61

Re: Glamonės viešame transporte

tikrai pradeciau kolioti,kas cia dabar visokie iskrypeliai liestis gali,tikrai ne...

62

Re: Glamonės viešame transporte

niu to jau per daug... yra vienas geras budas nuskausminti tokius, bet viesai nesakysiu: dar apkaltins smurto propagavimu:D

63

Re: Glamonės viešame transporte

paneles saunuoles. Didele pagarba. jei lys tik kas nors iskart i snuki. jei buciau pana ir paliestu tai is kelienio i tarpukoji. 100% nokautas smile

64

Re: Glamonės viešame transporte

jo tas tai veiksmingas dalykas, arba i nariuka kojos susileistu irgi.... big_smile

65

Re: Glamonės viešame transporte

Oleg, 22 parašė:

Ta prasme, daznai pilnai autobuse/troleibuse, kad koks nepazistamas vaikynas stovintys shalia pradetu liesti uzpakaliuka, ar kokia kita kuno dali smile) Kaip reagavote? Gal teko tai stebeti? smile Jusu nuomone apie tai smile

tai kad tokių žygių dažniau seni kriošenos užsiima... jei vaikinas koks bent pasišlykštėjimo nesukelia ;D bet retai tokių drąsuolių pasitaiko ;]

66

Re: Glamonės viešame transporte

geriau zodinis flirtas tai maloniau. gal todel jaunuoliai nlb lenda smile

67

Re: Glamonės viešame transporte

o jei lenda tai pagrinde tie, kurie vos ant koju bepastovi...vakar vienas toks bande mane trulike paciupineti...;D artimiausioj stotelej islipo;D

68

Re: Glamonės viešame transporte

tai ka padarei jam?:D

69

Re: Glamonės viešame transporte

tarp koju pas juos labai jautru;D

70

Re: Glamonės viešame transporte

Aistė, 18 parašė:

yra teke, kelis kartus..... nu ka, skandalo nekeliau... nepradejau rekti kur cia rankas laikai,is karto kai pajutau, kad rankos ant mano kuno, tai per sausakimsa autobusa prasigrudau i kita autobuso gala.. :::138 Nesu nuotykiu ieskotoja, todel nuomone yra kategoriska..:)


man irgi teko tai patirti.... fui, slykstu... bet as tai nesusilaikiau ir uzkeliau toki skandala, kad ne as begau i kita autobuso gala, o tas istvirkelis is autobuso pabego;D

71

Re: Glamonės viešame transporte

Siaip...Mano draugei taip buwo...Ji man issipasakojo!!!Jai buwo stresas..Smulkiau nepasakosiu,nes ji prase niekam nesakyti!

72

Re: Glamonės viešame transporte

man buvo. zinokit slykstesnio dalyko gyvenime nebuvo. vidury dienos apytusciame trule vyras sedejes toliau, persedo salia. pajutau jo zvilgsni bet pati ziuriu pro langa. o tada girdiu: gal nori pasimyleti? atsisuku - o ten is po prasegto klyno kyso "patranka". siaubas! apie atsikirtima ar dejima i snuki nebuvo kalbos - gavau soka ir turbo greiciu nulekiau i kita trulo gala. dar ilgai neatsikvosejau...

73

Re: Glamonės viešame transporte

fuuuuuuu ********* **.. dovile reikejo trenkt jam per patranka. nebutu daugiau saudes big_smile is kelienio visa jega

74

Re: Glamonės viešame transporte

kaip duociau per snuki ... mane tai nervuoja visi tie "oi, atsiprasau, oi netycia" jooooo, emiau ir patikejau, kad netycia... kai netycia, tai tikrai zinai, kad netycia, o kai tau per uzpakaliuka ranka perbraukia ir sako netycia, tai taip ir duok per snuki

75

Re: Glamonės viešame transporte

nebuvo taip nutike..tikiuosi ir niekada nebus..

76

Re: Glamonės viešame transporte

Linas, 23 parašė:

fuuuuuuu ********* **.. dovile reikejo trenkt jam per patranka. nebutu daugiau saudes big_smile is kelienio visa jega

tai jau po to apmasciau ka buciau darusi ir pan. bet tada buvo tiesiog reakcija. kiek zinau, tokie iskrypeliai veliau masturbuodamiesi prisimena isigandusi veida ir tai jiems teikia malonuma. vien apie tai pagalvojus mane nupurto...