81

Re: Oralinis seksas

o man patinka daryti oralini, mane tai dar labiau uzveda.. smile sexas be oralini- ne sexas...
PS. jei jums nepatinka reiskias jusu partneris (partnere) niemoka jo daryti.. smile

82

Re: Oralinis seksas

jep jep, patinka, o kaip gi be jo big_smile

83

Re: Oralinis seksas

Oij daug as cia priskaiciau big_smile mano manimu oralinis gera izanga i sexa arba ji uzbaijgiant tiek vaikinui tiek merginai smile

84

Re: Oralinis seksas

juokinga man, kai nebandziusios sako niekad niekad niekada...

85

Re: Oralinis seksas

joa, juokingai skamba, faktas big_smile kartais kai paskaitai , taj trodo kad oralinis kazkas naujo ir neiprasto, niu nzn , keista, ,,,

86

Re: Oralinis seksas

Viktorija, 18 parašė:

vjak slykstu net apie tai pagalvot jei vaikinas savo merginai ipersa minti jam suteikt malonuma oraliniu budu tai idomu kaip vaikinui malonu buciuotis..?!

hmm o kas cia nemalonaus?? dabar tau padaro oralini, o tu net negali to zmogaus pabuciuot?? virsune... kazkas but ne taip tada...

87

Re: Oralinis seksas

Aurinta, 22 parašė:
Viktorija, 18 parašė:

vjak slykstu net apie tai pagalvot jei vaikinas savo merginai ipersa minti jam suteikt malonuma oraliniu budu tai idomu kaip vaikinui malonu buciuotis..?!

hmm o kas cia nemalonaus?? dabar tau padaro oralini, o tu net negali to zmogaus pabuciuot?? virsune... kazkas but ne taip tada...

Jo Viktorija biski nusisneka, jei zmogus save priziuri ty. nesusipykes su higiema viskas yra malomu ir super;)

88

Re: Oralinis seksas

Vanessa, 18 parašė:

as too nedarau nes man nepatinka bet kai man daro -ROJUS...


kokios tos panos egoistes.. tik joms malonuma suteik o pacios tuo paciu nenori atsiliginti....
:::852

89

Re: Oralinis seksas

Neziniuke, 18 parašė:

durnas klausimas kas sake kad nobodi lovoje a? paprasciausia kitoki malonuma pripazystu paprasciausiai nesu pasiekusi dar tokio lygio kad laisvai galeciau viska bandyti ...

atsilikus big_smile

90

Re: Oralinis seksas

neapsakomas jausmas mmmmmmmmmmm noriu:::b09

91

Re: Oralinis seksas

nu cia visokiausiu nuomoniu prirasyta,ir gerai kiekvienas zmogus zino ko jis nori ir kas jam geriausia,man tai asmeniskai oralinis kaip ir sexas yra butini dalykai gyvenime.

92

Re: Oralinis seksas

oi kaip jis man patinka.......mmmmmmmmmmm.....

93

Re: Oralinis seksas

kuo teigiamesni merginu atsakymai tuo daugiau pas jas gerbeju wink neblogai neblogai wink

94

Re: Oralinis seksas

Tai kazi ar rastum kur ta neigiama atsakyma...? m? .. negirdejes dar ... kad kam nepatiktu... na nekalbu apie tuos kurie net "neragave" smile