1

Tema: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Ka darytumet tokio atveju?

2

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Iskart skyrybas, nes jei antroji puse buvo neistikima, tai velniop toki zmogu, tegul augina vaika tas, kuris itaise. Nes man tikrai butu saves zeminimas auginti ne savo vaika zinant, kad antroji puse su kazkuo. Tikrai kategoriskas esu siame klausime ir tikrai su tuo nesitaikyciau.

3

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Jeigu tikrai myleciau ta zmogu su kuriuo auginu tai susitaikyciau su ta padetimi, su laiku atsirastu papildomas broliukas arba sesute:)

4

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Priklauso nuo daug ko:kiek kartu gyveni,kiek vaikui ar yra kitu vaiku ir pan.Kokia buvo situacija,kad jis ne tavo ir pan.
Bet kokiu atveju patenkintas tikrai nebuciau:(

5

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Daug visokių prielaidų, teoriškai galima išvedinėt, kad tai tavo santykiai su moterimis, ar kad tėvas tas, kuris užaugina, taip kad kažkoks faktas realiai nieko nepakeičia, bet kai žmonės per daug emocingi, praktiškai gali visaip pasibaigt tokia situacija.. smile

6

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

nieko gero tokioj situacijoj nebutu. tikriausiai skandalas ir skyrybos

7

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Ponaitissss parašė:

Iskart skyrybas, nes jei antroji puse buvo neistikima, tai velniop toki zmogu, tegul augina vaika tas, kuris itaise. Nes man tikrai butu saves zeminimas auginti ne savo vaika zinant, kad antroji puse su kazkuo. Tikrai kategoriskas esu siame klausime ir tikrai su tuo nesitaikyciau.


kategoriskas,reiskias nelabai subrendes

8

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

o kas uz svetima vaika pinigelius moketu vienisai mamytei? tas kuris augina ar tas kuris itaise?) ir jeigu tas kuris augina nuspres issiskirti su tokia mamyte tai jinai liks vienisa su vaiku ir be pinigeliu)

9

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Konstantinas parašė:

o kas uz svetima vaika pinigelius moketu vienisai mamytei? tas kuris augina ar tas kuris itaise?) ir jeigu tas kuris augina nuspres issiskirti su tokia mamyte tai jinai liks vienisa su vaiku ir be pinigeliu)


vyrai,jūs pastoviai verkiat,kad iš jūsų kažkas ir kažkaip traukia pinigėlius,jau visi senai supratom,kad uždirbat kapeikas

10

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Mane nuo gimimo augino ne mano biologinis tėvas. Ir ką? Visą gyvenimą buvau jo princesė, jo zuikis, ir man jis buvo, yra ir bus vienintelis tėvas- tas žmogus, su kuriuo sieja džiaugsmingiausi vaikystės atsiminimai. O ne tas žmogus, su kuriuo sieja kraujo ryšiai. Matot, jūs galit išvedinėt visokias teorijas, sakyt, kad iškart skirtumėtės su savo moterimi, bet tik susidūrę su tokia situacija realiai, jūs galėtumėt pasakyt. I rjei jau vaikas būtų tokio amžiaus, kad vadintų "tėčiu". Abejoju, ar tokie kategoriški būtumėt smile

11

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

bbb parašė:
Konstantinas parašė:

o kas uz svetima vaika pinigelius moketu vienisai mamytei? tas kuris augina ar tas kuris itaise?) ir jeigu tas kuris augina nuspres issiskirti su tokia mamyte tai jinai liks vienisa su vaiku ir be pinigeliu)


vyrai,jūs pastoviai verkiat,kad iš jūsų kažkas ir kažkaip traukia pinigėlius,jau visi senai supratom,kad uždirbat kapeikas

as neverkiu tik bandau isprovokuoti moteris nes skyrybos su vyru joms labai jautri tema)

12

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

ns parašė:

Mane nuo gimimo augino ne mano biologinis tėvas. Ir ką? Visą gyvenimą buvau jo princesė, jo zuikis, ir man jis buvo, yra ir bus vienintelis tėvas- tas žmogus, su kuriuo sieja džiaugsmingiausi vaikystės atsiminimai. O ne tas žmogus, su kuriuo sieja kraujo ryšiai. Matot, jūs galit išvedinėt visokias teorijas, sakyt, kad iškart skirtumėtės su savo moterimi, bet tik susidūrę su tokia situacija realiai, jūs galėtumėt pasakyt. I rjei jau vaikas būtų tokio amžiaus, kad vadintų "tėčiu". Abejoju, ar tokie kategoriški būtumėt smile

Tetis i tave ziurejo palankiai. O kaip tu ziurejai i mama. Kuri del visko yra kalciausia?

