziuret su kuo flirtuoji:)
Ai, tiesa, negalima su lb daig kuo flirtuot, nes kazkaip daznai vaikinai tada pagalvoja, kad tu esi visai nerimta:)

Na taip cia tai tiesa...

6

Re: KOKETES

Flirtavimui ribų nėra ir negali būti!! Flirtas,tai tiesiog kaip oras reikalingas išlaikyti seksualinei potencijai.Nori seksualiai mirti - neflirtuok. Aš flirtuoju visur ir visada:)

7

Re: KOKETES

Heh.. Sutinku, flirtas yra gerai.. smile
Niekas geriau dienos nepraskaidrina... big_smile

8

Re: KOKETES

jo pritariu giedriui irgi megstu nieko nepasakysi geras dalykas big_smile

9

Re: KOKETES

alia kas per daug tas nesveika. Visur sita taisykle limpa. Bet kokioje gyvenimo situacijoje big_smile bet kas per mazai - taip pat nigerai ;D tad merginos ismokim gyvent per viduriuka ;D

10

Re: KOKETES

em... :V norejau pasakyt ismokit gyvent per viduriuka ;D ;D ;D

11

Re: KOKETES

Flirtas - gyvenimo variklis, be jo jokio idomumo gyventi smile

12

Re: KOKETES

Kęstutis, 18 parašė:

KOKETES..merginos megstat koketuot? smile kur dazniausiai? flirtavimo ribos.. nu ir vaikinu nuomone apie merginas ypac megstancias koketuoti big_smile


ach jus flirtuotojai flirtuotojai big_smile big_smile smile)