21

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

na pastebejau,linkiu siam forumui gausumo;)tarp kitko lb idomi tema.

22

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

aciu, stengsimes:::805

23

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

pastangos dar neviskas

24

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

nagi Astijau prapeski savo mintis.

25

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

gaila kad kartais uzsieniesiai nemoka apsaukti aprekti,kaip lietuviai...kokia tauta kokie ir paprociai bei tradicijos

26

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

aha na nevisi lietuvai saukia, as manau uzsienieciai yra labai moteriski.

27

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

as tik uz lietuvi waikina

28

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

Viktoras, 24 parašė:

aha na nevisi lietuvai saukia, as manau uzsienieciai yra labai moteriski.

Uzenietis uzsenieciui nelygus. Tikrai nepasakyciau, kad moteriski. Priklauso nuo salies.
Manau daugelis merginu yra paprasciausiai nusivyle lietuviais vyrais. Zinoma, ne visi vienodi, bet kaip sakoma, viena karta nusviles, pirstu i ugni nekisi.
Dar vienas faktorius gali buti fizinis potraukis, nes netgi tarp europieciu yra gan akivaizdus fiziniai skirtumai. Taigi cia jau priklauso nuo kiekvienos skonio.
Man asmeniskai, dauguma lietuviu yra per daug konservatyvus ir isitempe. Reikalauja per daug isipareigojimu. Kartais net per sentimentalus. Nors zinoma, mano nuomone pagrista tik tais lietuviais kuriuos esu sutikus, o ju buvo tikrai ne daug.
Galu gale, nesvarbu is kur zmogus yra, nes nors ir galima priskirti viena ar kita bruoza bendrai visuomenej, visada bus zmoniu kurie neatitinka nei vieno is tu bruozu.

29

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

ar zinojot ,kad ir lietuviai uzsienietems patinka:)viename klube (lietuvoje)patys to nezinodami nukabinom olandes ir gana simpatiskas,sake lietuvaiciai grazus:)

30

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

Gintautas, 24 parašė:

ar zinojot ,kad ir lietuviai uzsienietems patinka:)viename klube (lietuvoje)patys to nezinodami nukabinom olandes ir gana simpatiskas,sake lietuvaiciai grazus:)

Cia irgi tiesa. Viena mano draugiu alpsta del lietuviu vaikinu (ji Aire/Kanadiete) big_smile

31

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

na kitatauciams ir lietuviai uzsienieciai:)bet ne paslaptis , jog msusiskaism truksgta kulturingumo, demesingumo bei nusileisti ant zemes;)

32

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

Lietuvis nera toks svelnus,kaip uzsienietis,nera demesingas,retai,kada siekiantis tikslo,jis visada apsirenges treningais..niu nesakau yra ir lietuviu ciki,bet dauguma tikrai nera jau aukso verti..Bet tikrai geriau lietuvis,nei babajus..fu jie man nepatinka,nors is ju demesio netruksta

33

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

Niekuom jie nesiskiria tik demesingesni ir bakiu  prilaiko daugiau ne vidutinis lietuvis.As taip manau smile

34

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

Kad ir lietuvis Tomuli dabar turi bapkiu,tik kad jis nemoka tinkamai su jomis elgtis..
Bet kaip sakoma Lietuvis lietuviuj nelygus,ar uzsienietis uzsienieciu

35

Re: Ko skiresi lietuviai vyrai nuo uzsenieciu vyru?

Na taip tiesa tik as sprendziu is to ka matau, o kad lietuvis babkiu nemoka konruoliuot tai tik tie kurie sedi restoranuose ir baruose big_smile ir tie kas balius kelia kas menesi :::909