13 (redagavo ns 2014-12-11 22:49)

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Arturas parašė:
ns parašė:

Mane nuo gimimo augino ne mano biologinis tėvas. Ir ką? Visą gyvenimą buvau jo princesė, jo zuikis, ir man jis buvo, yra ir bus vienintelis tėvas- tas žmogus, su kuriuo sieja džiaugsmingiausi vaikystės atsiminimai. O ne tas žmogus, su kuriuo sieja kraujo ryšiai. Matot, jūs galit išvedinėt visokias teorijas, sakyt, kad iškart skirtumėtės su savo moterimi, bet tik susidūrę su tokia situacija realiai, jūs galėtumėt pasakyt. I rjei jau vaikas būtų tokio amžiaus, kad vadintų "tėčiu". Abejoju, ar tokie kategoriški būtumėt smile

Tetis i tave ziurejo palankiai. O kaip tu ziurejai i mama. Kuri del visko yra kalciausia?

Mama man pasakiusi, kad aš kito vyro vaikas, paaiškino ir kaip visa tai atsitiko- jos istorija buvo labai kebli. Ir nors lyg šiol šitoj istorijoj man yra likę "juodųjų skylių", kurių mama man niekaip nepasako, aš ją suprantu. Ir ne mama kalčiausia, visi trys kalti (mano nuomone, išvis, kalčiausias mano biologinis tėvas) smile
negalima visų istorijų vertinti taip pat- moteris kalta, pastojo ne nuo vyro, vyras turi ją palikt. Ne. Kiekviena istorija yra savotiška, ir kai būtent JOJE ir esi, visaip kitaip matai situaciją, nei žiūrėdamas į ją iš šono, ar tiesiog galvodamas apie tai, "kas būtų, jeigu būtų".

14

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

ns parašė:

Mane nuo gimimo augino ne mano biologinis tėvas. Ir ką? Visą gyvenimą buvau jo princesė, jo zuikis, ir man jis buvo, yra ir bus vienintelis tėvas- tas žmogus, su kuriuo sieja džiaugsmingiausi vaikystės atsiminimai. O ne tas žmogus, su kuriuo sieja kraujo ryšiai. Matot, jūs galit išvedinėt visokias teorijas, sakyt, kad iškart skirtumėtės su savo moterimi, bet tik susidūrę su tokia situacija realiai, jūs galėtumėt pasakyt. I rjei jau vaikas būtų tokio amžiaus, kad vadintų "tėčiu". Abejoju, ar tokie kategoriški būtumėt smile

cia yra merginu nuomone. bet merginoms nesuprast ka tai reiskia, jos negali turet ne savo vaiku. mama visada buna tikra, tik tevai gali but skirtingi ir net nieko apie tai nezinoti. todel merginos labiau tolerantiskai ziuri i tokius atvejus. bet apskritai imant tai daugiau vaiku problema, o ne tevu. vaikai be vieno tikro tevo isauga su visokiais kompleksais ir nepasitikejimu. o tarkim tie, kurie auga visai be tikru tevu, naslaiciai ar pamestinukai, net ir uzauge lieka vaikais. jie buna jautresni, naivesni. bet gyvenimas sudetingas, puse poru skiriasi, todel buna visaip. vyrams auginti ne savo vaika yra issukis, nes vyrai isdidus, ir matyt pasamoningai siekia pratesti butent savo genetine linija. bet ziurint zmogiskai, auginti svetima vaika yra ir lengviau, nes maziau atsakomybes uz ji. visa atsakomybe tenka mamai.

o ka as daryciau jei tektu suzinoti, kad auginu ne savo vaika? negaleciau atsakyti. turbut tik tada ir pagalvociau. tikrai situacija nepavydetina. reiketu nusiramint, apgalvot.

15 (redagavo profesoriux 2014-12-11 23:08)

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

ns parašė:
Arturas parašė:
ns parašė:

Mane nuo gimimo augino ne mano biologinis tėvas. Ir ką? Visą gyvenimą buvau jo princesė, jo zuikis, ir man jis buvo, yra ir bus vienintelis tėvas- tas žmogus, su kuriuo sieja džiaugsmingiausi vaikystės atsiminimai. O ne tas žmogus, su kuriuo sieja kraujo ryšiai. Matot, jūs galit išvedinėt visokias teorijas, sakyt, kad iškart skirtumėtės su savo moterimi, bet tik susidūrę su tokia situacija realiai, jūs galėtumėt pasakyt. I rjei jau vaikas būtų tokio amžiaus, kad vadintų "tėčiu". Abejoju, ar tokie kategoriški būtumėt smile

Tetis i tave ziurejo palankiai. O kaip tu ziurejai i mama. Kuri del visko yra kalciausia?

