81

Re: Moterys su tatoo

Aukštaūge, Aukštaūge, tu tikrai manai, kad savanoriavimas yra individualumo išraiška?
mūsų lankos tikrai skirtingose kaimo pusėse.
ir nuo tatoo pereiti prie moralumo, savanoriavimo...
o gal tu manai, kad jei kitas žmogus išsako savo nuomonę, nesutampančią su tavo, tai čia jau moralų skatymas?
na, manyk :-)

82

Re: Moterys su tatoo

Anna parašė:

Aukštaūge, Aukštaūge, tu tikrai manai, kad savanoriavimas yra individualumo išraiška?
mūsų lankos tikrai skirtingose kaimo pusėse.
ir nuo tatoo pereiti prie moralumo, savanoriavimo...
o gal tu manai, kad jei kitas žmogus išsako savo nuomonę, nesutampančią su tavo, tai čia jau moralų skatymas?
na, manyk :-)

Tavo žiniai, žmonės savanoriauja ne tam, kad išreikštų savo individualumą. Girdėjai tokį žodžius kaip "altruizmas", "atjauta"? smile
Ir sugebėk tu man susieti savanoriavimą su individualumo išreiškimu. smile
Nors jei tu suvokei, jog sakinys mano atsakyme apie moralistes, buvo būtent apie tave - diskusija su tavim išties nebeįmanoma smile

83

Re: Moterys su tatoo

Nereikia toli keliauti... Lyginkim Anuskos ir Aukstauges vidu, sugebejima suprasti... As nieko pries neturiu tatuiruotas... Man padeda suprasti iskart, kad su jomis nera reikalo turet reikalu... Aciu, kad iskart matosi...
Tatuiruote yra toks pats kvailas sprendimas, kaip nuspresti visa gyvenima vaikscioti tik su tokia pacia maike...))) Saviraiskos budu neturejimas ir nemokejimas rasti...
Cia tik mano nuomone ir tik mano sutiktos tatuiruotos buvo savalkos. Visos kitos su tatuiruotemis - tyros, kaip sloikas. Jums nera reikalo isizeisti.

84

Re: Moterys su tatoo

Breinas parašė:

Nereikia toli keliauti... Lyginkim Anuskos ir Aukstauges vidu, sugebejima suprasti... As nieko pries neturiu tatuiruotas... Man padeda suprasti iskart, kad su jomis nera reikalo turet reikalu... Aciu, kad iskart matosi...
Tatuiruote yra toks pats kvailas sprendimas, kaip nuspresti visa gyvenima vaikscioti tik su tokia pacia maike...))) Saviraiskos budu neturejimas ir nemokejimas rasti...
Cia tik mano nuomone ir tik mano sutiktos tatuiruotos buvo savalkos. Visos kitos su tatuiruotemis - tyros, kaip sloikas. Jums nera reikalo isizeisti.

Tai kad ir mano sutiktos tatuiruotos pislingos buvo visos...

85

Re: Moterys su tatoo

Matyt - sutapimas... Ju pasiklausius, tatuiruotos moterys yra geris. O kam jos nepatinka, tie visi blogi...

86

Re: Moterys su tatoo

Sergio parašė:
Kristina parašė:

Atsakyk uz savo žodžius,,gal ir nuo manes gavai?daviau?tai tyliai buk tada.

O tu nepameni? Po šniurais buvai?

87

Re: Moterys su tatoo

Jei tau po sniuru vaidenasi tai nevartok,,nes lakia fantazija turi..o rodos suauges "vyras".

88

Re: Moterys su tatoo

Pūkis Baisuolis parašė:

na, Kristina, anot šitų bukų sutvėrimų, vadinamų ieškoko gyventojais - esi kekšė smile tau nebaugu, kai tiek žmonių žino tave (žino kas tu esi?) p.s. tai sarkazmas, neįsižeisk smile

89

Re: Moterys su tatoo

Tai tie visi kurie taip mano lai apeina mane,,man ju nuomone yra nulis,svarbiausia zinau kas esu ir tiek.juk nepatinka lai neziuri,bet daryti isvadas apie zmogu del tatoo nu cia reik sugebeti dar taip.

90

Re: Moterys su tatoo

Kristina parašė:

Tai tie visi kurie taip mano lai apeina mane,,man ju nuomone yra nulis,svarbiausia zinau kas esu ir tiek.juk nepatinka lai neziuri,bet daryti isvadas apie zmogu del tatoo nu cia reik sugebeti dar taip.

Tau po šniuru nevaidenas?

91

Re: Moterys su tatoo

Sergio parašė:
Kristina parašė:

Tai tie visi kurie taip mano lai apeina mane,,man ju nuomone yra nulis,svarbiausia zinau kas esu ir tiek.juk nepatinka lai neziuri,bet daryti isvadas apie zmogu del tatoo nu cia reik sugebeti dar taip.

Tau po šniuru nevaidenas?

92

Re: Moterys su tatoo

Sergio visu pirma nevartoju nieko,taip kad islieku blaivaus proto,bet pagarba  moterims reik islaikyti

93

Re: Moterys su tatoo

Kristina parašė:

Sergio visu pirma nevartoju nieko,taip kad islieku blaivaus proto,bet pagarba  moterims reik islaikyti

Gerbiu tada tave!

94 (redagavo Konstantinas 2018-03-25 18:09)

Re: Moterys su tatoo

Kristina parašė:

Sergio visu pirma nevartoju nieko,taip kad islieku blaivaus proto,bet pagarba  moterims reik islaikyti

ne visos moterys vertos pagarbos) pagarba reikia uzsitarnauti

95 (redagavo Paslaptis 2018-03-25 18:19)

Re: Moterys su tatoo

Išeities taškas bendravime turėtų būti pagarba. Ji visa ko pradžia.

96

Re: Moterys su tatoo

Sergio parašė:
Kristina parašė:

Sergio visu pirma nevartoju nieko,taip kad islieku blaivaus proto,bet pagarba  moterims reik islaikyti

Gerbiu tada tave!

malacius :::305

97

Re: Moterys su tatoo

kokia tatoo ir kur ziurint... ?

98

Re: Moterys su tatoo

Laimute parašė:
Sergio parašė:
Kristina parašė:

Sergio visu pirma nevartoju nieko,taip kad islieku blaivaus proto,bet pagarba  moterims reik islaikyti

Gerbiu tada tave!

malacius :::305

Aš geriausias! smile

99 (redagavo Laimute 2018-03-25 20:21)

Re: Moterys su tatoo

Paslaptis parašė:

Išeities taškas bendravime turėtų būti pagarba. Ji visa ko pradžia.

o...Marinute persikrikstijo...:::228 grazus nikas labai. smile

100

Re: Moterys su tatoo

Laimute parašė:
Paslaptis parašė:

Išeities taškas bendravime turėtų būti pagarba. Ji visa ko pradžia.

o...Marinute persikrikstijo...:::228 grazus nikas labai. smile

Ačiū, jūs lb.maloni, kaip visada. :::008