161

Re: volkswagen

man tai gerai ir tas scirocco... :::d16

162

Re: volkswagen

Mindaugas, 26 parašė:

**** as ant visu siroku,iroku,bemsas geriausiai

o as ta pati ant tavo tu bmw:::608

163

Re: volkswagen

gerai nepradekit,bo dar uzrakins tema:::819

164

Re: volkswagen

VW Pasat sedanas gerai atrodo ir rieda. Varikliai praktiskai beveik "neuzmusami":::615

165

Re: volkswagen

kiek zinau, tai liaudies vezimas, o ne automobilis:)))

166

Re: volkswagen

seip liaudies vezimas yra golf mk2 wink

167

Re: volkswagen

esmes nekeicia abudu grabavykai smile)

168

Re: volkswagen

o kai kam uzh tuos "grabavykus" geresnes mashinos nera, tjp kad nereikia varyt

169

Re: volkswagen

Vitalijus, 20 parašė:

o kai kam uzh tuos "grabavykus" geresnes mashinos nera, tjp kad nereikia varyt

pritariu
:::d91

170

Re: volkswagen

Vat uzh visus tuos golfuxus ir shirokus, kuriuos chia visi bando ishgirt shustresnis yra 100 kartu taip nekaltai atrodantis vw.cora2ukas.G60, uzh tuos bmw5 irgi, o apie 124 vapshe nekalbu,o kas drysta ginchytis galim pamegint pralekt pas mane tik 1.8 litriuko, bet bele ka padesiu i vieta.
Dar norechiau pabresht bent jau ju nera tiek daug, nes nebelekas gali juos ipirkt. . .Tai del to ir yra didelis smagumas turet toki auto, kuris visiems ir tinka ir patinka.
Ka volkswagenas yra sukures iki 90m, tai coradas yra etalonas viso to:)

171

Re: volkswagen

jo pas corrado nemazai arkliuku yra,tik va,kad kompresoriai nelaikai tai ne kas sad o seip tai mano svajone jisai yra :::237

172

Re: volkswagen

tomas nemanau kad beleka padetum i wieta.... pagalwok wien apie siauraakiu nesamones tokiu metu :]

173

Re: volkswagen

ramiai ramiai apie vw.pats turiu.o tai nieks nepirks jai varysit:)pas mane golfas III lengvute gerai traukia ,miesto masina ,patogu parkuotis,auksta sedesena smile

174

Re: volkswagen

Tomas, 22 parašė:

Vat uzh visus tuos golfuxus ir shirokus, kuriuos chia visi bando ishgirt shustresnis yra 100 kartu taip nekaltai atrodantis vw.cora2ukas.G60, uzh tuos bmw5 irgi, o apie 124 vapshe nekalbu,o kas drysta ginchytis galim pamegint pralekt pas mane tik 1.8 litriuko, bet bele ka padesiu i vieta.
Dar norechiau pabresht bent jau ju nera tiek daug, nes nebelekas gali juos ipirkt. . .Tai del to ir yra didelis smagumas turet toki auto, kuris visiems ir tinka ir patinka.
Ka volkswagenas yra sukures iki 90m, tai coradas yra etalonas viso to:)

nereik taip ant 124 mersu varyt .yra 3 litru 24 voztuvu 220 aj .tik kainuoja nuo 9000-15000 lt ir varikliai genda maziau nei bmw5

175

Re: volkswagen

is vw tai tik passatas yra nrm masina o visos kitos tai barskantys lauzai

176

Re: volkswagen

Viktor, 21 parašė:

is vw tai tik passatas yra nrm masina o visos kitos tai barskantys lauzai

Na jau ne tongue Su savo Jettule dar bedu neturejus (tfu tfu tfu) smile Na, aisku avarijos neskaitant.. :::818 Nieko jinai man nebarska ir ne velnio ne lauzas tongue

177

Re: volkswagen

as irgi vairuoju savo golfuka nuostabuji, dziaugiuos, vaziuoju ir vargo nematau kol kas big_smile bent jau kol kas big_smile;D zinoma, ten kai jau palendi po apacia paziuret kas darosi tai vaizdelis taip sakant ne koks big_smile bet tai nera nerudijanciu masinu big_smile kol kas ji mane puikiai tenkina :)matoriukas gerai traukia, isore visa irgi blizga tviska big_smile
kai tik issilaikiau teises ir tevai prizadejo nupirkti masina, is karto sakiau, kad noriu golfo, nes norejau mazos, manevringos masinytes smile o beto man treti golfai grazus :::818
ir kol kas sita masinyte man puikiai atinka mano poreikius ir zinoma - galimybes big_smile

178

Re: volkswagen

Viktor, 21 parašė:

is vw tai tik passatas yra nrm masina o visos kitos tai barskantys lauzai

nu ka zinau...nepasakyciau taip kol visu neisbandes...

179

Re: volkswagen

pats turiu vw 94 m.tai kas mane nervina ,kad plasmases,rankeneles visokios luzineja.tai bardacioko,tai langu,tai avarinis.kiekviena diena koki nors plastmases gabala nauja nulauziu.o variklis tai audines 1,9 td ligtais puikus