41

Re: Nasosas ?

pazymejimai jus big_smile

42

Re: Nasosas ?

Kristina, 16 parašė:

pazymejimai jus big_smile


siaip:V esu ne gyvulys ,bet vistiek big_smile

43

Re: Nasosas ?

tai suprantama big_smile

44

Re: Nasosas ?

Tomas, 24 parašė:
Dovilė, 21 parašė:
Tomas, 24 parašė:
Dovilė, 21 parašė:

nu man jokio grozio neteikia melyne ant kaklo, todel tikrai nenoreciau jos....

Matai taip pazymi savaja kad niekas prie jos nelystu :::036

aga ir vaikstai kaip su etikete:D dar geriau jei esi atkales savo nasoso forma, tai tada kiti gali nuspresti pagal nasosa: "o sita pana Tomo..." big_smile
man atrodo nera reikalo visiems demonstruoti kad esi ne vienisa. kaip atrodai kai pasirodai oficialioj aplinkoj arba kad ir pas gimines ir visi zino tai, kas yra tik 2 zmoniu intymus pasaulis.

kaip galima apseiti be teritorijs pazimejimo taip ji nesa zine visems apie mane :::008

big_smile ziurek kad keliu panu nepazymetum, nes po to jos gali susitikt, ir tada tavo paaiskinimu nebereikes big_smile

45

Re: Nasosas ?

ir pazymejimai tada dar lb isryskes

46

Re: Nasosas ?


na cia tai tiesa ;D kaip karvem ir arkliams inicijalus ant uzpakalio isdegint big_smile taip zinosi is kokios bandos kilus big_smile

47

Re: Nasosas ?

Dovilė, 21 parašė:
Tomas, 24 parašė:
Dovilė, 21 parašė:
Tomas, 24 parašė:
Dovilė, 21 parašė:

nu man jokio grozio neteikia melyne ant kaklo, todel tikrai nenoreciau jos....

Matai taip pazymi savaja kad niekas prie jos nelystu :::036

aga ir vaikstai kaip su etikete:D dar geriau jei esi atkales savo nasoso forma, tai tada kiti gali nuspresti pagal nasosa: "o sita pana Tomo..." big_smile
man atrodo nera reikalo visiems demonstruoti kad esi ne vienisa. kaip atrodai kai pasirodai oficialioj aplinkoj arba kad ir pas gimines ir visi zino tai, kas yra tik 2 zmoniu intymus pasaulis.

kaip galima apseiti be teritorijs pazimejimo taip ji nesa zine visems apie mane :::008

big_smile ziurek kad keliu panu nepazymetum, nes po to jos gali susitikt, ir tada tavo paaiskinimu nebereikes big_smile

Nu nieko baisaus is to pacio miesto neturiu big_smile