Mama man pasakiusi, kad aš kito vyro vaikas, paaiškino ir kaip visa tai atsitiko- jos istorija buvo labai kebli. Ir nors lyg šiol šitoj istorijoj man yra likę "juodųjų skylių", kurių mama man niekaip nepasako, aš ją suprantu. Ir ne mama kalčiausia, visi trys kalti (mano nuomone, išvis, kalčiausias mano biologinis tėvas) smile
negalima visų istorijų vertinti taip pat- moteris kalta, pastojo ne nuo vyro, vyras turi ją palikt. Ne. Kiekviena istorija yra savotiška, ir kai būtent JOJE ir esi, visaip kitaip matai situaciją, nei žiūrėdamas į ją iš šono, ar tiesiog galvodamas apie tai, "kas būtų, jeigu būtų".

dar vienas moteriskos logikos pavyzdys - visada kaltas vyras... big_smile

16

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

profesoriux parašė:
ns parašė:

Mane nuo gimimo augino ne mano biologinis tėvas. Ir ką? Visą gyvenimą buvau jo princesė, jo zuikis, ir man jis buvo, yra ir bus vienintelis tėvas- tas žmogus, su kuriuo sieja džiaugsmingiausi vaikystės atsiminimai. O ne tas žmogus, su kuriuo sieja kraujo ryšiai. Matot, jūs galit išvedinėt visokias teorijas, sakyt, kad iškart skirtumėtės su savo moterimi, bet tik susidūrę su tokia situacija realiai, jūs galėtumėt pasakyt. I rjei jau vaikas būtų tokio amžiaus, kad vadintų "tėčiu". Abejoju, ar tokie kategoriški būtumėt smile

cia yra merginu nuomone. bet merginoms nesuprast ka tai reiskia, jos negali turet ne savo vaiku. mama visada buna tikra, tik tevai gali but skirtingi ir net nieko apie tai nezinoti. todel merginos labiau tolerantiskai ziuri i tokius atvejus. bet apskritai imant tai daugiau vaiku problema, o ne tevu. vaikai be vieno tikro tevo isauga su visokiais kompleksais ir nepasitikejimu. o tarkim tie, kurie auga visai be tikru tevu, naslaiciai ar pamestinukai, net ir uzauge lieka vaikais. jie buna jautresni, naivesni. bet gyvenimas sudetingas, puse poru skiriasi, todel buna visaip. vyrams auginti ne savo vaika yra issukis, nes vyrai isdidus, ir matyt pasamoningai siekia pratesti butent savo genetine linija. bet ziurint zmogiskai, auginti svetima vaika yra ir lengviau, nes maziau atsakomybes uz ji. visa atsakomybe tenka mamai.

o ka as daryciau jei tektu suzinoti, kad auginu ne savo vaika? negaleciau atsakyti. turbut tik tada ir pagalvociau. tikrai situacija nepavydetina. reiketu nusiramint, apgalvot.

Tiesa, moterims sunku tai suprasti, bet radau  palyginimą, kuris, manau gali padėti suprasti situaciją.
Prašyti vyrą mylėti svetimą vaiką, kurį net jo paties tėvas nesugebėjo prižiūrėti, yra kažkas panašaus į prašymą: „Brangioji, Meile mano, žinai, čia va yra.. Tau turiu, jį man paliko mano buvusioji, neatsisukusi trenkė duris ir paliko mane su juo ant rankų.. O aš.. Aš maniau, kad ir ji jo nori, juk toks mažas, švelnus, kaip tik tinka prie Tavo akių.. Va, va užsidėk pasimatuok. Na? Ką manai? Aš sakau, šis paltas tau kaip tik! Na gerai jau gerai, gal rankovės kiek trumpokos.. ir viena saga neužsisega.. Bet juk spalva juk tinka?“ Prašymas auginti ir mylėti svetimą vaiką man priminė tai, lyg vyras dovanotų kailinį paltą mylimajai, nors jis būtų pirmiau pirktas jo buvusiajai, kuri jį paliko. O moteris norinti būti su vyru, privalėtų jį rengtis ir rodyti kitiems. Ir ne tiek nesvarbu, kad gal dydis nevisai tinka, spalva irgi tik šiaip sau, esmė ta, kad paltas buvo pirmiausia dovanotas ne Jai, o kažkokiai kitai moteriai ir kiekvieną kartą užsidėjus tą paltą ji prisimins kitą moterį ir jos paltą, kurį ji priversta nešioti. Nors vyras ir žadėjo padovanoti naują gražų paltą Jai, tačiau Ji žino, jog iki to praeis pakankamai laiko ir dar daugiau laiko, kol senąjį galės pakabinti į spintą..
Iš: http://martynaszekas.blogas.lt/kai-mamy … io-47.html

17

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

profesoriux parašė:
ns parašė:
Arturas parašė:

Tetis i tave ziurejo palankiai. O kaip tu ziurejai i mama. Kuri del visko yra kalciausia?

Mama man pasakiusi, kad aš kito vyro vaikas, paaiškino ir kaip visa tai atsitiko- jos istorija buvo labai kebli. Ir nors lyg šiol šitoj istorijoj man yra likę "juodųjų skylių", kurių mama man niekaip nepasako, aš ją suprantu. Ir ne mama kalčiausia, visi trys kalti (mano nuomone, išvis, kalčiausias mano biologinis tėvas) smile
negalima visų istorijų vertinti taip pat- moteris kalta, pastojo ne nuo vyro, vyras turi ją palikt. Ne. Kiekviena istorija yra savotiška, ir kai būtent JOJE ir esi, visaip kitaip matai situaciją, nei žiūrėdamas į ją iš šono, ar tiesiog galvodamas apie tai, "kas būtų, jeigu būtų".

dar vienas moteriskos logikos pavyzdys - visada kaltas vyras... big_smile


o, vyriški su logika, kur aš rašiau, kad VISADA kaltas vyras? Būtent MANO šeimos atveju man taip atrodo, kad pats kalčiausias yra jis, nors kalti iš tiesų yra visi trys- ir tai tėra mano nuomonė, nes gyvenu tose "pasekmėse", realiai toje situacijoje, kurioje buvo mano tėvai, aš nebuvau. Ir kiekvienas iš jų, manau, tą situaciją mato iš savosios pusės, kaltina kitą, ir objektyvumo joje vienaip ar kitaip nėra. Esmė ta, kad mane užaugino ne mano biologinis tėvas ir aš jį už tai tikrai gerbiu- 20 metų jis atlieka šitą vaidmenį, ir aš niekad nesuabejojau jo meile man smile) gal būtų paprasta eilinė istorija, kad va, moteris silpnybės/aistros/girtumo akimirką atsidavė svetimam vyrui, jis užstatė jai vaiką ir ji po to savo vyrui melavo, kad vaikas yra jo- tokiu atveju sakyčiau, kad taip, kalta yra moteris, kad negalvojo apie savo vyrą, kad jam melavo, bet kaip minėjau, mano šeimos istorija gerokai kitokia. Tik nesiruošiu jos pasakot, nes ji priklauso ir kitiems žmonėms. smile)

p.s.- oi ta vyriška logika, visada suverst kaltę moteriai smile) (kokie jūs nuskriausti ir verkiantys, nai nai nai. Įdomu, kuri visgi lytis čia stipresnė)

18

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

ns parašė:


p.s.- oi ta vyriška logika, visada suverst kaltę moteriai smile) (kokie jūs nuskriausti ir verkiantys, nai nai nai. Įdomu, kuri visgi lytis čia stipresnė)

tu per mazai pazisti vyru logika. vyrai nieko nesuvercia o tiesiog palieka moteri tyliai ramiai be skandalu ir ne siaip sau palieka o palieka tada kai moteris yra labiausiai pazeidziama. ir tai yra ziauriau uz bet kokius verkimus ir skandalus

19

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani … d=61934791
http://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/sei … -vaika.htm
Prisiminiau kažkada skaitytus straipsnius apie šią temą smile

20 (redagavo Rasa 2014-12-12 15:08)

Re: Ka darytumet jei suzinotumet kad auginat ne savo vaika?

Todel, mieli vyrai, praeidami pro begiojanti pypli, galit drasiai jam bent jau galvele paglostyti, juk negalit zinoti ar jis tikrai ne jusu genus nesioja big_smile ... Net jei ir auginat ne savo vaika, vistiek- jus esat tevas, ir galbut kazkur kazkuris taippat tyliai ir ramiai neitardamas augina jusiski big_smile ..
. Bet jeigu ka, kad neiskiltu panasiu problemu, tikrai zinot visokiu apsisaugojimo budu ir... ,aisku, naturalu, o ne netycini seimos planavima smile